X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus, super wieści po wizycie! Odpoczywaj na L4 :)

    Ktosiowa, sto lat!! :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto ma urodziny w kwietniu? Ja obstawiam marzec ;-)

    Jak chodziłam do szkoły to byłam zdania, że fajniej mieć urodziny w pierwszej połowie roku. O jakże się myliłam... ;-) Zazdroszczę wszystkim z grudnia ;-)

    krrropka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, czyli mi zazdroscic, ja jestem z grudnia :)
    ale ja zazdroszcze tym z lata. :) niefajnie miec w grudniu urodziny. wszyscy juz tylko o swietach i mikolaju mysla. jest mega kumulacja prezentow, nikt cie nie odwiedzi, bo zaraz swieta, to juz na swieta sie zobaczymy, no takie tam.

    wiec wolalabym na przyklad nie rodzic w grudniu, zeby moje dziecko nie mialo tez urodzic w grudniu. ale oczywiscie jesli tak moj bobasek bedzie chcial sie urodzic, to mu nie bronie :) jest mile widziany o kazdej porze roku i dnia :):)

    Karoluś81, krrropka, Greetta lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe czyli znowu się potwierdza, że trawa jest bardziej zielona po drugiej stronie płotu ;-)

    Widziałyście zmiany z ovu/bbf? Strasznie ograniczyli pakiet podstawowy. Mnie to nie robi większej różnicy (choć lubiłam czytać cotygodniowe informacje o kolejnym tygodniu ciąży) ale gdybym była staraczką bym się poważnie zirytowała za brak możliwości prowadzenia kalendarza. Podejrzewam, że wiele dziewczyn prędzej znajdzie sobie alternatywę gdzie indziej niż wykupi abonament...
    Jeśli będzie mi dane starać się o kolejne dziecko to będę szukała innego miejsca...

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast godzinki w pracy wyszły trzy.
    Ale jestem już w domu i pochłaniam koreczki śledziowe po Giżycku :-)

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa wszystkiego najlepszego, sto lat!!

    Bertha to piąteczka, ja też z grudnia. I o ile w szkole nienawidziłam tego, bo zawsze byłam najmłodsza, to dorosłam, dojrzałam i teraz doceniam :D Co do prezentów potwierdzam, dodatkowo jeszcze rodzice mnie uszczęśliwili i imieniny też mam w grudniu, w końcu jak szaleć, to szaleć. Ale ja z początku miesiąca i nigdy mi nikt nie powiedział, że "w święta się zobaczymy" ;)

    A z dzieckiem też chciałam celować na pierwszą połowę roku, teraz mi wszystko jedno.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta co masz na myśli pisząc o zmianach? Nie będzie można prowadzić wykresu? W tym miesiącu mam wprawdzie pakiet premium, ale to za punkty, raczej mnie nie bawi kupowanie abonamentu.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, nie będzie można... W dodatku teraz cena z kosmosu bo 29 za miesiąc. Kogoś pogięło... Już się komentarze u nich na fejsie zaczęły

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam ich na fb, ale masz rację chyba ich pogieło. Są inne strony gdzie można wykres prowadzić za darmo, aplikacje na telefon itp. Spoko można dać raz czy dwa prawie 30 zlotych, ale nie jak ktoś się latami stara. Za taką cenę to już niezły pakiet badań można w ciągu roku zrobić, a nie głupi wykres uzupełniac.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie mam ich ale aż z ciekawości poszukałam. Ciekawa jestem skąd pomysł na takie b rozwiązanie...

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też zrezygnujęz ovu. Straszna tta cena, ja niepotrzebuję żeby komputer wyliczal mi % szanse na zajście w ciąże. Zresztą mam abonament do 5 lutego a jak nie zapłacę to chyba nie będe miała do niczego dostępu??

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, do forum i ich bzdurnej bazy wiedzy

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciałabym odchodzic z forum, bo jednak dobrze się tutaj czuję na naszym wątku, ale płacić nie zamierzam. Wykres będę pewnie prowadzić gdzieś indziej. Szkoda że już nie będziemy mogły sobie "podejrzeć" w jakiej fazie cyklu są inne staraczki.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To słabo. Myślę że zamiast zwiększonej liczby klientów, stracą zainteresowanie.
    Ja ostatnio wykupiłam miesiąc abonamentu bo byłam ciekawa co piszą o rozwoju dziecka w poszczególnych tygodniach ciąży, ale nie wiele więcej niż bez abonamentu. A jeśli teraz zablokują takie informacje, to naprawdę, stracę zainteresowanie.
    Kalendarza ciąży nie prowadzę bo mi się nie chce. Tyle wykresów wcześniej prowadziłam że mam dosyć.
    Najbardziej będzie szkoda, że nie będzie można podglądać wykresów innych dziewczyn.
    Dzisiaj na spokojnie obejrzałam zdjęcia z usg i widać oko, nosek, paluszki u rąk. Na jednym zdjęciu trzyma rączkę na wysokości główki. Fajny kosmita :-)
    Mąż mówi że widział pulsujacy punkt w miejscu serduszka. Ja wczoraj byłam tak zdenerwowana, że połowa rzeczy mi umknęła.

    kattalinna, MamaLili, Dakota lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, pokaż foto :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee kiedyś próbowałam wstawić ale technika mnie przerosła ;)

  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej
    Ale się rozpisałyście :) ledwo narobiłam ;)
    U mnie 2 dc. Kolejny cykl przede mną.

    Karoluś odpoczywaj ile wejdzie. Wprawdzie nie da się wyspać na zapas ale co teraz skorzystasz to Twoje :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak później ze spaniem będzie ciężko.
    MamaLili gonisz mnie z cyklem :-)

    Teraz zobaczyłam- to już 10 tydzień???

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili Alicja trzymam kciuki za Wasze nowe cykle. Naprawdę nigdy nie wiadomo kiedy ten szczęśliwy cykl przyjdzie :-)
    No w sumie to 11 tydzień a minęło 10 tygodni i 5 dni :-)
    Byle do drugiego trymestru :-)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, jak możesz to śpij :-) moja ciąża pod znakiem bezsenności przebiega... Chyba organizm się przystosowuje do braku snu po porodzie bo mimo ciągłych pobudek i problemów z zaśnięciem potem to jakoś w miarę normalnie funkcjonuję za dnia. Pewnie do czasu...

    Zbieram się na wizytę. Ciekawe co gin powie, pewnie że wszystko ok...

    Edit: po wizycie wszystko ok ;-) w sensie szyjka zamknięta i długa, czysto. Czyli nic czego bym nie wiedziała, ale dobrze mieć potwierdzenie. Mam brać magnez, aspargin i luteinę dopochwową - dostałam receptę w szpitalu ale nie brałam (raz tylko) bo nie było jasno napisane na wypisie a bałam się sama. No ale brać na noc. Pisklę moje kochane w porządku, rusza się pięknie ale to i tak czuję ;-) było podglądanie od dołu - tym razem nie było problemu skrzyżowanych nóżek - między nimi nic nie widzieliśmy więc córka zostaje córką :-) tatuś utrwala sobie tę informację i już nie ma złudzeń bo widział na własne oczy ;-)

    Dziś piękne słońce ale zimno to się nie chce wychodzić. A w domu robota, zaraz bierzemy się za robienie pierogów - to i mój, i mojego męża pierwszy raz :-) farsz prawie gotowy, jak będzie dobry to działamy. Jak ciasto nie wyjdzie to plan B jest - będą naleśniki ;-) bo farsz też eksperymentalny ;-)

    Edit 2: pierogi petarda :-) 46 na pierwszy ogień, jestem z siebie dumna :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2018, 14:29

    MamaLili, Karoluś81, krrropka lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ