X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia jestem chyba na prawdę podekscytowana bo cała noc siły mi się koszmary.
    Śniło mi się ze mój ojciec mnie czymś tak wkurzył, że chciałam go zatluc na śmierć :( Obudziłam się zlana potem :(
    Biorę się za sprzątanie, muszę się czymś zająć bo zfiksuje. A i czuje ze muszę uporządkować otoczenie. Głupie nie?

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:27

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:27

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko! Skorpiony w kuchni :] Ja się drę jak pająka widzę, sama nie zabijam ale mam kocura który musi zapolowac na wszystko co się rusza.

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Aaaaa!!!!!!
    Zadzwonili dziś do mnie z kliniki. Mogę się przygotowywać do procedury. Musze do nich jechać po recepty i ruszam. Moje koło poszło w ruch!
    Boże tak się boję. Dziewczyny to jest nie do opisania! Raz się cieszę a za chwilę mało nie rycze.
    Policzyłam ze będę podchodzić do ivf na początku czerwca. Oszaleje chyba ze stresu.
    Mocno zaciskam kciuki :)
    I nie puszcze aż do końca czerwca :)

    renieczka lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Ja dzis rano mialam akcje z czarnym skorpionem :D boje sie panicznie a moj podszedl trzasna go butem bez zadnego strachu ...szok robi sie juz cieplo i zaczyna sie
    ..jak zostawiam okno otwarte w kuchni zawsze latem znajduje niespodzianki :)
    O rety brrr nie zazdroszczę takich niespodzianek

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia brr... Renieczka super, zobaczysz szybko to zleci, trzymaj się Kochana :*
    Gezanew to mam nadzieję, ze teraz ruszy :)
    Anastazja jak po nocce? Przespalaś się choć chwilę?
    A ja dalej nie mam miesiączki... Lekkie upławy - śluz podbarwiony na beżowo - różowo - z jakiego powodu mogło mi się to krwawienie przesunąć? Bo widziałam pęknięty pęcherzyk - owulacja potwierdzona, dziś 16 dpo - mogla się torbiel z tego drugiego niby zrobić? Ale brałam luteinę, wiec powinna się wchłonąć - co za masakryczny cykl...

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:28

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka tez się cały czas zastanawiam o co biega z tym Twoim cyklem :-)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnimi czasy uzywam krem nivea odzywczy, mydło z kawałkami ziół albo białego jelenia i mam w końcu ladna cerę im mniej chemii tym lepiej no i zdrowe papu prawie zrezygnowałam z cukru i super się czuje :-)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu no nigdy tak nie miałam - odstawienie luteiny to najpóźniej na drugi dzien plamienie, a teraz? Czasem na luteinie juz sie zaczynało, o co teraz chodzi? Piersi mnie masakrycznie dziś bolą - może prolaktyna namieszala? Ale nawet jak karmiłam, to miesiaczka przychodziła.. Jutro znowu dzwonię do lekarki - ona coś musi wymyślić. Nienawidzę takiego zawieszenia..

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:28

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po nocce ok gorzej napięty plan w dzień ale później się przespalam troszkę i było ok a dziś znów nocka a rano trzy godziny w drugiej pracy :) szaleje ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:28

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:28

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł :)
    U mnie też słoneczko ale póki co chłodno. Ja czekam już na wyższą temperaturę bo bym się wylegiwała na leżaczku. Podobno już w weekend ma być ok 20 stopni wiec książka, herbata i cały dzień na balkonie :) Juz mi się chce słoneczka. A mąż mój zostawia mnie na cały wknd wiec będę leniuchowac.
    Ewelinka ja tak 2-3 dni po odstawieniu lutki dostawalam @. U ciebie Tempka jest jeszcze wysoko wiec raczej progesteronu jest jeszcze dużo w organizmie temu te opóźnienie.
    Z drugiej strony mi gin mówiła ze okres powinien przyjąć pomimo brania luteiny (o ile nie ma ciąży ) Kurcze widzę jęk się meczysz :( sama to przeżywałam niedawno. Ja bym poczekała jeszcze ze 2 dni a jak się nie pojawi to już koniecznie do lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 07:48

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    U mnie cudne słońce, ale wstawać to nie bardzo mi się mimo to chciało :D
    Ja chyba po owulce...powiem Wam,ze po tym hsg nie czuje juz boli jajnikow jak mam owu jak kiedys,bywaly cykle ze az siasc nie moglam albo bilam sie z mysla zazycia tabletki przeciwbolowej...
    Ewelinka dziwna sprawa...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Dzięki dziewczyny.

    Gezanew czyli robi ci się torbiel? Czasem tak jest ze pęcherzyk przerasta, jest niewystarczający poziom hormonu powodującego pęknięcie i robi się torbiel. I ciekawostka bi taka torbiel tez może produkować progesteron i w drugiej fazie są wyższe tempki, choć faktycznie do owu nie doszło. Może rozważ z lekarzem monitoring i podanie zastrzyku na pęknięcie :)

    Tak. zrobila mi sie torbiel... dodatkowo mam plamienia z macicy co spodowane jest rozchwianymi hormonami. Na razie mam brac luteine przez 3 miesiace. Potem jesli nie zacize bedzie monitoring.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva ty to masz przygody

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest okres, bez plamień, brudzeń, od razu z grubej rury. Do lekarki już dzwoniłam, ale póki co nie odbiera, chcę dalszy plan działania ustalić. Może mi teraz jakoś tą histeroskopię zrobi. Smutno mi... Z jednej strony się cieszę z tej przerwy, bo już serio - nie dawałam rady, alez drugiej mi szkoda... ale wiem, że przerwa w sumie lepszym wyjściem jest no i bez stresu na wakację pojadę. No ale... Zaczynalibyśmy teraz 16 cykl - ile można?
    Eh... Ale będę piła dziś...

    Evaa lubi tę wiadomość

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ