X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia super, że ładnie się goi.

    Grosia lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant. Pierś "flak" nie świadczy o tym, że nie ma w niej pokarmu. Ja bardzo szybko miałam flaki a karmię już 19 miesięcy.
    Nie wierzę za bardzo, że w jednej piersi nie masz mleka. Przystawiaj malucha normalnie do obu i nic się nie stresuj, tym bardziej że ładnie przybiera. Tylko on wie czy z tamtej piersi leci, a ja obstawiam, że tak.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja myślałam że tylko moje piersi zrobiły się do kolan hehehe. Ale warto i mogę karmić ile tylko Ritka będzie chciała :-)
    Ja karmilam na zmianę, jedna pierś jedno karmienie, druga pierś drugie karmienie. Z jednej pije około 10 minut i tyle wystarczy żeby się najadla. Piersi są tej samej wielkości.
    Dziewczyny tutaj z naszego wątku baaaardzo mi pomogły w kwestii karmienia bo szpital i Babcie koniecznie chciały nas butelką uszczęśliwić bo na pewno dziecko niedojada skoro ciągle chce pierś. A po dwóch miesiącach skończyły się maratony przy cycu.
    Moja Mała super ssie od początku. Dzięki temu że po porodzie dostałam Ją od razu na dwie godziny do piersi. Kangurowanie :-)

    kattalinna, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w pierwszy dzień cyklu.Punktualnie i planowo zawitała dzisiaj do mnie @.Nie raczyła nawet ciut się spóźnić😕Ale cóż od dwóch tygodni nie rozstaje się z podpaskami i wkładkami,to jeszcze troche przeżyje🙂

    W końcu i nareszcie zaczęło padać,wysychaliśmy już.....witaj deszczu☺(normalnie to uwielbiam słoneczko,ale przy takiej suszy to czekaliśmy na deszcz już bardzo).

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja tutaj nie odstaje,solidaryzuje się bo też mam cycki do kolan😀w końcu dwoje karmiłam🙂

    kattalinna, Tulipanka lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia sorrki, musiałam polubić za te cycki 😂 ja jestem mega zaskoczona "konsystencją" moich piersi. Taka luźna gąbka się zrobiła.

    Ja od jakiegoś czasu jestem na etapie, że mam dość kp... Oczywiście gdy nie boli.i młoda słodko je to mi przechodzi. Ale to momenty, ogólna tendencja jest taka, że marzę o tym, żeby się odstawiła... Jak to zrobi to będę ryczeć z żalu pewnie ale jednak chciałabym.

    Grosia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna ja po moim pierwszym krótkim karmieniu płakałam jak bóbr,że mi nie wyszło,że nie potrafię,ale zaraz byłam w drugiej ciąży i jakoś to sobie poukładałam.Może niebawem będziesz tęsknić za karmieniem,ale już z drugim pisklaczkiem na pokładzie🙂
    A piersi....ehhhh grawitacja im nie służy😉to raz,a dwa że na samym początku pierwszej ciąży zrobiły się rozstępy(dodam,że to był u mnie jeden z objawów ciąży,tak szybko powiększyły się-jeszcze przed testem).Za duże nigdy nie były,trochę przeszły i pozostaje mi ,że mąż kocha je takie jakie są.A ja na rozstępy patrze trochę jak na trofea😀

    kattalinna, Annie1981 lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to ogólnie jestem już za stara żeby przejmować się takimi drobiazgami jak wygląd, nawet jeśli to wygląd cycków 😂

    Tulipanka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, ja się trochę przejmuję tym wyglądem. Rozstępy też mnie nie ominęły, ale rekompensuje sobie zwiększonym rozmiarem. Poza tym jestem szczęściara w kwestii karmienia bo żadnego bólu nie doświadczyłam. Ani nadmiaru, ani braku pokarmu.
    Ale czasem marzę o jednej nocy przespanej bez przerwy. Zaraz potem przypominam sobie jak ciężko było zanim zaszłam w ciążę i dziękuję Bogu za córeczkę i nieprzespane noce :-)

  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna jak rozstępy pojawiły się 12 lat temu,to trochę przejełam się.Teraz rzeczywiście olewam te kreseczki🙂

    Karoluś81 wiem jak to zabrzmi,ale uwierz mi-jeszcze dobrze się wyśpisz.Ten czas kiedy dzieci są malutkie tak szybko mija....ale najbardziej pamiętam to niewyspanie i bardzo dobrze rozumiem marzenie o całej przespanej nocy.Też tak miałam🙂

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, nie mam rozstępów 😁 tylko ten kształt i jędrność ale dobry stanik i damy radę 😉 za to całe życie mam giga celulit. Nie przyzwyczaiłam się 😉

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, pochwalę się i tu, moja Ania już od tygodnia chodzi 🙂 dziś tylko na dwóch się przemieszcza, chyba że się spieszy to na czterech 😉

    Edit: i moja maruda z rundki dookoła wózka, potem poszła w długą 😉
    Foto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2019, 11:44

    Grosia, Karoluś81, Annie1981, Alicja81, Greetta, Tulipanka lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna ale ona słodka💖Śliczna💕Gratuluję postępów🙂za moment będzie mama za nią biegać😉

    Jeszcze przyznam,że cellulitu to prawie nie mam,ale po drugiej ciąży rozstępy na brzuszku-syn postanowił że duży urośnie i nie śpieszył się z wyjściem i trochę porozciągał mi brzuch😐Czyli jak nie urok to przemarsz wojsk....

    kattalinna lubi tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo dla Ani :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 3 maja 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaraz spadniemy na drugą stronę.

    Majówka przynajmniej dzisiaj u nas okropna-strasznie zimno, wietrznie i deszczowo.
    Na domiar złego wczoraj byłam na pogrzebie mojego doktora. Trochę się podłamałam bo kto mi teraz będzie pomagał w zajściu w ciążę (miałam wrócić dl clo). Muszę szukać innego dobrego ginekologa. Dodam tylko, że na pogrzebie było strasznie dużo kobiet i ich mężów (doktor badał wszystkich nawet mężczyzn), patrząc po rejestracjach samochodowych i przysłuchując się rozmowom kobiet to były osoby z trzech województw: pomorskiego, warmińsko- mazurskiego, a nawet kujawsko-pomorskiego.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 3 maja 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 smutną masz majówkę....bardzo mi przykro z powodu doktora.To był już starszy pan?Nie podłamuj się bo lekarza na pewno znajdziesz,warto podpytać znajomych i poszukać opini w necie.Nic nie pomogę,bo ja kompletnie przeciwny kierunek na mapie kraju.Ja do mojego chodzę z 12 lat i to już starszy pan i tak dał mi Twój wpis do myślenia...mój gin jakiś czas temu miał przerwe i nie przyjmował,bo właśnie miał spore problemy ze zdrowiem-na szczęście wrócił.
    U nas też zimno,wieje i pół dnia padało,jedynie mój ogródek ucieszony.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 3 maja 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby nie miał 61 lat, aktywny sportowo- uwielbiał rower. To była bardzo nieoczekiwana śmierć. Przeszukuje internet, czytam opinie o innych lekarzach. O tyle go szkoda, że on 70% pacjentek i ich rodzin badał za free, miał opinię bardzo dobrego diagnosty. Mówił wprost, nie owijał w bawełnę.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 maja 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, przykra sprawa... 😐 Trzymam kciuki za znalezienie nowego. Może nowe spojrzenie na Ciebie przyniesie dobre skutki. Takie szczęście w nieszczęściu.

    Tulipanka, co u Ciebie? 😊

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 5 maja 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina gratuluję Ani postępów :-)
    Moja trzymając się jedną rączką obejdzie kojec dookoła.
    Alicja też mam nadzieję że nowy lekarz znajdzie rozwiązanie. U Ciebie pewne problemy pojawiają się w trakcie starań ale mam wrażenie że nikt nie potrafi się całościowo zająć tematem. Gdybyś miała możliwość skorzystania z opieki mojego lekarza.... Wierzę że byłby sukces dużo szybciej.

    A u mnie właśnie mija 16 dzień po owulacji (29 dc), która wiem że na pewno była, bo badałam progesteron w 23 dc i wyszło 20,3. Norma dla fazy lutealnej do 23,9. Więc być może, być może... No jeszcze poczekam bo przy karmieniu piersią wszystko możliwe.
    Dodam jeszcze że tsh wreszcie wzorowe bo 0.98 :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2019, 22:36

    Alicja81 lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 maja 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, Rita szybka jest 😁 kciuki za cykl!
    U mnie dziś chyba 30dc ale nie wiem czy owu była

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 470 471 472 473 474 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ