X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ta lametta za 10 tabletek, czyli na 2 miesiące będzie za 28 zł, więc nie ma dramatu.
    Lubię to jak pocwicze i mam zakwasy :D na razie poczekam, aż mi to przeziębienie przejdzie, ale przez to ciągłe chorowanie dawno już nie ćwiczyłam :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 17:06

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 26 marca 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka pogoda...ja nie narzekam,bo jest słonecznie,lepiej mi się rano wstaje i jakoś zdrowo się trzymam.Ale wokół ludzie chorują,bo są straszne skoki temp w ciągu dnia.
    Co tam nowego u Was? Dziewuchy juz o nas zapomnialy.Ewka widzę tez sie juz nie udziela.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie tez wahania temperatury. W ciagu dnia 12 - 14 stopni, a później wieczorem ledwo 4 i zab na zab nie zachodzi :(
    Ewa haaaalo gdzie się podziewasz? Pewnie znowu gdzies jeździ i zaraz nam tu fotki wrzuci :)
    A u mnie slychac to ze prawie nie widuje meza ;) i jak tu dziecko zrobic. Ma jakas dodatkową robote i jeździ po polach :) nawet w sobote sie wybiera w teren na cały dzien i tylko w niedzielę będę go miała dla siebie. I tak bedzie pewnie do konca maja :( Tak wiec jeszcze bardziej mnie to motywuje zeby sie wziac za siebie bo przeciez siedziec przed tv calymi dniami sama nie będę.
    Tyle u mnie :)

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 26 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rano przed 6 bylo az 9 stopni :) Teraz jest prawie 2 tyle :) Ale już się pochmurzyło i zapowiadają deszcz az do Świąt...
    Strasznego mam dzis lenia, cycki bolą że hej jak zwykle przed @.
    Ale jeszcze godzinka i do domku, a tam czeka na mnie barszczyk ukrainski i tortilla :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 26 marca 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez dorwał robotę,ale dobrze bo przyda sie na gniazdko,na szczescie pracuje na kompie, wiec jest dostępny ;) Choc ochoty nie mam w ogole, nie wiem co to libido juz od tygodnia...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 28 marca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się weekendowo u mnie jak widać znowu uj z tego :-)
    I pogoda się spaskudziła także jestem pełna optymizmu...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 28 marca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu póki nie ma @ to sama wiesz... a kiedy masz dostać?
    Mi system dziwnie wyznacza, bo miałam duzo temperatur do z ignorowania, teraz pokazuje dobrze, ale nie na stawiam się... dzień po owulacji zaczęło mnie podbrzusze boleć - nie mam pojęcia o co chodzi - może jelita?
    U nas tez brzydko, w domu siedzieć i tak musimy, bo synek się rozchorowal troszkę...
    Miłego weekendu Wam życzę :)

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nic z tego :-)
    Jakiś kijowy krotki cykl, zaczynam się zastanawiać czy nie ma problemu z moimi jajkami ze za szybko nie pękają?tylko jak to zbadać?na monitoringu jak miały po 17mm to po 2 dniach pękały czyli mniemam ze miały po ok 20mm to nie za malo?szczerze dość juz mam tego psychika mi juz zaczyna siadać.zbadam w tym cyklu prl czy bromek pomógł i progesteron przy okazji i pójdę w maju po to clo ale powiem szczerze ze bez przekonania :/

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu nie slyszalam o tym, zeby jajeczka za szybko pekaly... przeciez 20 mm, to ok jest chyba, ale pogadaj z lekarką.
    Co do psychiki to wiem o czym mowisz - ciężko jest też u mnie... jeszcze znowu mam wrażenie, że jakaś infekcja się przyplątała - dosyć mam tych chorób...

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 30 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem juz sama...ręce mi opadają...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski :)
    Jak tam nastroje juz świąteczne? U mnie niestety nie :( nie mam kiedy się ogarnąć. Nawet okna mam nie umyte bo jak już mam chwile czasu to pada deszcz :) Dobrze ze na święta jedziemy do teściów. Nawet nie mam siły niczego przygotowywać. Jadę na krzywy ryj. Do końca kwietnia mam wszystkie soboty pracujące wiec jestem juz lekko zmęczona takim tempem. O prokreacji nawet nie myślę :(
    Kasia jeden taki zaburzone cykl o niczym nie świadczy. Krótsza FL mogła być spowodowana choroba lub stresem. A pekajacy pęcherzyk 20mm to pęcherzyk idealny.
    W moim przypadku do myślenia mi dało to ze ja miałam okres co 23 -25 dni. Gdzieś czytałam ze tak może być przy onlbnizonej rezerwie jajnikowej i u mnie się to potwierdziło.
    A ty nie myslalas żeby oznaczyć hormon AMH? A może miałaś juz robione to badanie?
    Ewelinka a ty nie bierzesz np luteiny dopochwowo? Bo laski na forum CLO właśnie po lutce miały taki dyskomfort.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ewki dalej nie ma!
    Ewa odezwij się!!!

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka biorę luteinę i to prawda, że powoduje dyskomfort, ale są cykle kiedy jakby jest gorzej i nigdy nie wiem kiedy to luteina, a kiedy coś innego juz - generalnie na pewno nie pomaga stosowanie co cykl tabletek dopochwowych:)
    My w tym roku pierwszy raz sami święta, było mi trochę smutno, bo zawsze z moimi rodzicami było, ale jakos to bedzie - sama pierwszy raz będę wszystko gotować - uwielbiam te święta :) kocham jajka, a teraz można się do woli zajadać :)
    Ja na opiece teraz, to coś bede mogła porobić, bo serio - jak się chodzi do pracy, to ciężko to wszystko ogarnąć.
    Kasiu siły Ci dużo życzę jak nam wszystkim... Renieczka tak mocno za Ciebie też mocno kciuki trzymam, za Ewcie i te wszystkie, które tu zaglądały - oby za rok na te najpiękniejsze święta każda z nas miała przy sobie maluszka lub pod sercem go nosiła :*

    renieczka, Helen lubią tę wiadomość

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 30 marca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :)
    u mnie nastrój świąteczny bo od trzech dni sprzątam chałupę i mam nadzieję do końca tygodnia się wyrobić, masakra jakaś tyle jest roboty,
    w piątek wielkie pichcenie, mazurka robię, babkę no i żurek własnej roboty, czyli roboty po pas...
    staranka póki co na spokojnie
    Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :)

    renieczka lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 31 marca 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki :)
    Renieczka ja mam zwykle cykle 25-28 dni.Zauwazylam,że na bromku teraz te 3 cykle mam 26,25 i 24 dni.Badałam w grudniu FSH 4,59 i LH 5,95 wiec chyba nie najgorzej. Wizytę u ginki mam 29 kwietnia, planuję teraz 7 dni po owu zrobić prolaktynę jak tam bromek zadziałał, progesteron i faktycznie to AMH.Jak mi da clo to spróbujemy,nie mam już nic do stracenia...
    Niby bromek miał obnizyc prolaktynę, a przez te 3 cykle cycki przed okresem jak bolaly tak bola, wiec nei wiem czy to jednak nie wina progesteronu, sama nie wiem.
    Ja okna pomyłam już 2 tyg temu, jak było ciepło, jestem cwana bo patrzyłam na prognozę pogody i wiedziałam,ze w okolicach Świąt nie da rady ;)
    Ponoć ma być deszcz ze sniegiem...
    Upiekę sernik, coś tam "zamiotę" i w sobotę po święceniu jadę do teściów ;)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A..i ćwiczę już 2 tydzień wytrwale codziennie po poł godzinki :)

    renieczka, Helen lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak Kasiu? Widzisz różnice? :) pomierzyłaś i poważyłaś się przed? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 17:01

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zważyłam, i zważę za miesiąc, boję się, że Święta trochę dadzą popalić :D

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wiem o czym mówisz, ja też parę tygodni daję czadu z ćwiczeniami i święta mnie przerażają, bo straszny ze mnie łasuch, a ciasta to uwielbiam, stąd pieczę tylko na święta, bo bym była tłuściutka i grubiutka :P jem póki się nie skończy ;)
    ale już kombinuję, co tu zrobić w święta aby za bardzo nie przytyć i idę w piątek jeszcze na trening, jak się uda to w sobotę na bieżnię i we wtorek od razu wracam na cwiczenia.
    mozna tez kupić ziołowe tabletki na trawienie i aby się tłuszcz nie wchłaniał, ja biorę z karczocha, są i inne na rynku i chyba co kawałek ciasta będę brała :P.
    mam nadzieję ze przez te 3dni zbytnio nie zaszaleję :P.
    Chyba się zmierzę przed świętami i zrobię pomiary, bo kolejne 2tygodnie będe to zrzucać :/.

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Niestety nic z tego :-)
    Jakiś kijowy krotki cykl, zaczynam się zastanawiać czy nie ma problemu z moimi jajkami ze za szybko nie pękają?tylko jak to zbadać?na monitoringu jak miały po 17mm to po 2 dniach pękały czyli mniemam ze miały po ok 20mm to nie za malo?szczerze dość juz mam tego psychika mi juz zaczyna siadać.zbadam w tym cyklu prl czy bromek pomógł i progesteron przy okazji i pójdę w maju po to clo ale powiem szczerze ze bez przekonania :/
    Kasiu ja tez ostatnio mam krotkie cykle, a z hormonami jest wszystko ok, czasami sa takie zmiany np od tego ze sie zmieniło diete, przestaje się jeść słodycze lub zaczyna sie cwiczyc, stres itp.

    feegu6l.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ