X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 października 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jestem chyba jakimś paradoksem, bo niby jestem bardzo płodna a tu guzik z pętelką :D
    renieczka grunt,że stwierdzili diagnozę,wiele wykresów na owu widziałam ze stymulacją clo przez ok srednio rok i się udawało.Więc nie trać nadziei :)
    A moja bratowa ma 36 lat,gin stwierdził cykle bezowulacyjne, starała się dosłownie chwilę a teraz ma synka.

    Mnie pozostaje w czasie zrobić resztę badań i wyluzowac, ale z tym to ciężko,bo czas działa na naszą niekorzyść.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie polecam ci doszukiwania sie chorób czy czegokolwiek innego, ale... hsg zrob koniecznie, upewnisz sie ze wszystko jest ok i będziesz spokojniejsza. Chociaz wolalabym zeby juz ci sie udało, a badania tylko ciążowe!

    kasiarzyna lubi tę wiadomość

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 23 października 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frotka wrote:
    Hej dziewczyny, ja wczoraj zrobiłam test i wyszły mi dwie krechy. Mam nadzieje, ze tym razem wszystko będzie ok, ponieważ lipcowa ciąża zakończyła się fatalnie. W pierwszą ciąże ponad cztery lata temu zaszłam w pierwszym cyklu - przy jednym współżyciu. Córka urodziła się zdrowa, a ciąża była mało uciążliwa. Gdy zaczęłam starać się w marcu o kolejne dziecko, myślałam, ze będzie podobnie. W ciąże zaszłam jednak dopiero w czerwcu. W lipcu poroniłam w piątą rocznicę ślubu. Po poronieniu staraliśmy się od pierwszego krwawienia. zaskoczyło dopiero teraz. Jeśli to może komuś pomóc, to temperatury nie mierzyłam wcale, ale robiłam testy owu z allegro (w moim przypadku super sprawiły się). Piłam też inofolic w sumie 5 opakowań zużyłam (dwie saszetki dziennie). Nic innego nie stosowałam. Mam nadzieję, ze u Was tez będzie dobrze, życzę tego z całego serca. A z Tobą Helen mam nadzieję spotkać się na porodówce, ponieważ też jestem ze Szczecina :)
    Cześć, ogromne gratulacje :). Cieszę się bardzo że kolejna dziewczyna jest od nas w ciązy, na dodatek wczoraj był dzień dziewczyny, chyba jest mało rozreklamowany :). tez mam nadzieje, ze uda nam sie spotkać :), bysmy musieli bardzo sie postarac:)

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 23 października 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się ponownie w tym cyklu, ale moze to smieszne, bo dopiero co zaczelismy, ale mam wrazenie ze zarodek sie nie przyjął, okres 3dni wczesniej, poprzedzony silnymi bólami i teraz strasznie boli i do tego ten smutek.

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen oby to byl ten szczęśliwy cykl!

    Helen lubi tę wiadomość

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 października 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka możesz mi opowiedzieć jak to badanie hsg wyglądało?

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 23 października 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Helen oby to byl ten szczęśliwy cykl!
    bardzo bym chciała :)) nigdy nie myslałam o dzieciach i to zawsze były plane dalekosieżne a jak człowiek juz chce to nie ma nic od razu, moje dwie kolezanki zaszły w ciążę po jednym, maks.dwoch stosunkach w pierwszym miesiacu i to na na czuja.
    Niektóre kobiety płodne są jak króliki a my mamy z tym trochę zabawy.

    Mam do Ciebie takie pytanko bo widze ze bierzesz acard, to nalezy kosnultowac z lekarzem. Zastanawiam sie czy go nie wziasc, mam zylaki i do tego prace siedzaca, i tak potrafie po 12godzin siedziec przy lapku, czasami nawet po nocach, wiec serduszko moje nie ma łatwo, czesto to sie na nim odbija i zastanawiam sie czy sobie go nie kupic, czy to nalezy skonsultowac z lekarzem? i ile dni po okresie sie go bierze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 12:00

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bierze się acardu w @ bo rozrzedza krew i moze doprowadzic do krwotoków, choć to Malo prawdopodobne bo ma malutka dawke. Jest to suplement bez recepty, ale jak wszystko, trzeba przyjmowac ostrożnie, bo np w polaczeniu z aspiryną może znacznie rozrzedzić krew. Ale w malej dawce wspomaga układ krwionośny i pomaga w zagnieżdżaniu zarodka. Z tego powodu go biore, może w tym u mnie tkwi problem, bo hoduję po 3 pęcherzyki, nasienie mamy ok a ciąży ciągle nie ma. Ja nie uzywam lekow przeciwbólowych wiec spróbowałam z tym acardem. A nóż moze sie uda : )

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 23 października 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Nie bierze się acardu w @ bo rozrzedza krew i moze doprowadzic do krwotoków, choć to Malo prawdopodobne bo ma malutka dawke. Jest to suplement bez recepty, ale jak wszystko, trzeba przyjmowac ostrożnie, bo np w polaczeniu z aspiryną może znacznie rozrzedzić krew. Ale w malej dawce wspomaga układ krwionośny i pomaga w zagnieżdżaniu zarodka. Z tego powodu go biore, może w tym u mnie tkwi problem, bo hoduję po 3 pęcherzyki, nasienie mamy ok a ciąży ciągle nie ma. Ja nie uzywam lekow przeciwbólowych wiec spróbowałam z tym acardem. A nóż moze sie uda : )
    tak, czytałam o ty, ze nalezy brac go po @.
    a ile miesiecy sie staracie?

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 23 października 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nawet rzuciłam palenie w połowie tamtego cyklu, aby było łatwiej :)

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 20:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 20:43

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 października 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona no właśnie planuję na wiosnę, bo te 2 badania są bardzo ze soba połączone.W II fazie sie robi chlamydie,mycoplasme,uroplasme i jesli wynik jest ujemny to potem OD RAZU w nastepnym cyklu w I fazie robi sie droznosc - czyli zaraz po badaniu zeby "nie wepchac" dalej z szyjki do macicy tych bakterii.Dlatego jesli ktos chce robic droznosc to tylko zaraz po ujemnym badaniu tych bakterii, bo mozna niezle sobie zaszkodzic robiac droznosc bez posiewu.
    Chociaz nie podejrzewam u siebie tych bakterii bo są z serii "wenerycznych" ;)

    Nona lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 20:43

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 23 października 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:03

    renieczka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 24 października 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona narazie drożnością nie zawracaj sobie głowy, luzuj się i działaj :)

    Eva obys miała rację, tak bardzo bym chciała do Świąt zobaczyc te 2 krechy...

    Evaa, Nona lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 24 października 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja tez czekam :( piers bolą podczas dotyku od spodu ale jakoś nie wierze ze sie udało co chwila jestem w wc bo ma wrazenie ze przylazła małpa :(

    zaczne miec chyba znów nadzieje ze jak do poniedziałku sie nie pojawi

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym chciala : D takie dwie krech pod choinkę! U mnie chyba juz po owu. Wczoraj jajniki bolały niemiłosiernie, dzisiaj cisza. Ale ten cykl jakiś taki marny, wszystko nie tak jak powinno byc.
    Wczoraj rozmawiałam z mężem i tych naszych staraniach i chyba będziemy podchodzić do IVF. Jak sie zakwalifikujemy do programu rządowego to spora oszczędność nas czeka, a jak nie to będziemy musieli zacząć juz zbierać pieniążki na komercyjne.
    Postanowiliśmy walczyc, wykorzystać wszystkie możliwości, a jak sie nie uda to zaadoptujemy dziecko. Tak czy siak będziemy rodzicami.
    A za oknem mroźno, ale piękne sloneczko wychodzi! To będzie dobry dzień: )
    buziaki kochane

    Evaa, Nona lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 24 października 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:03

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Ve Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 24 października 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka - kiedy planujesz IVF? ja sie nie zakwalifikowałam na ten rok i boję się, że w przyszłym też się nie uda, za dużo chętnych :(

    ja dziś mam 23dc i biorę dup-ka na plamienia, ale plamienia przyszły już w 18 dc i są jak ostatnio :( cycki mi znowu urosły - przez dzisiejsza noc! - masakra jakaś a brzuch znowu czuję jak przed okresem. Kiedyś nie miałam takich objawów a teraz co miesiąc ciężko z tym wytrzymać!

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ