X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 6 maja 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 gratuluję postępów u córeczki,pięknie sobie radzi🙂I bardzo,bardzo trzymam kciuki bo dobrze to wygląda-16 dzień po owulacji i nie ma @.Hmm...pomyśl o teście🙂Progesteron też masz super😀
    Alicja81 dziewczyny dobrze piszą,ja też tak uważam,inny lekarz to nowe spojrzenie na pacjenta.Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło😉

    A u mnie 10 dc,wrócił mój normalny śluz,czyli wszelkie upławy po krioterapi minęły.Coś płodnego nie widzę😕Oczywiście juz zaczęłam się martwić,że po łyżeczkowaniu kanału szyjki będzie problem z jego produkcją.Niby jakiś wodnisty wczoraj był.Mój gin na kontroli coś wspomiał o powstrzymaniu sie z💗 do połowy maja.No nie daliśmy rady😀Koniec tego celibatu!Pod koniec maja idę do gina od zabiegu,raz w miesiącu przyjmuje,powiedzmy w mojej okolicy i nie muszę daleko dojeżdżać-umawiam się🙂

    kattalinna lubi tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 maja 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, jak nie można ale bardzo się chce to trzeba 😂

    Grosia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 6 maja 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myślicie jest sens robić test ciążowy, który był ważny do listopada 2017 roku? Tylko taki mam w domu....
    U mnie 17 dzień po owulacji bez @.
    :-)

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 6 maja 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś możesz spróbować. kiedyś miałam test, którego ważność upłynęła rok wcześnie- wyszedł negatywnie i oczywiście dzień później przylazła @.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 6 maja 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, Alicja oby mój okazał się ważny ale pozytywnie.
    Na betę jak coś to w środę dam radę pojechać.
    A od dzisiaj zapodam sobie dodatkowo magnez. Reszta leków może być dla ciężarnej jak i dla matki karmiącej.

  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 6 maja 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 testuj chociaż tym przeterminowanym🙂(A myślałam,że tylko ja przechowuje takie,też mam taki w domu co nie doczekał się i stracił ważność)😀
    Kattalinna dopiero doczytałam,że u Ciebie też końcówka cyklu,masz takie dłuższe cykle?U mnie 30 dc bez @ to byłoby wielce podejrzane.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 maja 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus, testuj!!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 7 maja 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny test zdałam. Choć po terminie to na plusa :-) :-) :-)
    Więc jutro jadę do laboratorium koniecznie sprawdzić betę i progesteron.
    Później będę pisać do lekarza.
    No i dylemat - czy w ciąży można karmić piersią starsze dziecko? Podobno w zdrowej ciąży tak. Chyba będę musiała przyspieszyć wizytę u lekarza. Dopiero 25 maja będzie w Łodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2019, 07:07

    Grosia, krrropka, kattalinna, bertha, Greetta, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 7 maja 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow!!!!!!Gratulacje!!!!!Ja tu tak krótko,a tu taka wiadomość🙂🙂🙂🙂Karolus ja od razu pisałam,że dobrze to rokuje😀

    Karoluś mi lekarz powiedział,ale to było wieki temu,że mam przesta karmić nawet raz dziennie.Może dlatego,że szybko ciąża po ciąży?Nie wiem,powiedział że dmuchamy na zimne.Dobrze to pmiętam,bo bardzo mnie to interesowało.A ciąża była super zdrowa🙂
    A teraz pytanie do Ciebie.Jakie witaminki brałaś?Ja teraz pije inofem i witamina d cały czas.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 7 maja 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, gratulacje! Ale fajnie że tak szybko się udało :) Miałam przeczucie co do Ciebie że pojdzie migiem. To teraz czekamy na betę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2019, 09:01

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 7 maja 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia ostatni raz byłam na wizycie w połowie lutego. Wtedy dostałam taki zestaw leków. Wiadomo euthyrox (125 obecnie), femibion 1 2x dziennie, inofem 2x dziennie, acard 1x, liponexin 1x, witamina d 2000 1x.
    Pan doktor kazał prowadzić obserwacje i za trzy miesiące się pokazać.
    Dodam że za pierwszym razem choć brałam inne leki, też się udało w tym trzecim cyklu stosowania :-)
    Trochę mnie martwi to odstawienie Rity od piersi. Moja Mama też uważasz że powinnam. Zobaczę co jutro poradzi lekarz, na wszelki wypadek kupię mleko.

  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 7 maja 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś dziękuję za odpowiedź🙂
    Nie znam tylko liponexinu,ale zaraz się dokształce😉
    Ja odnośnie karmienia nic nie chce radzić,napisze jak było u mnie,a i tak zawsze najlepiej słuchać lekarza.
    Có🙂I właśnie wtedy lekarz powiedział,że z karmieniem koniec,ja dokładnie nie pamiętam już jak doktor mi to tłumaczył ale chodziło o "nie prowokowanie macicy do skurczów" i chyba też o to że szczupła i drobna ze mnie kobieta🙂Nie pozostało mi nic innego jak posłuchać lekarza i tak zrobiłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2019, 11:20

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 7 maja 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i teraz to masz się nie martwić,tylko cieszyć😘😘😘

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 7 maja 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje. U Ciebie to faktycznie szybko była druga ciąża i logiczne wytłumaczenie lekarza z obkurczaniem macicy. Ciekawe czy w moim wypadku też to wchodzi w grę? Chyba raczej nie, jednnak już 9 miesięcy od porodu minęło.
    Liponexin dostałam bo miałam w ciąży problem z cukrem a ten lek pomaga spalac węglowodany.
    Martwić się nie martwię. Skoro takie cuda Bóg na mnie zsyła to znaczy że wszystko będzie dobrze :-)

    P.S. Bardzo ciekawie na temat karmienia w ciąży pisze Hafija. Ale decyzję będę musiała podjąć sama z lekarzem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2019, 10:18

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 7 maja 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, gratulacje!

    Nie musisz odstawiać Rity, można karmić w ciąży, potem w tandemie. Chyba, że ciąża będzie zagrożona ale tego nie bierzemy pod uwagę. Będzie dobrze. Karm na zdrowie Ritki 🙂 chyba, że sama się odstawi.

    Grosia, nie mam pojęcia jakie mam cykle. Przed ciążą były regularne 28-29 dni. Teraz jeszcze się nie unormowały, poprzedni trwał ok. 8 miesięcy. Obecny jest 3 od porodu. Także wiem, że nic nie wiem. Poza tym, że dziś mam gigantycznego PMSa. Miesiąc temu też tak było. Wszystko mnie denerwuje 😐 czekam więc na @ z niecierpliwością bo już mam dość samej siebie...

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 7 maja 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina moje cykle po porodzie wydłużyly się z 25-26 do 28 dni.
    Mam nadzieję że będę mogła Ritkę karmić, bo smutno mi jak na Nią patrzę i mam wyrzuty sumienia.
    Ale kazałam Mężowi kupić mleko na wszelki wypadek bo czasem same dzieci nie chcą pić mleka ciężarnej matki,bo zmienia smak.
    W ogóle wydaje mi się że Rita coś wyczuwa, bo od trzech dni nerwowa jest bardziej i takie dążenie do samodzielności w Niej widzę. A może to taki nowy etap.
    Grosia a propo śluzu dodam, że w poprzednich dwóch cyklach był płodny przez chwilę ale w tym to nie za bardzo. Dlatego zrobiłam progesteron żeby sprawdzić co z tą owulacja u mnie.

  • Tulipanka Autorytet
    Postów: 490 365

    Wysłany: 7 maja 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, ja również gratuluję. Teraz to już na pewno rozsialy się ciążowe wiruski :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2019, 16:50

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Tuli
    Synuś ur 08.2017 - 3 lata starań
    Córcia ur 11.2019
    PCO, Hashimoto, hiperprolaktyn., celiakia.
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 7 maja 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś super!!!

    Czekam teraz na piękną bete.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 7 maja 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, u Ciebie wydłużyły się do 28 dni, u mnie do 200 😉 ale liczę na to, że teraz się unormują.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 7 maja 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus gratulacje!!! Ale szybko poszło!! :)
    U mnie 12dpo, biało i plamienie - już drugi cykl mam plamienie 12dpo :( coś się porobiło. Zwykle nie miałam plamien przed @.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 471 472 473 474 475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ