X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunegundą też była ale Hermenegilda brzmi jakoś bardziej ;-) to imię robocze, po urodzeniu pewnie czasem zostanie użyte ale oficjalne będzie z tych bardziej normalnych. Babcie jednak tak cudownie reagują - Hermenegildy jeszcze nie słyszały. Wcześniej mówiliśmy, że dziewczynka bardzie Pulcheria albo Perpetua, potem doszła Scholastyka. Moja mama błagała żeby tylko nie Pulcheria ;-)
    Wiem, jesteśmy wredni ;-)


    Na fioletowych majówkach też nie jestem od samego początku, dopiero od końcówki I trymestru chyba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 18:38

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dzieciństwie tak się przezywałyśmy z najlepszą przyjaciółką: jedna była Kunegunda, druga Kunefałda (chyba nawet nie ma takiego imienia, jak to drugie).
    Perpetua mi się podoba :D

    kattalinna lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mój ważny dzień. Mam nadzieję że na wizycie wszystko będzie dobrze. Poranne wyjatkowo silne mdłości wskazują na to, że jest ok.
    Możliwe że to mój ostatni dzień w pracy w tym roku. Jupii :-)

    Dakota, krrropka lubią tę wiadomość

  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś na pewno wszystko będzie dobrze :) trzymam kciuki :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Dakota
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus bedzie dobrze! Kciuki zaciśnięte.
    Dakota jak u Ciebie? To już prawie prawie.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka u mnie wszystko Ok, za 5 dni mam termin ale myśle, ze urodzę później. 2 razy w tyg chodzę na ktg i ostatnio już jakiś skurcz przepowiadający się pokazał, ale poza tym spokój :) i dobrze, bo jeszcze mam kilka rzeczy do zrobienia, wszystko na ostatnia chwile, ale od tego weekendu chciałabym już tylko czekać a nie myśleć, ze jeszcze to, jeszcze tamto.

    Podczytuje Was dziewczyny choć ostatnio uaktywniłem się na fioletowej bo miałam tyle pytań związanych z wyprawka itp, ze nie chciałam Wam tu wątku psuć. Widzę, ze walczycie dzielnie wszystkie, trzymam za Was kciuki!

    krrropka lubi tę wiadomość

    Dakota
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, kciuki zaciśnięte! Godzina 15 jest piękną godziną, na wizyty także :-)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Karoluś, kciuki zaciśnięte! Godzina 15 jest piękną godziną, na wizyty także :-)

    Faktycznie, godzina miłosierdzia :-)
    Nie mam siły. Praca mnie wykańcza. Jeszcze niecałe dwie godziny. Ale pewnie będę musiała jeszcze kilka razy przyjść żeby przekazać obowiązki osobie, którą zatrudnia na zastępstwo.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, jak jesteś na zwolnieniu to nie możesz pracować. A co w sytuacji gdy na to zwolnienie byś poszła bez wcześniejszej wiedzy o nim, o planach nie mówiąc. Będą sobie musieli poradzić. Twój przełożony zna zakres Twoich obowiązków, wcześniej uprzedzilaś. W razie kontroli ZUS mogą problemy.

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ale u nas takie zmiany od stycznia, że póki co to nawet przełożony jest tymczasowy. Muszę komuś przekazać hasła, najważniejsze bieżące sprawy, na razie jest jeden wielki bałagan, pewnie dlatego jestem taka zmęczona. Podobno pod koniec przyszłego tygodnia ktoś ma przyjść na zastępstwo. Wtedy wejdę jednego dnia i powiem co i jak, najważniejsze sprawy, bo tego jest tyle, że spokojnie rok zleci zanim koleś się nauczy. Bo ja nie robię codziennie tego samego przez cały rok, wszystko jest związane z organizacją pracy szkół w ciągu roku szkolnego.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm zaintrygowało mnie Twoje miejsce pracy :-)

    Tymczasem kciuki cały czas, mam nadzieję, że niebawem doczekamy się sprawozdania po wizycie :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwyczajne miejsce pracy, urząd.

    Wizyta mnie uspokoiła. Dzidziuś rośnie, wierci się, serduszko mocno bije. Słuchaliśmy z Mężem. Ma 38,18 mm. Urósł 2 cm przez trzy tygodnie. Na tą chwilę wszystko ok. Dostałam zwolnienie do 8 lutego, 9 lutego kolejna wizyta na której będzie dokładne usg dziecka. Oprócz tsh wyniki mam dobre. Za miesiąc powtórzę morfologie i mocz.

    Muszę się uspokoić, dbać o siebie i myśleć pozytywnie.

    Rano pojadę do pracy, zostawię zwolnienie, powiem co i jak i wracam do domu :-)

    krrropka, Dakota, ktosiowa, doty22, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super!! odpoczywaj Karoluś :-)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, jak mi ulżyło :-) bardzo się cieszę! Prawie 4 cm człowieka <3 na następnym usg będzie już dwa razy tyle - one rosną jak szalone :-)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś no i super! Teraz nic, tylko cieszyć się ciążą!

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe słowa :-)

    Bardzo mnie zmęczył ten tydzień. Cały czas jeszcze chce mi się spać. Leżę sobie i planuję jak ciekawie i pożytecznie spędzać te pół roku :-)

    Gretta coś nam ucichła. Gretta czekam w napięciu co u Ciebie?

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, mnie ten czas ucieka jak szalony! Ale moje L4 krótsze od Twojego o 2 tygodnie, a w zasadzie 4 ;-) dopiero byłam na tym etapie co Ty, a tu już 6 miesiąc!

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Nie postawiłam tu tortu... wiec spóźniony torcik! 10 stycznia skończyłam 37 lata :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa najlepszego!!! Mam winko wię wieczorem pyknę lampeczkę za Ciebie!!

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa sto lat :-)
    Dogonie Cię w lutym.

    Jak mi się dobrze dzisiaj spało. Zero nerwów. Wstałam zrelaksowana. Za to bejbik od razu pogonił mnie do toalety na rzyganko. Jadę zaraz do pracy na jakąś godzinkę.

    Miłego dnia życzę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2018, 07:17

    kattalinna lubi tę wiadomość

‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ