X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 1 marca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się niedzielnie:-) Na mdłości fajna jest herbatka imbirowa i calkiem niezle smakuje:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez witam się niedzielnie, kiepskawo się czuje a nic wczoraj nie piłam :/
    Wyjrzało słoneczko ale juz się zachmurzyło a juz się cieszyłam na popołudniowy spacer.
    Tempka widzę juz zaczyna spadać wiec znowu uj z tego, no ale czegoz ja się spodziewalam...
    Cyce jak donice i znowu masakrycznie bola ze spać się nie da,skończyły mi się juz pomysły.
    Chyba najlepiej zrobię jak zajme się czymś innym,właśnie dostaliśmy ostatnio plany mieszkania i możemy zgłaszać zmiany :-)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Ja tez witam się niedzielnie, kiepskawo się czuje a nic wczoraj nie piłam :/
    Wyjrzało słoneczko ale juz się zachmurzyło a juz się cieszyłam na popołudniowy spacer.
    Tempka widzę juz zaczyna spadać wiec znowu uj z tego, no ale czegoz ja się spodziewalam...
    Cyce jak donice i znowu masakrycznie bola ze spać się nie da,skończyły mi się juz pomysły.
    Chyba najlepiej zrobię jak zajme się czymś innym,właśnie dostaliśmy ostatnio plany mieszkania i możemy zgłaszać zmiany :-)
    u ciebie jest bardzo mały spadek, wiec nie przekreślaj tego cyklu :) mam nadzieje, ze bedą u ciebie II kreseczki.
    Trzymam kciuki za mieszkanko, dobry etap aby dopasowali pod was jak najwiecej rozwiązań, potem oszczędzacie na czasie i ekipie.
    Miłej niedzieli :)

    feegu6l.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Helenjestes kochana :-) jutro się okaże czy temp dalej będzie lecieć na łeb na szyje...
    Nie mogę się doczekać jak będziemy odbierać nasze gniazdko,mam tylko nadzieje ze nam starczy kasy na urządzanie,tyle teraz genialnych rzeczy sprzedają... :D
    Agnes daj znać jak po wizycie :-)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Dzięki Helenjestes kochana :-) jutro się okaże czy temp dalej będzie lecieć na łeb na szyje...
    Nie mogę się doczekać jak będziemy odbierać nasze gniazdko,mam tylko nadzieje ze nam starczy kasy na urządzanie,tyle teraz genialnych rzeczy sprzedają... :D
    Agnes daj znać jak po wizycie :-)
    Teraz urządzić mieszkanie, to trzeba mieć sporo kasy, czasu i cierpliwości :-> My aktualnie jesteśmy na etapie urzadzania piętra domu:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 2 marca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Dzięki Helenjestes kochana :-) jutro się okaże czy temp dalej będzie lecieć na łeb na szyje...
    Nie mogę się doczekać jak będziemy odbierać nasze gniazdko,mam tylko nadzieje ze nam starczy kasy na urządzanie,tyle teraz genialnych rzeczy sprzedają... :D
    Agnes daj znać jak po wizycie :-)
    jak was stac to zatrudnijcie projektanta wnętrza lub najlepiej architekta wnętrz :)
    no i widzisz tempka podskoczyła :D
    jestes 12 dni po owulacji, proponuje testowac jutro z rana lub isc na bete, masz duze szanse na maluszka, ale wiadomo jak to jest w zyciu i lepiej przygotowac sie na kazda ewentualnosc.
    Miłego dnia dziewczyny :)

    feegu6l.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, dlatego przygotowuje się na tą drugą ewentualność,bo to by bylo zbyt piękne jakby nagle się udało ;)
    W niedzielę mi chyba spadła dlatego,bo na wieczorze babskim w sobotę wieczorem wypiłam z 4 szklanki....herbaty z lisci malin z sokiem malinowym,a wiadomo ze to działa przeciwgorączkowo hehe dopiero teraz to dotarło do mnie.
    Niestety na tyle kasy nie mamy :D Więc kombinujemy sami jak co urządzić,narazie kazaliśmy scianki w lazience przesunąc, bo zalezy mi na blacie,teraz została nam elektryka.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:11

    kasiarzyna lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uwielbiam z kwestii zawodu :)
    fajnie Evaa ze masz takiego zdolnego męża, niestety ekipy budowlane są bardzo drogie również i w Polsce i zawsze łatwiej jak ktoś ma takie zdolności :)
    Kasia też trzymam kciuki za dzidzię :)
    Jakbyś miała jakiś nurtujący problem to zgłoś się do mnie na priv

    Evaa, kasiarzyna lubią tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:11

    Helen lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie przyszłe mamuśki :) Ja wczoraj byłam na pierwszym usg ciązowym tutaj w uk,bo jednak udało mi się znaleźć prywatnego polskiego doktorka dowcipnego ;)

    A oto co udało sie zarejestrować :)
    Pozwólcie,że Wam przedstawie moją dzidzię najukochańszą!!! :D <3
    http://iv.pl/images/12854490672772687618.jpg

    CRL - 0,48 cm (długość ciemieniowo-siedzeniowa, czyli od czubka głowy do końca tułowia dziecka, a dokładnie do kości ogonowej)
    GS - 1,77 cm (średnica pęcherzyka ciążowego)
    YS - 3,8 mm (pęcherzyk żółtkowy)
    GA - 6w1d (wiek ciążowy według ostatniej miesiączki) Z usg wiek ciąży wyszedł 6w3d
    FHR - 115 bpm (bicie serca dziecka mierzone w uderzeniach na minutę)

    Kolejne usg za 3 tygodnie juz w polandii u mojej ginki w 9/10t.
    Tak strasznie już nie moge sie doczekać,to podglądanie uzależnia i ciągle chce się wiecej ;)
    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki,żeby niebawem zazieleniło się mocno u Was i żebyście mogły przeżywać to co ja teraz,bo jest to szczęście nie do opisania :D <3

    Evaa, Helen lubią tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 2 marca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 Gratulacje!:-)

    agnes175 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes super, to musi być wielkie szczęście :)
    Ja jednak szykuje się na "przyjazd", ale dzięki dziewczyny,że dawałyście mi nadzieję, ja juz sie czuje małpowo.Przynajmniej taki plus, że brzdąc się nie urodzi w moim znienawidzonym miesiącu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 08:19

    agnes175 lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:12

    Helen, agnes175 lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 4 marca 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety ni hu hu...jak tak dalej pójdzie to sama zostanę na tym forum :) Nie wiem co jest nie tak...oboje płodni jak cholera,półtorej roku,ilości cykli już nie liczę bo się można załamać a kropka jak nie ma tak nie ma, paradoks jakiś, zero szczęścia.A wykres taki śliczny był,aż żal.

    Evaa lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 4 marca 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawą mam na dziś poradę dnia:
    "Zastanawiasz się kiedy najlepiej zaplanować współżycie maksymalizujące Twoje szanse na zajście w ciążę? Oto kilka faktów, które mogą pomóc Ci to zrobić: plemniki mogą dotrzeć do jajowodów już po 3 minutach od wytrysku i zazwyczaj są zdolne do zapłodnienia przez około 2-3 dni (zależy to od jakości plemników i „przyjazności” środowiska pochwy, np. ilości Twojego śluzu płodnego). Dodatkowo warto wiedzieć, że największa liczba plemników w spermie jest zazwyczaj po 3 – 5 dniach abstynencji seksualnej."
    może tu jest klucz do sukcesu? Za często też nie ma co...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:12

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:13

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem slyszalam o inseminacji...ale ja chce zeby to bylo tak naturalnie samo z siebie :(

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój rok temu robił nasienie po 4 dniach abstynencji i było ok, w normie, ale teraz listopad i grudzien bral antybiotyk, ginka niby twierdzi ze to nie ma wplywu,ale jesli nawet to teraz się armia odbuduje, chyba sprobuje z przetrzymaniem,bo codziennie widze nie ma sensu.choc slyszalam,ze dluzej niz 5 dni tez nie ma sensu,bo są zdechlaki z kolei :D

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ