X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:26

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:26

    renieczka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj córko marnotrawna. Ladnie to tak stresowac kolezanki? Prosze nam tu wiecej nie znikac na tak dlugo ;)
    A ten obrazek to wypisz wymaluj ja po zimie :D
    Wracam do garow. Troche ogarniam i pichcę, niech bedzie atmosfera świąt :) mimo ze wyjezdzamy.
    Pozdrawiam

    Evaa lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pasztet przygotowałam, zaraz do piekarnika pójdzie, mięso zamarynowalam, byłam na obchodach Wielkiego Czwartku i teraz to chyba poodpoczywam trochę :)
    Ewcia nie znikaj na tyle:)
    Helen a Wy z kim święta spędzacie?
    A my po tym cyklu robimy przerwę - chcemy jechać na wakacje w lipcu, a ja nauczona doświadczeniem w ciąży z synkiem boje się, ze moge być znowu na podtrzymaniu całą ciążę, ostatni raz na wczasach byliśmy w podróży poślubnej 5 lat temu, bo potem ciągle starania, poronienia, w koncu ciąża, znowu poronienia... I potrzebujemy tej przerwy, bo to robienie dzidziusia jest teraz tak strasznie mechaniczne :( a tak napije się na wakacjach w spokoju, odpoczniemy i mam nadzieję z nową energią wszystko zaczniemy. Ponad rok minął od ciąży biochemicznej, psychika mi siada, choć już i tak trochę lepiej, ale... Nie będę brać tej lametty, tylko luteinę, będziemy się kochać jak nas najdzie ochota, a nie z powodu dni płodnych, no i po wakacjach od nowa :) Ale chciałabym z Wami dalej zostać, kibicować, zżyłam się z Wami i ogólnie mi również dzięki Wam było też łatwiej teraz - dziękuję Wam Kochane :*

    Evaa, kasiarzyna lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc laseczki :) nie nie znikne juz... Obiecuje :P ja nie robie nic na swieta ide do tesciowej... Od wczoraj nie jem miesa troche poszcze .... Zaraz ubieram sie w dress i ide biegac ... U mnie piekne slonce ...

    kasiarzyna lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi sie rozwalil samochod :) pieknie sie swieta zaczynaja... Juz zawiozlam do mechanika Cos z niego przecieka chyba dostal okres :D Jade pozniej Po reszte zakupow robie tylko zurek z biala kiebasa ciasto kupilam bo nie mialam wemy....do pieczenia ....

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia mam nadzieje, ze z autem to nic poważnego i drogiego. Ja zaraz robić bede sos tatarski, przygotuje warzywa na sałatkę jarzynową, a wieczorem sernik upiekę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 13:07

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dubelek mi wyszedł:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 13:08

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie opalam :D lalala

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen no właśnie podejrzewam te moje ćwiczenia,ale trudno,musze nabrać jako takiej formy po zimie :) Już nie mam takiego parcia na bobasa.
    Eva no w końcu się odezwałaś cholernico :P
    Ja caly dzień sprzatalam,wlasnie upiekłam sernik i zaraz się pakuję, bo jutro z rana po święceniu jedziemy do teściów :)
    Ewelinka przerwa dobra rzecz,sama sobie chyba odpuszczę bo się psychicznie wykończę.Teraz tylko zbadam te hormony, wizyta u ginki i jak będzie ok, to działamy już na luzaka,a ćwiczonka kontynuuję.
    Zdrowych i pogodnych Świąt laseczki Wam życzę :)
    P.S. w akwarium dziś kopulują mi krewetki...wszystkie 6 na sobie siedzą ;)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak ja tez juz nam mniejsze cisnienie na dziecko... Nawet sie juz nie wkurzam jak zostaje okres :) tylko otwieram butelke wina i ciesze sie ze moge sobie wypic :D

    kasiarzyna lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/94bfd0b930ba.jpg

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, od dawna mierze się z zamiarem napisania tu ale jakoś nigdy nie starczalo mi odwagi aby wejść na forum.

    Niestety znów się nie udało.

    Jakoś nie potrafię sobie poradzić z utratą trzeciego dzieciaczka,
    Po pierwszej stracie tlumaczylam sobie ze czasem tak się zdarza, po drugiej stwierdziłam ze to wielka niesprawiedliwość ale trzeba żyć dajej,
    Trzecia strata załamała mnie zupełnie, jedyne uczucia jakie teraz potrafię wydobyć z siebie to ogromna złość, złość na wszystko i na wszystkich.... O wszystko i o nic.... Straszne uczucie ale pomimo iż od dwuch tygodni korzystam z pomocy psychologa nic mi nie pomaga jestem wciąż bardzo zła, wściekła i zrezygnoeana

    Nie wiem co dalej robić....

    Zaczęłam pracować po 13 godzin dziennie by stlumic to uczucie, i to mi pomaga ale przychodzi weekend i zaczyna się wszystko od nowa, złość placz i te ciągle dlaczego.....

    Nie potrafię sobie z tym poradzić :/
    I mam wrażenie ze nikt mnie nie rozumie....

    Nie mniej jednak wam życzę tadosnych świat

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja bardzo mi przykro... Musisz byc dzielna...wiem ze latwo mowic :/ bardzo mi przykro i pamietaj ze zawsze masz tu nas.... Dobre podczciwe ciotki klotki ... Co pomoga i doradza.

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/366577a31a51.jpg




    Taka u mnie pogoda :)
    My juz Po obiedzie... Kolacji chyba juz nie zhem bo czuje sie jak paczek :D

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja Kochana bardzo Ci współczuję, ja tez jestem po trzech stratach, dwie ostatnie tez pod rząd, teraz tyle czasu się nie udaje, ale trzeba wierzyć, ze w końcu się uda... Macie juz synka tak jak i my - mnie to w najcięższych chwilach ratowało... A zdiagnozowano u Was teraz przyczynę poronień?
    Pamiętaj, ze jesteśmy tu dla Ciebie zawsze jak tylko potrzebujesz się wygadać :*
    Ewa ale Ci dobrze, taka piękna pogoda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja Kochana tulę cię mocno!
    Nie potrafię znaleźć słów które by cię ukoily. Nie wyobrażam sobie uczuć jakie muszą tobą targac. Ale pamiętaj ze nie jesteś sama. Jak chcesz to się tu wykrzycz, wyzal. Po to tu jesteśmy żeby się wspierać, radzić, stawiać do pionu i pocieszać jak trzeba.
    Dobrze ze korzystasz z pomocy specjalisty. Takich uczuć nie wolno tlumic.
    Mam nadzieje że szybko wrócisz do formy. Wspieram mocno. Pozdrawiam i życzę spokoju.

    I wszystkim rocznikówkom życzę pogodnych, spokojnych i zdrowych świąt

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Anastazja Kochana bardzo Ci współczuję, ja tez jestem po trzech stratach, dwie ostatnie tez pod rząd, teraz tyle czasu się nie udaje, ale trzeba wierzyć, ze w końcu się uda... Macie juz synka tak jak i my - mnie to w najcięższych chwilach ratowało... A zdiagnozowano u Was teraz przyczynę poronień?
    Pamiętaj, ze jesteśmy tu dla Ciebie zawsze jak tylko potrzebujesz się wygadać :*
    Ewa ale Ci dobrze, taka piękna pogoda :)
    Na razie tylko podejrzenia ze to coś z genetyka nie tak, bo dwa z trzech poronień było poronieniami zatrzymanymi, na razie mamy zrobione szczegółowe badania z krwi i ja i mąż, jeszcze czekamy na wyniki, a jak będą dobre będę naciskala aby zrobili mi histeroskopie diagnostyczna, poniewa mam bardzo, ale to bardzo skape miesiączki wiec może coś nie tak w macicy....
    Wkurza mnie to tu ze o wszystko trzeba się prosić :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Anastazja Kochana tulę cię mocno!
    Nie potrafię znaleźć słów które by cię ukoily. Nie wyobrażam sobie uczuć jakie muszą tobą targac. Ale pamiętaj ze nie jesteś sama. Jak chcesz to się tu wykrzycz, wyzal. Po to tu jesteśmy żeby się wspierać, radzić, stawiać do pionu i pocieszać jak trzeba.
    Dobrze ze korzystasz z pomocy specjalisty. Takich uczuć nie wolno tlumic.
    Mam nadzieje że szybko wrócisz do formy. Wspieram mocno. Pozdrawiam i życzę spokoju.

    I wszystkim rocznikówkom życzę pogodnych, spokojnych i zdrowych świąt
    Zaczynam się bać ze moje życie już nigdy nie będzie takie jak kiedyś.

    Wczoraj z synem oglądałam Shrek, i wiecie co byłam wściekła na fione ze ona ma trójkę a ja nie mogę mieć drugiego.... Paranoja, wsciekac się na postać z bajki.... To już na pewno coś ze mną nie tak :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ