Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, diagnoza się potwierdziła. Puste jajo plodowe :( Pęcherzyk ma już 3,7 cm i nic w nim nie ma oprócz szczątkowego pęcherzyka żółtkowego. Mam przyjść za tydzień, żeby mieć 100% pewności i kieruje mnie do szpitala. Wieczorem mam jeszcze drugą wizytę w klinice, ale to już formalność.
    Ciężko mi strasznie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2015, 11:04

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 3 lipca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:55

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 3 lipca 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, renieczka, strasznie mi przykro :-(
    Szczęście w nieszczęściu, że jajko było puste i dzidzi w nim nie było jeszcze.

    Lekarz mówił dlaczego tak się dzieje?

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 3 lipca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och renieczka wiem że, żadne słowa teraz cie nie posiesza więc mocno cie przytulam.
    Życie jest takie niesprawiedliwe :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :*
    Widocznie coś było nie tak i ciąża przestała się rozwijać. Ciężko się z tym pogodzić, ale cóż. Życie toczy się dalej. Po wizycie w klinice dostałam skierowanie na zabieg. Jutro kładę się do szpitala, w poniedziałek ciąża zostanie przerwana :(
    Przyczyną może być wszystko. Od infekcji do wad genetycznych. Medycyna nie zna do końca przyczyn pustego jaja płodowego.
    Muszę to opłakać, pozbierać się i walczyć dalej! Jak nie będzie żadnych komplikacji to we wrześniu być może podejdziemy do crio transferu, bo mamy przecież zamrożone dwie blastocysty.

    Pogoda piękna, a ja nie mam siły się podnieść z łóżka :(
    Udanego weekendu dziewczyny.

  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 4 lipca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka, taki czas na opłakanie jest Ci potrzebny. Pogoda jeszcze będzie piękna nie raz. Jestem z Tobą.
    Przez życie prowadzi mnie taka myśl, nie wiem czy to jakiś cytat... kiedyś dostałam zapisane takie słowa na karteczce:
    "Niebo powala nas na kolana nie po to żeby się z nas śmiać, lecz po to by patrzeć jak się podnosimy".

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 lipca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostaje nam tylko nadzieja ze następnym razemnwszystko będzie dobrze, najważniejsze to walczyć dalej. Ja się niepoddaje!!! I dobrze że ty też nie. Wciąż trzymam za was kciuki, oby kolejny kropek był silniejszy

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 5 lipca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się słonecznie :-)
    Ale u nas upał! Jedziemy na śniadanie nad morze :-)

    Udanej nudził, bo zaraz znowu ten poniedziałek :-)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 lipca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego wypoczynku domili

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 5 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No. to już pojechaliśmy i wróciliśmy :-D
    Daniel poszedł po zakupy i stwierdził, że nie damy rady wytrzymać na plaży -jest strasznie gorąco. A że nie jesteśmy amatorami słońca to śniadanie zjedliśmy w domu ;-)

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 lipca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś u mnie w mieście mam niedzielę handlowa. Dwa razy w roku w nl są mega wyprzedaże. Kupiłam skórzane pantofle przecenione z 80 na 35 euro ;)

    Domili lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 5 lipca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka Kochana bardzo mi przykro, wiem jak Ci ciężko... Modlę się za Was, oby następnym razem juz wszystko było dobrze :*

    My juz nad morzem od piątku, Domili pogoda super, niby ciepło, ale wiaterek wieje, woda cieplutka, dzis nawet na wycieczce rowerowej byliśmy:)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 5 lipca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka Kochana bardzo mi przykro, wiem jak Ci ciężko... Modlę się za Was, oby następnym razem juz wszystko było dobrze :*

    My juz nad morzem od piątku, Domili pogoda super, niby ciepło, ale wiaterek wieje, woda cieplutka, dzis nawet na wycieczce rowerowej byliśmy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak dojdę do siebie to chyba tez skoczymy nad morze. Choć na 2-3 dni. Ale póki co jestem w szpitalu. Wczoraj dostałam leki i w nocy zaczęłam ronić. Czekam na zabieg i wieczorem jadę do domu.

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 lipca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:55

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-(

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 6 lipca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Niestety, diagnoza się potwierdziła. Puste jajo plodowe :( Pęcherzyk ma już 3,7 cm i nic w nim nie ma oprócz szczątkowego pęcherzyka żółtkowego. Mam przyjść za tydzień, żeby mieć 100% pewności i kieruje mnie do szpitala. Wieczorem mam jeszcze drugą wizytę w klinice, ale to już formalność.
    Ciężko mi strasznie :(
    bardzo mi przykro, jeśli raz sie udało, to kolejny raz będzie szczęsliwy, jesteśmy z Tobą <3

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 6 lipca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Ja jak dojdę do siebie to chyba tez skoczymy nad morze. Choć na 2-3 dni. Ale póki co jestem w szpitalu. Wczoraj dostałam leki i w nocy zaczęłam ronić. Czekam na zabieg i wieczorem jadę do domu.
    na pewno musisz odpocząć, naładować baterię, kochana wierzę w to że na pewno niedługo będziesz się cieszyć zdrową ciążą, bądźcie dobrej myśli.

    Evaa lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 6 lipca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny trzymajcie kciuki za moją fasolkę :)
    tak głupio mi pisać trochę, jak takie nieszczęście dopadło renieczkę.

    feegu6l.png
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 6 lipca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejuuuu!!
    Helen!!
    Wspaniała wiadomość :)
    Już trzymam kciuki :) kiedy testowałaś? Coś przeoczyłam ??

    Helen lubi tę wiadomość

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ