X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 3 marca 2020, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie ;(( tak mi przykro... myślałam, że jak tak pięknie biło to już na zawsze. Eh :( Tulę Cię mocno

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 3 marca 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, bardzo, bardzo mi przykro :( Mam nadzieję, że szybko się uda.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 3 marca 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie trzymaj się, bardzo mi przykro.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Dakota
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 marca 2020, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Bertha, 14 dpo i jedna krecha na teście? Nie ma szans, nie zostawię Cię tak szybko ;)
    Haha, dzięki ;)

    krrropka lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 marca 2020, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Nie ma szans. Może gdybym miała pracę to by można było coś myśleć (ja) a tak to na razie nic.

    A propos pracy, rozumiem, że masz nową skoro badania medycyny pracy były?

    Krrropka bardzo nie lubię 😒
    Tak :) zaczęłam w poniedziałek nowa prace. Na razie fajnie :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 marca 2020, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka wrote:
    Hej dziewczyny. Przygotowałam sobie zestawienie testów jak przyrastały razem z wartościami bhcg. Może którejś się przyda do porównań :) testy z allegro o czułości 10.
    fb5mc19s3rfu_t.jpg
    Ale piękne zestawienie!!!! Dzięki!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 marca 2020, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Życie jest przewrotne. W sobotę było serduszko a dziś już go nie było 🙁
    Miałam krwawienie od 2 dni, pojechałam do szpitala i się okazało, że zarodek obumarł. Przyjęli mnie na oddział i się oczyscilam sama. Niedawno do domu wróciłam.
    W kolejnym cyklu już możemy się starać i tak zrobimy, także wracam do staraczek.
    Bardzo bardzo mi przykro :(

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 4 marca 2020, 03:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981, bardzo mi
    przykro 😥 Trzymaj się mocno!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 marca 2020, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakota, a przypomnij mi na jakim ty jesteś etapie? Czy ty już nie urodziłaś i starasz się ponownie czy jeszcze o pierwsze się starasz? Coś mi się już wszystko pomieszało :)

    Dakota lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 marca 2020, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, Dakota ma dwuletnią córeczkę na stanie, starania o rodzeństwo.

    Annie, bardzo mi przykro, ciągle myślę o Was 😟 jak to wszystko z dnia na dzień się zmienia 😰😰

    Dakota, nie staramy się, chociaż nadziei na przyszłość nie tracę. Ania ma się dobrze, poza drobnymi przeziębieniami żłobkowo - zębowymi jest zdrowa. Wkroczyła w wiek buntu dwulatka... Ale jeszcze trochę i się wyprowadzi z domu, damy radę 😉

    Annie1981, Dakota lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 4 marca 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha nie dziwie się, ze Ci się miesza...jest nas tu trochę. I dokładnie tak jak napisała Katalina, staramy się o rodzeństwo. Bertha czesto o Tobie myślałam czytając wasze posty, ńiesutannie trzymam za Ciebie kciuki.

    Katalina to podobnie u nas, bunt na całego tylko mam wrazenie, ze to jest od urodzenia.

    Annie jak się czujesz?

    Odkopałam swoje stare posty, w których podawałam suplementację męską jaka zastosował mój mąż na miesiąc lub dwa przed tym jak zaszłam w ciąże. Jeśli są tu jakieś problemy męskie to polecam ta suplementację.
    Poza tym mocno pracujemy nad rodzeństwem w ostatnich dniach, dziś 11 dpo. :)
    Dziś byłyśmy na takich zajęciach dla maluchów i jedna mama była z dwójka, jedno 2,5 drugie 9 czy 10 miesięcy i Domińika zamiast się bawić i uczestniczyć w zajęciach jak inne dzieci jako jedyne dziecko cały czas siedziała przy tym dzidziusiu i się z nim bawiła, super to było :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2020, 21:51

    kattalinna, bertha lubią tę wiadomość

    Dakota
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 marca 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakota wrote:
    Annie jak się czujesz?
    Dziękuję, że pytasz. Czuję się byle jak. Jest mi smutno, ale staram się funkcjonować normalnie. Ludzie wokół mnie mówią, że jestem silna, że dobrze sobie radzę. A ja płaczę po prostu jak nikt nie widzi.
    Choć zamiast uzalać się nad sobą, wybieram działanie. Dziś idę do lekarza na poważną rozmowę o ZUM, bo oni to cały czas bagatelizowali, przepisując ten sam antybiotyk, który nie działał, a to może być przyczyną poronienia. Do tego czytam jakie badania mogę zrobić po poronieniu i niedługo chyba zacznę je robić.
    Takie działania mi pomagają się z tym uporać, sprawiają, że mam poczucie wpływu na to co się wydarzy w przyszłości. Chcemy się jak najszybciej zacząć starać znowu.

    Trzymam kciuki za Ciebie 🙂

    Dakota lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 5 marca 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie ja nawet nie chce myśleć jakie to musi być uczucie, to co teraz przezywasz. W tej bolesnej sytuacji ważne, ze moźecie zacząć się starać w zasadzie od razu. Dobrze, ze wyrzucasz z siebie ten smutek i naprawdę masz super podejście.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Dakota
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 6 marca 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie tule Cie mocno, jestem z Toba...wiem ze to nie pocieszenie ale doskonale rozumie co przezywasz bo 2 lata temu o tej porze przezywalam to samo :( serduszko bilo w 7 tc a na kontroli w 12 juz nie bilo...a dzis moje serducho biega po calym domu i krzyczy glosno :)

    Nie poddawaj sie ja bylam w ciazy 7 razy a mam 3 dzieci....kiedys przeczytalam ze poronienie to dobry znak bo znaczy ze jestesmy plodne i mozemy miec dzieci....

    Moj gin twierdzi ze zdrowa ciaza sama sie utrzyma bez wspomagania ....w poronionych ciazach bralam mnostwo lekow na podtrzymanie a i tak sie nie udawalo :( ostatnia ciaze nie bralam nic ...czekalam na poronienie i udalo sie :)

    bertha, Dakota, kattalinna, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 marca 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakota, tak mi się właśnie wydawało ze tobie się dość szybko udało z pierwszym, ale jestem w szoku ze dzieciątko ma już 2 lata!!! :O jak ten czas leci! A ja wciąż w tym samym miejscu.. i tak mam wrazenie ze wszystkim wkoło powtarzam.. wszyscy się starają już o drugie, drugie urodzili, a ja wciąż nie posuwam się do przodu.
    Kiedy testujesz????

    Ja teraz wierze w obecny cykl bo się wspomagam ziółkami! Dopiero zaczęłam brać wiec pierwsza faza cyklu jakaś pomieszana ale jakby co to kolejny cykl będzie już lepszy. :)

    Dakota lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 6 marca 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, bierzesz chińskie ziółka? Mam nadzieję, że pomogą. Kiedy powinnaś mieć owu?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 marca 2020, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Bertha, bierzesz chińskie ziółka? Mam nadzieję, że pomogą. Kiedy powinnaś mieć owu?
    Tak, biorę chińskie ziółka i robię sobie aku.
    Owu chyba dzisiaj.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 7 marca 2020, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Tak, biorę chińskie ziółka i robię sobie aku.
    Owu chyba dzisiaj.
    Bertha trzymam kciuki za kropeczkę. Już po owu tak że teraz niech kropeczka się dzieli i rządzi :) mi chyba pomagały na zajście w ciążę wizualizacje. Wyobrażałam sobie gdzie jest teraz kropek , np na którym odcinku jajowodu i ile ma komórek już na dany dzień. U mnie się sprawdza taka metoda ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2020, 06:49

    Dakota, Annie1981 lubią tę wiadomość

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 7 marca 2020, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w czwartek bylam u lekarza w 5t6d. Byl pecherzyk i w srodku ten mały pęcherzyk ale zarodka jeszcze nie było. Drżę przed pustym jajem, oby nie. W środę do kontroli. Bhcg już ponad 33tys, więcej jej nie badam.

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 7 marca 2020, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha nie poszło nam szybko...tzn może na wątku dość szybko, ale staraliśmy się 4 lata.
    Nie będę testować, poczekam, jeśli @ nie przyjdzie to wtedy.
    Bertha na szczęście masz jeszcze czas, teraz tak się przesunęło rodzicielstwo, wiem, ze to bywa bardzo frustrujace, ale podoba mi się, ze się nie poddajecie. I trzymam mocno za ten cykl u Ciebie. Ja akurat mam przeczucie, ze ten nic nam nie przyniesie.

    Papierowka, bądź dobrej myśli :). Na pewno wszystko jest dobrze.

    Dakota
‹‹ 496 497 498 499 500 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ