X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 20:42

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 22 października 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:02

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Ve Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 22 października 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    - Nona - nie jestem weganką ani wegetarianką a dlaczego tak myślisz? Dupka biorę od 5 dni, ale plamienia są nadal, na razie się rozkręcają, ale obserwuję i pewnie będzie tak jak zanim zaczęłam brać tabletki. Ostatnie 2 cykle miałam z 7 dniowymi plamieniami a wcześniej praktycznie 2 lata bez plamień. Zanim stwierdzono u mnie endometriozę też plamiłam, ale wtedy miałam torbiel a teraz torbieli podobno nie ma. A Ty od dawna masz takie plamienia?


    - kasiarzyna - pewnie nie masz endo, nie wyszukuj go na siłę ! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 16:36

  • frotka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 22 października 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja wczoraj zrobiłam test i wyszły mi dwie krechy. Mam nadzieje, ze tym razem wszystko będzie ok, ponieważ lipcowa ciąża zakończyła się fatalnie. W pierwszą ciąże ponad cztery lata temu zaszłam w pierwszym cyklu - przy jednym współżyciu. Córka urodziła się zdrowa, a ciąża była mało uciążliwa. Gdy zaczęłam starać się w marcu o kolejne dziecko, myślałam, ze będzie podobnie. W ciąże zaszłam jednak dopiero w czerwcu. W lipcu poroniłam w piątą rocznicę ślubu. Po poronieniu staraliśmy się od pierwszego krwawienia. zaskoczyło dopiero teraz. Jeśli to może komuś pomóc, to temperatury nie mierzyłam wcale, ale robiłam testy owu z allegro (w moim przypadku super sprawiły się). Piłam też inofolic w sumie 5 opakowań zużyłam (dwie saszetki dziennie). Nic innego nie stosowałam. Mam nadzieję, ze u Was tez będzie dobrze, życzę tego z całego serca. A z Tobą Helen mam nadzieję spotkać się na porodówce, ponieważ też jestem ze Szczecina :)

    Nona, renieczka lubią tę wiadomość

    geq4dq3.png
    m3sxikgn5f1i089j.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 22 października 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:03

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 20:42

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 23 października 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macham Nono chyba dołacze do ciebie w listopadzie juz nie mam siły zaczynam miec mega doła

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 października 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega doła?A ile Ty sie Biedronka starasz?No nie załamuj mnie...
    Wczoraj zaczełam plamic a dzis juz musiałam zazyc paracetamol wiec juz wiem,ze znowu, nie wyraze sie brzydko, nic z tego.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 23 października 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od kwietnia nio powiedzmy od maja wiem wiem ze niedługo ale ten TSH nam popsuł wszystko

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Witam sie w pochmurny czwartek. I byle do piątku.
    Witam nowe 83, spodoba wam się na wątku.
    Frotka serdecznie gratuluję ciąży, oby byla zdrowa, spokojna i nuuuudna. I ślij nam tu tony wiruskow!
    A co do czasu od kiedy sie staramy, to chyba on nie jest ważny, tylko rozczarowanie, że się nie udało. I czy to będzie po 1, czy po 10, czy po 40cs to będzie tak samo bolesne.

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 października 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak, ale ja jednak inaczej się czułam starając się do roku - czekalam cierpliwie bo ponoć rok to normalne, ale odkąd przekroczyłam rok to już mam mysli,ze moze mi sie juz w ogole nie uda, skoro to juz tyle trwa, a nie jestem juz 20latką.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Ve Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 23 października 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona - Ve nie jest od vege hihi, ale faktycznie awatar plus nick mogą wprowadzać w błąd ;) Nie zrezygnuję z mięsa w 100% ale bardzo mocno je ograniczam, więc tez w pewnym sensie zdrowa warzywna dieta nie jest mi obca ;)

    Dziewczyny, jak dziś Wasze samopoczucie? U mnie wczoraj był maksymalny spadek formy, dziś już nastrój o wiele lepszy :)

    Miłego dnia kochane!

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 października 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zrezygnowana całkiem, niby badania ok, a rezultatów jak nie ma tak nie ma...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzyna a ty chłopa badałaś?

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 października 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, lekarka mi powiedziała,że mogę byc dumna z niego...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 października 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera wie, może faktycznie mam którąs z tych bakterii co nie dopuszczają do ciazy typu chlamydia,ureoplasma albo mycoplasma, albo niedrozne jajowody,albo endometrioza albo wrogi śluz.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Ve Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 23 października 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna a jakie w ogóle badania robiłaś? jakieś leki brałaś czy tylko naturalne starania?

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 października 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leków nie biorę bo niby wszystko ok.Cykle 25-30 dni.
    Monitoringów miałam parę, za każdym razem był pęcherzyk dominujący, potem stwierdzone ciałko żółte i płyn w zatoce Douglasa - czyli owulka była, macica prawidłowa, endometrium właściwe na każdym etapie,żadnych torbieli.
    Jesli chodzi o badania z krwi to TSH,prolaktyna,testosteron,progesteron,p/w przeciwplemnikowe.Prolaktyna była nieco podniesiona, ale dostałam tylko lek ziołowy Cyclodynon na PMS, bo ona nie wpływa mi na owulację.
    Badanie nasienia jak najbardziej ok. I badz tu mądry.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super ze nasienie jest ok, bo to niestety coraz częstszy problem. My jak zaczynaliśmy diagnostykę to nasienie poszlo na pierwszy ogień. Później moje hormony, później drożność. Drożność wyszla ok wiec zaczęliśmy stymulację. No i tak wlasnie jestem na 3 cyklu z clo. I tracę nadzieję, bo kolejny cykl to coraz mniejsze szanse. Nie wiem co będzie dalej, idę w przyszlym tyg do ginki i bede z nią rozmawiac. Zapytam czy to wg ma sens. Takie jest we mnie pragnienie macierzyństwa i ból, ze nie mogę go zaznać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 10:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A taka ciekawostka. Wiecie ze PMS występuje tylko w płodnych cyklach.

    Nona lubi tę wiadomość

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ