X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqga ja polecm: rower, basen, prace w ogrodzie, czytanie, oglądanie filmów i robienie na drutach :-) to moje ulubione zajęcia w tzw czasie wolnym. I ciężko znaleźć odpowiednią ilość czasu na wszystko :-)

  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, mój gin powiedziałby, że szkoda na to kasy, ale ja bym poczekała do wizyty i spytała twojego lekarza czy robić ten posiew, będziesz pewniejsza.

    Jeśli wyniki wyszły dobre, to nie ma tam czego szukać, tak myślę :) U nas ewidentnie widać było, że rybki są tylko stoją w miejscu :(

    Co do badania, to się nie zastanawiaj tylko dzwoń, może ktoś tam się pomylił...

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Aqga
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAROLUŚ, jeśli w podstawowym badaniu nasienia nie wyszły bakterie i leukocyty, to nie ma sensu posiew robić. Szkoda kasy. Ale jeśli wyszły to posiew pokaże jakie bakterie i jakim antybiotykiem wytępić dziadostwo.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AQga nie wiem, jak to jest mieć córkę, ale przypomnij sobie, jak Ty byłaś nastolatką!
    Ja wczoraj odgrzebałam stare listy swoje, jej, jaka ja kochliwa byłam ;)
    i faktycznie mama nie była potrzebna do paplania, ale sama wiesz, ze z wiekiem, to się zmienia i jak ugotować pierwszą szczawiową, to tylko do mamy :)
    a teraz masz W KOŃCU CZAS DLA SIEBIE! no ja mam nadmiar, ale jak słucham koleżanek dzieciatych, to marzą o tym :)
    przewróć kolejną kartę książki życia i znajdź w tym rozdziale wszystko, co najlepsze :)
    A młodej jesteś potrzebna, ale jako wsparcie taki trochę bufor na odległość - wiesz, niespełnione miłości, kłótnie z koleżankami, niesprawiedliwy nauczyciel :)

    wierzę, że szybko sie odnajdziesz, a konewka też dobra terapia :D

    hewa81, Alicja81, Karoluś81, Maggia lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witacie dziewczyny,
    Ja również jestem z tego rocznika, ale wątek odkryłam dopiero dziś. Lepiej późno niż wcale :) Czytam, że przymierzacie się do badania wrogości śluzu. Są dwa rodzaje. Jeden to ten, o którym piszecie, a nazwę podała Eni_gma, a drugi (taki ja mialam) polega na pobraniu jedynie śluzu szyjkowego, bez konieczności współżycia wczesniej i zbadania przeciwciał. Mi lekarz pobrał na wizycie śluz, który w przeciągu godziny dowiozlam do laboratorium. Ale zarówno w jednym jak i drugim przypadku istotą jest śluz płodny. Mam nadzieje, ze pomogłam :) Trzymam kciuki za Was dziewczyny, pozdrawiam :)

    hewa81, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    szczęśliwa łac. beatum
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Beatum :)
    zadomawiaj się u nas :)Napisz nam kilka zdań o sobie :)

    Dziewczyny ja już na nogach, kot mi spać nie dał, jakieś harce o 4 odstawiał..
    M na Ukrainie też nie spał, więc jakiś taki synchron ;)

    szykuję się powoli do wyjazdu. Rano jeszcze kosmetyczka :D i siuuu w drogę podglądać kurnik

    miłego dnia!!!

    beatum, Karoluś81, Maggia lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koty zawiązały spisek 4 rano :)))

    Karoluś81, kattalinna, Nanatasza lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahoj :)

    BEATUM, witaj na forum rocznika 81'. Życzę Ci powodzenia w staraniach :)

    NATASZKA - powodzenia w podglądaniu kurnika - ubawiłaś mnie tym określeniem :D :D :D Niech tam jajeczka będą odpowiednie :) Ściskam mocno :)

    KTOSIOWA - wyszkoliłaś się ???? Jak tam Twoje testowanie ??? Widziałam, że dzisiejszą temp. zaznaczyłaś jako niewiarygodną, ale ładnie poszybowało. A te plamienie ??? Masz tak ??? Może to dobry znak :) Zaciskam kciuki :)

    KATTA - Ty też już przy końcówce :) Kciuki również odpalone :)

    VESPER - co się Dziewczyno z Tobą dzieje ????? Odezwij się ....

    ENIGMA - jak tam ??? Doszłaś do siebie ???

    KAROLUŚ - a Ty dziś śmigasz do dr ??? Bo już mi się pomieszało ...


    Pozdrawiam pozostałe Babeczki :) i życzę spokojnego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2016, 08:01

    beatum, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    HEWA lekarz w piątek. Dzisiaj zadzwonię upewnić się co do badania i jego zasad.
    Pozdrowienia dla Twojej maleńkiej Księżniczki :*
    BEATUM witam. Rozgosc się i zostań z nami :-)
    NATASZA chwilę mi zajęło zanim załapałam ten kurnik. Ko ko ko ko jajka spoko :-)
    Powodzenia!
    A ja mam dzisiaj bardzo dobry humor. Mój M. kochany działa jak trzeba, pod każdym względem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2016, 08:36

    hewa81, Alicja81 lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Początkowo mi się właśnie wydawało, że masz w piątek tą wizytę KAROLUŚ, ale wczorajsze posty a propos planu wykonania telefonu dzisiejszego dnia mnie jakoś zmyliły.
    Bardzo dobrze, że humor Ci dopisuje :) Tak trzymaj :) I działajcie, chyba że możliwe jest niepokalane poczęcie w Waszym przypadku ;) :D
    A brzusio pogłaskany i Maleńka pozdrowiona od forumowej cioci <3 Dziękujemy <3

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem Ci Hewa, że jakoś drugi cykl bardziej nam się chce. A jak się nie chce to już nie panikuje że będzie stracony cykl i w efekcie jednak się chce :-) i jest dobrze :-)

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle muszę się pochwalić, że wczoraj na świetlicy miałam do ogarnięcia jednocześnie lekcje trzech dziewczynek ( 4, 2 i 3 klasa) i dwóch chłopców (1 i 2 klasa) z którymi zrobiłam lekcje zanim dziewczynki przyszły i chcieli jeszcze ze mną poćwiczyć matematykę oczywiście tylko po to, żeby pokazać jacy są zdolni (ach ta męska rywalizacja :-) ) i prawie trzy godziny było na wyścigi "proszę pani to i proszę pani tamto" i było super:-) Kurczę, mam potencjał na rodzinę wielodzietna :-) ale tak serio to naprawdę rodzice, którzy wychowują kilkoro dzieci i dają radę to wspaniali ludzie. Jest przy tym sporo pracy. Ale i satysfakcji. Tak to sobie wyobrażam.
    A w sobotę idę na przedstawienie w wykonaniu dzieciaków, bo koniec roku szkolnego tuż tuż więc na czas wakacji się żegnamy.
    Powiem Wam, że cieszę się że zdecydowałam się na ten wolontariat :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2016, 09:05

    hewa81, kattalinna, Nanatasza, Maggia lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAROLUŚ - fajna sprawa czerpać satysfakcję z tego co się robi. Wolontariat - bezinteresowna pomoc innym, a przy okazji spełnianie się. Ale spędzaj czas teraz na pomocy, póki możesz, skoro taką przyjemność Ci to sprawia, bo wróżę Ci, że już niebawem nie będziesz miała na to czasu - pochłonie Cię macierzyństwo na pełny etat :) Buziole <3

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do gabinetu i faktycznie dwie godziny przed badaniem musimy współżyc. Tak się to u nich robi. Trochę mnie brzuch rozbolal ze stresu. A jednak :/

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż ... siła wyższa .... Nie ma się co stresować KAROLUŚ :)
    Wyjdzie, że po bzykanku prosto do dra. Jak mus to mus :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie jeszcze chwila żeby poleżeć z nogami do góry hehehe :-) lekarza mam 5 minut drogi od domu.

    hewa81, doty22, beatum lubią tę wiadomość

  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie masz Karoluś ;-)
    A ja właśnie odebrałam wyniki:
    Tsh - 1,05 mlU / ml
    Ft3 - 2,91 pg / dl (norma 2,6 - 5,1)
    Ft4 - 1,02 ng/dl (norma 0,8 - 1,7)
    Tpo 11,5 IU / ml (norma <34)
    Przeciwciała p/tyreoglobulinie <10 IU / ml

    Dobre???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2016, 14:40

    hewa81, Nanatasza lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na to że bardzo dobre Doty :-)

  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to witam się raz jeszcze. Jestem tu na ovu czwarty cykl. Pierwszy był ot taki. Drugi i trzeci z mierzeniem temperatury. A ten cykl jest z hsg, dlatego opuściłam sobie pomiary, żeby się tam jakieś cholerstwo nie przypaletalo. Urodzinki mam w listopadzie, wiec pocieszam się, że 35jeszcze nie mam. Choć wiem, że to stan umysłu, to jakoś tak mam przekonanie, że zajde w ciążę w wieku 34 lat :P Co do rodziny, to niezmiennie mam tego samego męża od 11lat. Teraz 11.06 obchodziliśmy 11. rocznicę ślubu i dokładnie w tym dniu pękł pecherzyk ;) Dokladnie tez czerwiec/lipiec 10lat temu zaszłam w ciążę :D i mam cudownego syna 9letniego. Więcej ciaż nie miałam. Nawet mój lekarz zastanawia się, czy podczas cesarski czegoś tam nie zepsuli. Nie staramy się aż tyle, bo jak to w małżeństwie bywa są wzloty i upadki, wiec od czasu do czasu nachodziła nas chec na kolejne i tym sposobem różnica wieku ... no cóż ... piękna będzie :P

    Karoluś81, hewa81, Maggia lubią tę wiadomość

    szczęśliwa łac. beatum
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, witaj Beatum :)

    U mnie dzisiaj zadyma z diagnozowaniem młodej :( Trochę jej się dojrzewanie rozhulało... za mała jest na takie sprawy więc robimy badania w szpitalu...

    Nie wiem czemu, ale mam dziś ewidentne kłucie w podbrzuszu, ciekawe czy może owulka przyjdzie szybciej, bardzo bym chciała :)

    Beatum, no u mnie podobnie ja też z listopada, też 11 rocznica ślubu w sierpniu z tym samym M i młoda 9,5 lat, też po cc :) I też próbujemy malucha zmajstrować :)

    Karoluś daj znać po badaniu jakie wyniki będą.

    Doty wg mnie wyniki dobre moja endo patrzy też na ft4 żeby jednak było bliżej górnej granicy :)

    Pozdrawiam wszystkie babeczki :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Aqga
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ