X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 7 maja 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha macie jakieś dalsze plany?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 7 maja 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna teraz rozumiem i licze,że moim pytaniem nie zaostrzyłam PMSa🙂
    Karoluś ja za bardzo panikuję z tym śluzem,ale po Twoim wpisie i pozytywnym teście zaczynam w jego istnienie(śluzu) wierzyć😉

    kattalinna lubi tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 7 maja 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, przeszło mi chyba 😉

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 8 maja 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, jak beta?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram kattalinna🙂
    Karoluś czekamy!

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 8 maja 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wynik, pewnie będzie po 15. Oczywiście napiszę co i jak. Nie spodziewam się innego wyniku jak mocno dodatni :-)
    Kattalina a jak Twój cykl?

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 8 maja 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    201,69 :-)

    Tulipanka, kattalinna, Grosia, Greetta, Dakota, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Tulipanka Autorytet
    Postów: 490 365

    Wysłany: 8 maja 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, jeszcze raz gratulacje !

    Tuli
    Synuś ur 08.2017 - 3 lata starań
    Córcia ur 11.2019
    PCO, Hashimoto, hiperprolaktyn., celiakia.
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 8 maja 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna beta! 😊

    Mój cykl sobie trwa, na szczęście bez PMS dziś.

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 8 maja 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super beta!!!!
    Mega gratulacje raz jeszcze😘

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 8 maja 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie!!!

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 8 maja 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj @.
    Dalsze plany - dalej biorę zioła chińskie (przez miesiąc miałam przerwę bo się skończyły i dopiero zamówiłam), polepszam dietę (pisze to zagryzając snikersa :D ale normalnie nie jem słodyczy.. ;) choć wiecznie mam jakieś wymówki i wyjątki..)
    Z cyklem u mnie wzorcowo, owu w 13-14dc, po 2 tygodniach @. Tylko to plamienie dzień przed @ się pojawiło, ale to się naprawi. Endo 10-11mm w owu, pęcherzyk dominujący zawsze jest i pęka, śluz płodny jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2019, 19:54

    Tulipanka lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 8 maja 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, bez sensu 😔 bardzo nie lubię idealnych cykli, z których nic nie wynika... 😐

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 8 maja 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, nie wiem co powiedzieć...
    Może jeszcze raz spróbuję Cię namówić na mojego lekarza. Skoro masz nadzieję, staracie się, to spróbuj. Nowe spojrzenie, może wychwyci jakiś drobiazg albo samym nowym otwarciem Wam pomoże.

    Policzylam, że zaszlam w ciążę w Wielki Piątek lub Sobotę, po 40 dniach postu od słodyczy więc może Bertha u Ciebie też pomoże :-)

    Greetta, bertha lubią tę wiadomość

  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 9 maja 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Policzylam, że zaszlam w ciążę w Wielki Piątek lub Sobotę :-)

    Hej dziewczyny :) tak mnie coś przeczucie tknelo że powinna zajrzeć na wątek ;) i proszę takie wieści :D
    Karolu moje ogromne gratulacje :) nudnej ciąży życzęi zdrówka.
    PS. Ja również w ciążę zaszłam w takim czasie jak piszesz :D fajnie powspominać ten czas ;)

    Tulipanka, Tobie również gratulacje składam i zdrówka dla Was :D

    Stresant gratki z okazji narodzin synka :)

    Katta, Twoja córcia to teraz roczek już będzie miała? Kiedy to zleciało :D

    Gratuluję większych i mniejszych sukcesów zarówno Waszych jak maluszków, postępów i nowych umiejętności :)

    Drogie staraczki, tradycyjną metada na wątku szykujcie się na wysyp ciąż jak to tu w zwyczaju bywa. Jedna ciąża rozwiązuje worek....i pojawiają się następne, tego życzę Kochane :)

    U nas mało czasu na chwilę wytchnienia, mały jest tak aktywnym i ruchliwym dzieckiem, że dosłownie za nim biegam. Daje czadu za dwójkę :)
    Nie nadrobię Was niestety.
    Witam się z Tobą Gosia i powodzenia w staraniach życzę :)

    Pozdrawiam i ściskam serdecznie :D

    kattalinna, Grosia, Karoluś81, Tulipanka lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 10 maja 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretta miło że jesteś. Pozdrawiam :-) Reszta dziewczyn niech się pokaże i skrobnie co u Was :-)

    Zaraz będę powtarzać hcg, sprawdzę też tsh.

    Mdłości już mnie dopadły, ale nie jest gorzej niż za pierwszym razem.
    Doktor oczywiście odpisał na maila, jestem spokojniejsza, wiem co mam robić. Wizyta 24 maja, to będzie koniec 7 tygodnia. Chyba nie za późno? Naprawdę nie mam ochoty szukać nowego gina na miejscu. A do tego starego już nie chodzę. Nie byłam zadowolona z jego opieki w poprzedniej ciąży.
    Mogę karmić o ile nic niepokojącego nie będzie się działo. Mimo wszystko będę próbowała powoli przestawić Rite na butelkę. Ale to będzie baaaaardzo trudne. Wczoraj wieczorem próba skończona totalną porażką. Nic a nic. Nie dziwię się bo Ritka nawet smoczka nie używa.
    Co do energii, to podobnie jak Grety synek, moja córeczka ma jej niekończące się pokłady :-)

    Greetta lubi tę wiadomość

  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 10 maja 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Greettta🙂
    Karoluś może pomalutku Rita sama się odstawi,teraz jak lekarz nie zabrania to nie ma co się martwić.
    U mnie po owu,myślałam że jajnik rozsadzi-była chyba konkretna,ale co z tego jak ją omineliśmy....Ehhh😩Mąż jakiś chory,jak nie żołądek to jeszcze mocno przeziębiony.A dzisiaj ja obudziłam się z katarem😕Może i dobrze bo wygoje się kapitalnie,bo ostatnio po💗 miałam jakby ciut jeszcze plamienia,lekarz mówił że tak może być-możemy naruszyć tą nową tkankę po krioterapi.Także jeszcze mojemu M nie mówiłam,ale po @ nie wychodzimy z łózka😉
    Deszczowo u nas.

    Karoluś81, Greetta lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus gratulacje no w koncu ktos sie zaoopiekowal moim brzuchem :)
    znowu go sobie przekazalysmy :) pamietam jak sie Ritka urodzila to ja wzielam od Ciebie, teraz oddaje :)

    kurcze jak ten czas leci ...pamietam zeszle wakacje jak chodzilas i narzekalas ze cieplo ze chcialabys juz urodzic, nawet podworko zamatalas zeby porod wywolac :) a tu corcia juz 9 miesiecy ma a rodzenstwo w drodze :)

    termin nie za pozny...lepiej pozniej niz wczesniej juz bedziesz serduszko widziala :)

    Franus rosnie jak na drozdzach juz ma 4 kilo i 2 brody :) w poniedzialek bedzie 6 tygodni.....ja juz zapomnialam o bolu i problemach, tym ze ledwo przezylam.....i zastanawiam sie czy dalabym jeszcze raz rade......kto wie Karolus moze sie dogadamy za 9 miesiecy :)

    chociaz nie..... tu jest dosc dziewczyn czekajacych na brzusio to przekazuj komu innemu

    Karoluś81, kattalinna lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 10 maja 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HCg z dzisiaj 509,65. Więc jest dobrze :-)
    Tsh wzrosło mi w ciągu dwóch tygodni z 0.98 na 1,63. Trochę skoczylo ale jeszcze w normie. Przed wizytą 24 maja sprawdzę jeszcze raz. Na to muszę na pewno uważać.
    Mam nadzieję że czekają mnie dwa tygodnie spokoju. I w ogóle nuuuuudna ciąża :-)
    Dziewczyny dużo sił i szukajcie sposobu na siebie. Każda ma szanse :-)

    Grosia, Tulipanka, Greetta, kattalinna, bertha lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 maja 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus. Wielkie gratulacje! Szybko Wam poszło :)
    W nie zagrożonej ciąży można spokojnie karmić piersią. Skurcze są takie same jak przy orgazmie, więc nic się nie stanie.
    Dlaczego chcesz Ritę odstawiać?

    U mnie dziś 2dc, zaczęłam 16 cykl starań.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 472 473 474 475 476 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ