X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia wszystko się wyprostuje, żadne faldki ci nie zostaną. Za jakiś czas jak się nerwy zregeneruja to odzyskasz też czucie wokół rany.
    A o tej cewce powiedz lekarzowi. Ja nie miałam żadnych zmian, choć też jakoś się nie przeglądałam za bardzo.
    Jak Mateuszek?

    Ania te pomiary z usg to trzeba brać tylko orientacyjnie. Zależy jak się dziecko ułoży. No i w ostatnim okresie dziecko już praktycznie tylko nabiera masy więc Laurka na pewno ładnie rośnie.
    Odpoczywaj ile się da :-)

    Ewa brzuszki się zwalniają więc czas na nowe ciąże <3 trzymam kciuki!

    Evaa, ania8306, Helen lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 25 lutego 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 15:23

    ania8306 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 27 lutego 2018, 04:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia dziękuję, muszę tak myśleć że te pomiary są orientacyjne. Mimo wszystko mam nadzieję że w czwartek będzie dobra waga Małej, żeby taka panikara jak ja uspokoiła się ;-)

    Evaa a ty masz jeszcze dwa mrozaczki?

    A ja tradycyjnie spać nie mogę, Laurusia szaleje, dodatkowo naciska na pęcherz, milion myśli chodzi po głowie, analizuję, planuję, nie wiem co się dzieje :-P

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 lutego 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 15:23

    Helen, ania8306 lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa i słusznie. Nie nastawiaj się. Zobacz że te wszystkie nasze ciążę to były wtedy gdy się nie nastawiałyśmy :-) ja to swoje podejście na starcie spisałam na straty, ale Marysia postanowiła inaczej!

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 2 marca 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro się zwalniają ;) to w moim ktoś zamieszkał ;) witam sie w 5-my tygodniu ;).
    Jakos tak wyszło na krótkim urlopie ;).
    Dziś odbieram drugi wynik bety dla porównania przyrostu, trzymajcie kciuki :)).
    Co najlepsze moja siostra jest tez w ciąży i to pierwszej i w 9-ym tygodniu ;). Haha to nam się rodzina rozrasta :P.wizyta u gina na luzie za dwa tygodnie ;).

    ania8306, renieczka, Agatek_gagatek, Evaa lubią tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta jest ok :) teraz tylko do wizyty, mam nadzieje usłyszeć bijące serduszko małej dziecinki :)

    ania8306, Evaa, kasiarzyna, renieczka, Agatek_gagatek lubią tę wiadomość

    feegu6l.png
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 3 marca 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen! Ale super wiadomość :-D
    Gratuluję <3
    Niech dzidzia zdrowo rośnie :-D
    To teraz może będzie synek hihi
    I fajnie że pojawią się w rodzinie nowe dwa bobaski <3 <3

    Helen lubi tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 3 marca 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku zaglądasz tu jeszcze? Co u ciebie? :-)

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen gratuluję :-)

    Helen lubi tę wiadomość

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 4 marca 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki laski, zaglądam czasem tylko nie zawsze mam czas napisać, uroki prowadzenia działalności ;).
    Słuchajcie mam takie pytanie czy zwolenienie L4 może wystawić tylko ginekolog (powód-ciąża) czy tez lekarz rodzinny tez może ?

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 4 marca 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania8306 wrote:
    Helen! Ale super wiadomość :-D
    Gratuluję <3
    Niech dzidzia zdrowo rośnie :-D
    To teraz może będzie synek hihi
    I fajnie że pojawią się w rodzinie nowe dwa bobaski <3 <3
    Hej, no tez jestem ciekawa, ale na to muszę jeszcze poczekać a tu każdy dzień się dłuży ;) a co dopiero do poznania płci ;)

    feegu6l.png
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 4 marca 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz rodzinny też może. Pamiętam jak na początku ciąży rozchorowałam się, powiedziałam lekarzowi rodzinnemu że jestem w ciąży żeby dobrał leki i dostałam l4 z kodem B... A wtedy jeszcze nie chciałam nic mówić w pracy i musiałam wziąć urlop, ponieważ lekarz stwierdził że nawet nie może wystawić inaczej :-/

    Helen, oyeykova lubią tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 4 marca 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)

    feegu6l.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 5 marca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torbiel endometrialna mi się wchłonęła !!! :) :) :)

    ania8306, Helen, renieczka lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 6 marca 2018, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Torbiel endometrialna mi się wchłonęła !!! :) :) :)

    Jupi jupi :-D :-D :-D :-D

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej ;)

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 7 marca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a pamietacie może jak to jest z tym echem serca u zarodka ? W którym tygodniu musi juz byc ? Ja mam wizyte za tydzień i juz fisiuje. Nie mam prawie żadnych objawów poza tym ze brzuch sie zaokraglil delikatnie, piersi pelniejsze ale nie bolesne..myslalam ze teraz podejde na luzie. .. A jednak sie obawiam, do tego u siostry sie komplikuje...jutro ide robic bete...bo nie wytrzymam.

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 7 marca 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia tez bylam szyta i nic nie widać. ..to wszystko jest pozniej jak przed- nie martw sie :) zawsze mozesz podpytac pielegniarki srodowiskowej.

    feegu6l.png
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 7 marca 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen sprawdziłam u siebie - my słyszeliśmy serduszko w 50 dniu cyklu. Nie martw się brakiem objawów, ja mimo tony leków, hormonów długo nie miałam żadnych, samopoczucie dobre, nic nie bolało... Na pewno jutrzejsza beta ciebie uspokoi :-) I trzymam kciuki za siostrę.

    Ojejku na telefonie trochę kiepsko widzę - jesteś w ciąży? :-D Czy przyciągasz dobre wiadomości? :-D

    A ja właśnie przed chwilą dostałam info że mój dziadek w szpitalu, stan bardzo poważny :-( Wiem że jest bardzo wiekowy (94 lata), ale tak chciałam żeby zobaczył Laurkę... Oby jeszcze przeżył chociaż kilka miesięcy...

    Podczytuję wątek o kwietniowych mamach i wiecie że okazało się że założycielka wątku, która zresztą dużo się udzielała jest oszustką, wymyślała sobie to wszystko... Ja wiem że w internecie każdy może pisać co chce, ale gdyby okazało się że któraś z naszego wątku to oszustka to byłoby jakoś tak przykro...

    W czwartek moja Mała ważyła 1850 gram <3 Jutro mam badanie 3 trymestru i niestety wydolności łożyska (z krwi i z usg). Oby było wszystko dobrze...

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
‹‹ 446 447 448 449 450 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ