X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Dotty,trzymaj się.

    doty22 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty przykro mi :(

    doty22 lubi tę wiadomość

    szczęśliwa łac. beatum
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty, przytulam...

    doty22 lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ale myślałam że będzie gorzej mi to przełknąć ;-) przecież kiedyś mi się uda :-)

    beatum, hewa81, Eni_gma, Maggia lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doty22 wrote:
    Dzięki dziewczyny, ale myślałam że będzie gorzej mi to przełknąć ;-) przecież kiedyś mi się uda :-)
    Się wie :)
    A mogę dopytac, być może mi umknęło, który to Twój dc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2016, 23:02

    szczęśliwa łac. beatum
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatum wrote:
    Się wie :)
    A mogę dopytac, być może mi umknęło, który to Twój dc?
    Beatum dziś 28 dc, w poniedziałek @ a przynajmniej jej termin. Co jest śmieszne że moje cykle są raczej jak w zegarku.

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co,tak mnie dziś olśniło... Za miesiąc 27 lipca wyjeżdżamy na urlop na dwa tygodnie do Turcji i wg moich wyliczeń będą wtedy dni płodne i owulacja tam... Mam chytry plan, ten cykl opuszczamy i chudniemy a w urlop dajemy z siebie wszystko :-D i będzie dzidziuś :-D
    Także kochane odpuszczam następny cykl ;-)

    hewa81, beatum, Karoluś81, Maggia lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczęta :)

    Ufffff ... wracam do normalnego ciśnienia - sprzed chwili 114/75 :) :) :) Mam nadzieję, że to nie będzie chwilowe :) Rano o 7 było 110/74. Pomierzę jeszcze dziś kilka razy, a jutro będzie o czym pogadać na wizycie.
    Wczoraj jeszcze było wyższe, ale na 5 pomiarów górne tylko raz było powyżej 140 (144/86), bo dolne zawsze w normie. No także się cieszę :) Dzięki za wsparcie :)

    I teraz pytanie z innej beczki, bo nie tylko o kwestii zdrowotnej trza gadać:
    Była Któraś nad Jeziorem Białym?? Coś ktoś ??? Chcemy zrobić z M w następnym tyg. krótki wypad gdzieś i tak mu do głowy Białe wpadło. Nie aż tak daleko dla mnie, żeby się w aucie męczyć. Miałam plana na Bieszczady kochane, ale tam za dużo "pagórków" i chyba bym płuca wypluła. A poza tym w moim stanie większy wysiłek nie wskazany :( KATTA czy Ty nie pochodzisz z Chełma?? Dobrze pamiętam?? To niedaleko od Białego. Jeśli się nie pomyliłam to może Ty coś mi polecisz :)


    DOTY - super plan, często na wyjazdach, jak się człowiek odstresuje, zrelaksuje, a przede wszystkim zmieni otoczenie to cuda się dzieją. Wiec z całego serducha Ci życzę, żeby Twój "chytry plan" zadziałał, a wyjazd zaowocował pięknie spędzonymi chwilami z rodziną i maleńką fasolką w brzusiu <3

    KAROLUŚ - przyjemności przed wizytą ;), powodzenia na wizycie i czekamy na dobre wieści z przebiegu wizyty :D
    A na którą masz????

    GRETTA - <3 <3 <3
    Co tam Słońce u Ciebie???

    Karoluś81, Greetta lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a jeszcze z innej beczki -
    Która wierzy w przesądy???
    Wczoraj wpadam do domu a na podłodze leży pęknięte lusterko. I słuchajcie - jak co rano robię makijaż przy lusterku na nóżce postawionym przy oknie (więcej światła) na, uwaga, szkatułce i małym świeczniku, ot taka piramidka, żeby było wygodnie i żeby się nie bardzo schylać :D Ale sobie wymyśliłam .... hehehe ......
    Zawsze po skończeniu wszystko ściągam, a wczoraj trochę się spieszyłam i widocznie zapomłam :( No i pewnie jakiś przeciąg był i pospadało to.
    Więc co, mam się obawiać 7 lat nieszczęścia ???
    Oczywiście ja nie jestem przesądna, ale tak o chciałam Wam pokazać jaka to ja genialna jestem hehehehe

    Maggia lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze jedno, wczoraj robiłam badania kontrolne i moje TSH wynosi 1,3, także super wynik.
    Poza tym morfologia w normie, hemoglobina troszkę spada porównując wyniki co miesiąc, ale i tak jest spoko (13,1), także anemii nie ma.
    Toxo dalej ujemne, więc muszę się pilnować.
    Tylko mocz taki sobie, bo w osadzie dość liczne bakterie i podwyższone leukocyty. Ale żadnych objawów zapalenia nie mam - sikam normalnie bez bólu, nic nie piecze, także pewnie żuravit pójdzie w ruch.
    Jutro wizyta, więc wszystkiego się dowiem :)

    Pozdrawiam :)

    Karoluś81, beatum lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dzisiaj wolne to od rana zalatana. Wizyta o 15:30 więc po 13 działamy hehehe :-)
    Doty przykro mi. Ale dobrze że się nie łamiesz, bo przecież nie ma czym. Zdrowa jesteś, przed Wami fajny urlop więc będzie efekt. A i w najbliższym cyklu nie ma co sobie żałować :-)
    Hewa życzę zdrówka i żadnych komplikacji do końca ciąży. Wszystko musi być dobrze:-)
    Natasza jak jajeczka? Jak się czujesz? Trzymam kciuki :-)
    Beatum dziękuję za relacje. Twoje informacje bardzo mi się przydadzą. Czyli jednak szpital i jeden dzień wolnego trzeba poświęcić na hsg. Oby tylko szybko dojść do siebie i wynik żeby był dobry. Powodzenia dla Ciebie. Podobno po hsg szanse są większe bo kanały przepchniete :-)
    Enigma jak forma u Ciebie? Mam nadzieję że coraz lepiej :-)
    Pozdrawiam resztę naszej ekipy. Napiszę coś po badaniu.

    hewa81, doty22, beatum lubią tę wiadomość

  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Hewa z tym lustrem, to ja bym się nie przejmowała, w ogóle staram się wszystkie te przesady przekręcać na odwrót (oczywiście tylko te złe) więc tym sposobem czeka Cię 7 lat szczęścia :)

    Co do wypadu to nie pomogę, ja tylko Bałtyk uznaję, za młodu jeździłam nad jeziora, ale teraz tylko morze :)

    Doty, tak mi przykro, zazdroszczę urlopu, a plan masz baaardzo dobry :) Dlaczego ja nie byłam taka mądra w zeszłym roku, kiedy w planach był taki piękny urlop w Chorwacji???

    Beatum, ja osobiście bardzo Ci dziękuję za opis badania, właśnie moje skierowanie leży i czeka na to, aż dostarczę je do szpitala. Dziewczyny ile trzeba czekać na termin???

    Karoluś czekamy na wyniki :)

    Nanatasza, jak tam u Ciebie sytuacja???

    Karoluś81, hewa81, doty22, beatum lubią tę wiadomość

    Aqga
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa w przesady nie wierzę bo po pierwsze primo katoliczka ze mnie więc nie wypada, po drugie urodziłam się 13 w piątek a mimo to czuję się szczęśliwa :-)
    Nie martw się lusterkiem. Też kiedyś stuklam i nikt nie umarł :-)

    hewa81, doty22, beatum lubią tę wiadomość

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny

    Hewa, lustro, jak lustro, kup drugie :) dobrze, że ciśnienie się unormowało

    Karola, jak po badaniu?

    Doty, przykro mi, ale plan urlopowy zapowiada się wyśmienicie, więc działajcie!!

    U mnie prawy jajnik niewydolny.. pęcherzyki nie rosną. Na lewym 4 może 5. Nowa rozpiska leków i we wtorek punkcja. Mówię doktorowi, że to moje urodziny, więc musi być dobrze :)
    Zmęczona tylko jestem, 6 godzin za kółkiem ;) a wieje taki wiatr, że samochód mi przyspieszać nie chciał!

    miłego dnia! ja nadrabiam pracę :)

    ps. tak sobie myślałam, jak się uda, to jak to będzie.? innego życia niż praca i bycie we dwoje nie znam. Czy będę umiała sie przewartościować, żyć bez pracy? no na początku nie da rady inaczej, tylko jak to zrobić? hmm podobno przychodzi samo, ale tak się zastanawiałam :)

    hewa81, Karoluś81, Maggia lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się uda to będzie super, przewartościujesz się zaraz od momentu jak brzdąca położą na brzuch, później to będzie problem jak wrócić do pracy -jak takie małe szczęście w domu... Trzymam kciuki, musi Wam się udać, pomodlę się za was.

    Hewa lustrem nie ma co się przejmować, głupie zabobony,

    karoluś i jak tam?

    Witaj beatum w naszym gronie.

    Gretta odezwij się, długo się nie odzywasz, co słychać na froncie?

    beatum, Karoluś81, Greetta, hewa81 lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus Wy już pewnie po badaniu. Zdaj relację ;)
    Co do wolnego, to dzień po tez był wzięła wolne. U mnie nie wiem, czy to efekt głupiego jasia, czy adrenaliny, ale kolejny dzień prawie cały przespalam :)
    Dziękuję, liczę, że hsg będzie tym kopniakiem ;)

    AQga mój lekarz, kazał dzwonić jak się nie uda czyli podczas @. Musiał wybrac termin, kiedy on jest i kiedy ja ma około 9dc ;)

    Nanatasza oby teraz leki podziałaly :) A reszta się nie przejmuj, przewartosciowujesz jak należy ;)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    szczęśliwa łac. beatum
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Alicja :)

    Hewa ja to zawsze się zastanawiałam dlaczego 7? Przecież 7 to w matematyce szczęśliwa liczba, podobnie zresztą jak 13. Ale skąd logika, że 7 :P ?

    hewa81 lubi tę wiadomość

    szczęśliwa łac. beatum
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa, zgadza się, pochodzę z Chełma :) Białe jest fajne, choć ja za nim nie przepadałam bo zawsze wszyscy tylko tam ;) dwa lata temu byliśmy tam na kilka dni i byliśmy bardzo zadowoleni :) miejsca nie polecę niestety żadnego, ja po prostu szukałam w Internecie. Na pewno coś znajdziesz :) fajne w Okunince jest to, że tam wszystko blisko ;) dla mojego warszawiaka to było coś nowego. To i ceny ;)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. W sumie to nie wiem co napisać. Okazało się że szyjka jeszcze zamknięta, śluzu plodnego niet, mimo to badanie zrobiono, co oczywiście pokazało że plemniki średnio się czują w nim bo nieplodny. Lekarz zrobił usg żeby sprawdzić czy w ogóle owulacja będzie w tym cyklu i wychodzi na to że tak. Tylko później niż zwykle. Są dwa duże pęcherzyki więc w poniedziałek rano powtórka badania (kolejne dwie stowy ehh). W poniedziałek rano pojadę też do laboratorium zrobić badania hormonów. Miałam jutro ale lekarz radził poczekać.

    Mam bardzo mieszane uczucia. W sumie coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że raczej nam się nie uda z tym potomstwem. Smutno, ale bez rozpaczy. Z tej okazji po powrocie od lekarza wypilam desperadosa i humor się poprawił. Później poszłam sadzić kwiaty bo rano trochę kupiłam na targu. Wytrzezwialam i dalej pozwalam się pocieszać mężowi. Jest w tym najlepszy :-) mówi, że mogę robić jakie chcę badania, ale on uważa że to nie ma sensu, bo jak się ma udać to się uda. I że będzie dobrze :-)

    To tyle na teraz. Muszę zadzwonić do pracy że w poniedziałek biorę wolne. I się zobaczy. Może chociaż ładne jajko w poniedziałek zobaczę? :-)
    Miłego weekendu :-)

    beatum lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny badałyście sobie amh? nie wiem czy mój wynik odbiega od normy w naszym wieku ;) Mam 3,72 przy normie 0,77-5,24. Chyba jest dobrze, bo jak podzielę to przez dwa to daje 1,86.

    Staram się pocieszyć, bo właśnie za nami 1IUI i oczywiście beta zero:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2016, 21:36

    beatum lubi tę wiadomość

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ