X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia jestem chyba na prawdę podekscytowana bo cała noc siły mi się koszmary.
    Śniło mi się ze mój ojciec mnie czymś tak wkurzył, że chciałam go zatluc na śmierć :( Obudziłam się zlana potem :(
    Biorę się za sprzątanie, muszę się czymś zająć bo zfiksuje. A i czuje ze muszę uporządkować otoczenie. Głupie nie?

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:27

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:27

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko! Skorpiony w kuchni :] Ja się drę jak pająka widzę, sama nie zabijam ale mam kocura który musi zapolowac na wszystko co się rusza.

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Aaaaa!!!!!!
    Zadzwonili dziś do mnie z kliniki. Mogę się przygotowywać do procedury. Musze do nich jechać po recepty i ruszam. Moje koło poszło w ruch!
    Boże tak się boję. Dziewczyny to jest nie do opisania! Raz się cieszę a za chwilę mało nie rycze.
    Policzyłam ze będę podchodzić do ivf na początku czerwca. Oszaleje chyba ze stresu.
    Mocno zaciskam kciuki :)
    I nie puszcze aż do końca czerwca :)

    renieczka lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Ja dzis rano mialam akcje z czarnym skorpionem :D boje sie panicznie a moj podszedl trzasna go butem bez zadnego strachu ...szok robi sie juz cieplo i zaczyna sie
    ..jak zostawiam okno otwarte w kuchni zawsze latem znajduje niespodzianki :)
    O rety brrr nie zazdroszczę takich niespodzianek

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia brr... Renieczka super, zobaczysz szybko to zleci, trzymaj się Kochana :*
    Gezanew to mam nadzieję, ze teraz ruszy :)
    Anastazja jak po nocce? Przespalaś się choć chwilę?
    A ja dalej nie mam miesiączki... Lekkie upławy - śluz podbarwiony na beżowo - różowo - z jakiego powodu mogło mi się to krwawienie przesunąć? Bo widziałam pęknięty pęcherzyk - owulacja potwierdzona, dziś 16 dpo - mogla się torbiel z tego drugiego niby zrobić? Ale brałam luteinę, wiec powinna się wchłonąć - co za masakryczny cykl...

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:28

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka tez się cały czas zastanawiam o co biega z tym Twoim cyklem :-)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnimi czasy uzywam krem nivea odzywczy, mydło z kawałkami ziół albo białego jelenia i mam w końcu ladna cerę im mniej chemii tym lepiej no i zdrowe papu prawie zrezygnowałam z cukru i super się czuje :-)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu no nigdy tak nie miałam - odstawienie luteiny to najpóźniej na drugi dzien plamienie, a teraz? Czasem na luteinie juz sie zaczynało, o co teraz chodzi? Piersi mnie masakrycznie dziś bolą - może prolaktyna namieszala? Ale nawet jak karmiłam, to miesiaczka przychodziła.. Jutro znowu dzwonię do lekarki - ona coś musi wymyślić. Nienawidzę takiego zawieszenia..

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:28

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po nocce ok gorzej napięty plan w dzień ale później się przespalam troszkę i było ok a dziś znów nocka a rano trzy godziny w drugiej pracy :) szaleje ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:28

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:28

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł :)
    U mnie też słoneczko ale póki co chłodno. Ja czekam już na wyższą temperaturę bo bym się wylegiwała na leżaczku. Podobno już w weekend ma być ok 20 stopni wiec książka, herbata i cały dzień na balkonie :) Juz mi się chce słoneczka. A mąż mój zostawia mnie na cały wknd wiec będę leniuchowac.
    Ewelinka ja tak 2-3 dni po odstawieniu lutki dostawalam @. U ciebie Tempka jest jeszcze wysoko wiec raczej progesteronu jest jeszcze dużo w organizmie temu te opóźnienie.
    Z drugiej strony mi gin mówiła ze okres powinien przyjąć pomimo brania luteiny (o ile nie ma ciąży ) Kurcze widzę jęk się meczysz :( sama to przeżywałam niedawno. Ja bym poczekała jeszcze ze 2 dni a jak się nie pojawi to już koniecznie do lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 07:48

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    U mnie cudne słońce, ale wstawać to nie bardzo mi się mimo to chciało :D
    Ja chyba po owulce...powiem Wam,ze po tym hsg nie czuje juz boli jajnikow jak mam owu jak kiedys,bywaly cykle ze az siasc nie moglam albo bilam sie z mysla zazycia tabletki przeciwbolowej...
    Ewelinka dziwna sprawa...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Dzięki dziewczyny.

    Gezanew czyli robi ci się torbiel? Czasem tak jest ze pęcherzyk przerasta, jest niewystarczający poziom hormonu powodującego pęknięcie i robi się torbiel. I ciekawostka bi taka torbiel tez może produkować progesteron i w drugiej fazie są wyższe tempki, choć faktycznie do owu nie doszło. Może rozważ z lekarzem monitoring i podanie zastrzyku na pęknięcie :)

    Tak. zrobila mi sie torbiel... dodatkowo mam plamienia z macicy co spodowane jest rozchwianymi hormonami. Na razie mam brac luteine przez 3 miesiace. Potem jesli nie zacize bedzie monitoring.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva ty to masz przygody

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest okres, bez plamień, brudzeń, od razu z grubej rury. Do lekarki już dzwoniłam, ale póki co nie odbiera, chcę dalszy plan działania ustalić. Może mi teraz jakoś tą histeroskopię zrobi. Smutno mi... Z jednej strony się cieszę z tej przerwy, bo już serio - nie dawałam rady, alez drugiej mi szkoda... ale wiem, że przerwa w sumie lepszym wyjściem jest no i bez stresu na wakację pojadę. No ale... Zaczynalibyśmy teraz 16 cykl - ile można?
    Eh... Ale będę piła dziś...

    Evaa lubi tę wiadomość

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ