X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 2 lutego 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek musiałam uśpić psa.Dla niektórych to tylko pies,dla mnie aż pies,członek rodziny.Jakby cos we mnie pękło,strasznie mi go brak.... :(
    Tysiące rzeczy mi się z nim kojarzą,niestety na raka,w dodatku bezobjawowego,nie ma ratunku...przynajmniej u nas miał najlepiej na świecie i mimo wszystko dożył ładnego wieku jak na dużego psa.

    Evaa, Nona lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 2 lutego 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:56

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 2 lutego 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie też miał to co mój:
    http://e-bernenczyki.pl/index.php?page=hemangiosarcoma

    Eh...w życiu już nie chcę mieć psa, to za bardzo potem boli :(

    Evaa lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 2 lutego 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:56

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 2 lutego 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, u mnie na razie ok.
    Co do psa, to ja tez w tamtym roku musiałam mojego uśpic, najpierw tydzień siedzenia bo mial kroplowki i nadzieja, a pozniej niestety musiał dostać zastrzyk i tez go glaskalam do samego końca :( Ciężki i smutny temat.
    Dziewczyny ja cały czas trzymam za Was mocno kciuki i jestem z Wami myślami :)

    Helen lubi tę wiadomość

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    dzisiaj usunęłam sobie inf o testach owulacyjnych i mi przesunęło owu z 13dc na 15dc i w sumie dopiero teraz powinnam testowac, ach juz sama nie wiem.
    siedziałabym spokojnie gdyby nie brane 2xdziennie duphaston, i nie wiem czy jak przestane brac to to cos zaszkodzi?ale i tak coś czuje ze bedzie @.


    Evaa wszystkie się doczekają, u ciebie teraz to tylko kwestia paru miesięcy :)
    Helen :* A ile powinnaś brać duphaston? Bo ja mam brać luteinę 10 dni, a potem odstawić. Bo jak będziesz progesteron dłużej stosować, to może Ci miesiączkę, jeżeli ma przyjść, zablokować.
    Co do tego, czy jeżeli odstawisz, to nie zaszkodzi, to ja zapytałam o to mojej lekarki kiedyś, bo jak kończę luteinę, to jest 13 dpo mniej więcej i teoretycznie może być za wcześnie na test. Powiedziała mi, że przecież jest też ciałko żółte i jak dwa dni brać nie będę, to nie powinno zaszkodzić - no bo nie mogę brać cały czas, bo tak to sobie będę ciągle luteiną II fazę przedłużać.
    Cały czas trzymam kciuki - póki nie ma @ jest nadzieja :* A jak długo się staracie?
    Kasiu bardzo, bardzo mi przykro... Wierzę, że jest Ci ciężko teraz, mocno przytulam...
    Paula trzymaj, trzymaj :D A kiedy masz następną wizytę?

  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Paula trzymaj, trzymaj :D A kiedy masz następną wizytę?
    wizytę mam 6 lutego, czyli już w ten piątek, ale nie mogę się już doczekać, co będzie...bo objawów w sumie żadnych nie mam oprócz apetytu dużego, ale może tak jest na początku
    dam znać jak wrócę od lekarza
    Trzymam mocno :)

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze :* Napisz koniecznie jak będziesz po :)

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Helen :* A ile powinnaś brać duphaston? Bo ja mam brać luteinę 10 dni, a potem odstawić. Bo jak będziesz progesteron dłużej stosować, to może Ci miesiączkę, jeżeli ma przyjść, zablokować.
    Co do tego, czy jeżeli odstawisz, to nie zaszkodzi, to ja zapytałam o to mojej lekarki kiedyś, bo jak kończę luteinę, to jest 13 dpo mniej więcej i teoretycznie może być za wcześnie na test. Powiedziała mi, że przecież jest też ciałko żółte i jak dwa dni brać nie będę, to nie powinno zaszkodzić - no bo nie mogę brać cały czas, bo tak to sobie będę ciągle luteiną II fazę przedłużać.
    Cały czas trzymam kciuki - póki nie ma @ jest nadzieja :* A jak długo się staracie?
    Kasiu bardzo, bardzo mi przykro... Wierzę, że jest Ci ciężko teraz, mocno przytulam...
    Paula trzymaj, trzymaj :D A kiedy masz następną wizytę?
    dziękuję ci bardzo za info, dzisiaj wziełam pół tabletki, to odstawiam :)

    feegu6l.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 3 lutego 2015, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sprawy Helen:)

    Helen lubi tę wiadomość

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 3 lutego 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale cisza u nas....

    feegu6l.png
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 3 lutego 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)
    ewelinka prosiłaś, żebym napisała to pisze: u gina byłam dzisiaj, bo trochę się rano wystraszyłam, miałam dużo kremowego śluzu z domieszką brązowego, ale gin powiedzial ze wszystko ok, że pecherzyk ma idealne rozmiary jak na ten tydzień ciąży, ale na wszelki wypadek dał mi duphaston. A co do bólu piersi to nie każda go ma, ja w sumie nie mam i też się obawiałam, ale lekarz mi dzisiaj powiedział, że nie ma co na to patrzeć, bo jedne mają a drugie nie.
    Pozdrawiam i kciukasy mocno trzymam za każdą z Was :)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 4 lutego 2015, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tadammmmmm :D

    http://iv.pl/images/05073384763693707071.gif

    Evaa lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 4 lutego 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:57

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 4 lutego 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świntuszka :D
    A mnie cycki tak bolą,że ich dotknąc w ogole nie mogę,jak dwa kamienie.
    Chyba ten bromek mi nie pomaga,albo nie wiem co jest grane.

    Evaa lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:57

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia przykro mi z powodu twojej straty. Ja tez kocham zwierzęta i swojego kocura traktuje jak członka rodziny.
    Oby ten ból piersi zwiastowal coś dobrego.

    Dziewczyny ja niestety nie mam dobrych wieści. Odebrałam wyniki fsh i lh. Chciałam mieć świeże do iui.
    No i Fsh mam fatalne 14,4. Nie mam pojęcia, może to clo przyczyniło się do tak drastycznego obniżenia rezerwy jajnikowej. W zeszłym roku ten wynik był coś koło 8.
    Dla mnie to prawie jak wyrok. Raczej do iui nie podejde. I obawiam się że mogę mieć problemy z kwalifikacja do rządowego IVF. W sobotę mam wizytę w klinice i pewnie usłyszę wyrok. I moje starania się skończą zanim się zaczęły na poważnie.

    Wam dziewczyny życzę powodzenia,trzymam kciuki żeby każda doczekała swojego dzidziusia.
    pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 15:11

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:57

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 4 lutego 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka teraz lekarze mają dużą wiedzę i poczekaj co powiedzą, może nie jest tak źle jak myślisz.

    u mnie przyszła wredna @, w końcu, taki szał zrobiła przed przyjściem, ze ledwo z miasta wróciłam.

    feegu6l.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 4 lutego 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka natentychmiast przestań uprawiać czarnowidztwo :P poczekaj na to co powie lekarz a później będziesz sie zastanawiać co dalej począć i rwać włosy z głowy jak będzie ku temu powód a pewnie nie :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ