X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 maja 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały dzień zaglądam czy Krrropka się odzywała...

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 21 maja 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też co chwila sprawdzam. A Pani krroopka milczy. To się nazywa znęcanie psychiczne i tak nie można!!!!

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 maja 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krooooopka!!! Melduj się z pozytywem! To już 16dpo minął!
    :)


    U mnie chyba owu za chwil kilka. Już czuje podbrzusze. Pęcherzyk dzisiaj miał 22.5mm, endo 9.5mm. Sexy wczoraj zaliczone. Akupunktura dzisiaj. Teraz czekam na pęknięcie pechola i odliczać do testowania.

    Kropka, ty już w ciąży na pewno jesteś i tych ziolek nawet nie zaczniesz brać ;), ale napisz proszę co ci za zioła przepisała. Do kogo chodzisz?
    Ja wam pisałam ze od stycznia studiuje medycynę chińska? I cel jest taki ze za rok czy dwa będę diagnozować, robić tez aku i przepisywać ziółka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 22:49

    Alicja81, kattalinna lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 22 maja 2019, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow Bertha ale studia wybrałaś! gdybym mieszkała bliżej to pewnie byłabym jedną z pierwszych klientek.

    bertha lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 22 maja 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem, że wykres pokazuje już 17 dpo, ale... Po pierwsze temperaturę mierzą na prośbę babeczki od akupunktury i od razu się z nią umówiłam, że nie dam rady zawsze sprawdzać o tej samej godzinie, więc tego wprawdzie nie widać, ale tam jest spory rozstrzał czasowy i nie można się nim tak na 100 proc sugerować. Po drugie w niedzielę kiedy miałaby być owu byłam w podróży, w tym lot samolotem i zmiana czasu, i wcale nie jestem pewna, że do owulacji rzeczywiście doszło, tym bardziej, że bóle miałam dopiero we wtorek i środę. I jeżeli moje odczucia są słuszne to dzisiaj jest dopiero 14dpo, a @ może być jutro. Dlatego jeszcze czekam. Ale jak sie sprawa dzisiaj nie wyjaśni to jutro chyba siknę, bo na piątek i cały weekend szykuje mi się impreza więc muszę wiedzieć na czym stoję.
    Bertha, na aku chodzę do takiej starszej Angielki, wprawdzie chciałam znaleźć kogoś z Chin, ale jak przyszło co do czego, to czasowo i odległościowo sami Anglicy mi pasowali. Zioła też mam od niej, jedna mieszanka na 1-3 dc i druga 4-11. Składy mam podane, ale są ręcznie napisane i muszę je odszyfrować, postaram się po weekendzie to zrobić, wtedy napiszę. I trzymam kciuki za Twoją owu :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 maja 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, Ty to powinnaś jakieś powieści sensacyjne pisać czy coś. Umiesz zbudować napięcie 😉 doczekam jakoś...

    Bertha, super plan. No i parametry pięknie zrealizowane w tym cyklu 😊

    zem3qps6in5tddof.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 22 maja 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Kropus Kropus samolot nie samolot wykres mowi sam za siebie :) sikaj i nie gadaj bo my tu niecierpliwe jestesmy :)

    Tulipanka lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 maja 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, czekamy na sika jutro!
    To czekam na składy ziolek :) jestem bardzo ciekawe co ci przepisała :)

    U mnie owu dzisiaj. Rano pęcherzyk jeszcze był. Popołudniu ni ma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2019, 18:02

    kattalinna, Annie1981 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 maja 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, biegasz dwa razy dziennie na monitoring czy już nabyłaś sprzęt do usg? W sumie to chyba by się opłacało 😉

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 maja 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Bertha, biegasz dwa razy dziennie na monitoring czy już nabyłaś sprzęt do usg? W sumie to chyba by się opłacało 😉
    Kupiłam małe usg na olx Haha :D

    kattalinna lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 maja 2019, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, ja serio pytałam 😂
    https://www.olx.pl/oferta/usg-ultrasonograf-aloka-echo-camera-ssd-256-2-glowice-3-5-i-5-mhz-CID628-IDtdgK5.html

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 23 maja 2019, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrroopka, popsułaś tym spadkiem cały wykres. Ja z taką ekscytacją wchodziłam na ovu, a u bum.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 maja 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Annie, nie podoba mi się, że to już tyle cykli u ciebie, kiedy mąż robi kolejne wyniki żeby sprawdzić czy jest jakaś poprawa?
    Mi też to się nie podoba. Przez tą ilość cykli to już przestałam się nakręcać i wierzyć, że cokolwiek z tego wyjdzie.

    Byłam dziś w klinice płodności, w końcu się doczekałam wizyty państwowo 😉 Zrobili USG, stwierdzili, że wszystko ok. Pobrali krew na AMH i różyczkę, mocz na chlamydie. Mam jeszcze zrobić hormony 7dpo i 1-3dc i wtedy lekarz do mnie zadzwoni i powie co myślą dalej.
    W klinice leżała ulotka jakiegoś nowego specyfiku na poprawę nasienia i jakości komórki jajowej, nazywa się Condensyl i podobno ma lepsze efekty niż branie witamin czy nawet Q10.
    W ulotce pisze, że wg badań pomógł w zajściu w ciążę parom, które miały nawet 6 nieskutecznych in vitro, pomimo braku zdiagnozowanego problemu męskiego. Kosztuje tyle co Fertilman, zastanawiam się czy nie wypróbować go zamiast.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 23 maja 2019, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Ej, ja serio pytałam 😂
    https://www.olx.pl/oferta/usg-ultrasonograf-aloka-echo-camera-ssd-256-2-glowice-3-5-i-5-mhz-CID628-IDtdgK5.html
    Ale z ręka na sercu, kupiłam sobie na urodziny w grudniu usg na  OLX za 1300zl! 😄 już dawno mi się zwróciło. :)
    Takie: https://m.dotmed.com/listing/cardiac-vascular-ultrasound/fukuda-denshi/ffsonic-uf-4100/1445749
    Ale mam tez głowice dopochwową. Taką zwykła przez brzuch to nic nie widać. Kupiłam sobie te kondomy na głowice, żel i robię sobie sama usg :):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 00:06

    kattalinna, Greetta lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 23 maja 2019, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nieeee, kropka zaczęłaś nowy cykl :( a taka była nadzieja....

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 maja 2019, 03:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, była nadzieja wielka...

    Bertha, to Cię dobrze podejrzewałam 😁 chociaż gdybyś biegała 2x dziennie to by mnie też nie zdziwiło bo Ty szalona jesteś 😊 ale zdecydowanie własny sprzęt taniej wychodzi.

    bertha lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 24 maja 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, jesteś moją bohaterką 😘

    bertha lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam od lekarza. Dzidzia ma 7 mm, jest tam gdzie trzeba, serduszko bije 133 razy na minutę. Termin porodu na 13 stycznia. Jupiii :-) :-) :-)
    Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.
    Moc ciążowych wirusków #&&#;?%*¿£$ :-)

    kattalinna, bertha, bertha, bertha, bertha, Grosia, Annie1981, Greetta, Tulipanka lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 maja 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, super! To bicie serduszka... 😃 💓💓💓

    Łapię wirusy 😉 dziś przyszły mi zakupy z apteki - zaczęłam pić inofem. Nie liczę na szybką ciążę po wcześniejszych doświadczeniach ale pomyślałam, że może pomogę owulacji bo nawet nie wiem czy jest. 2 saszetki dziennie to ok? Na opakowaniu jest, że jedną ale tu na of spotkałam się z podwójną dawką 🤔

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 25 maja 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina, tak pij dwie! Kciuki!!

    Karolus super wieści :)

    Kropka, rozczytałas już skład ziolek?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 474 475 476 477 478 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ