X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 21 marca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania już tylko pare tygodni i się rozpakujesz... może pogadaj z rodzina ze jakiś wieczor czy popołudnie jest dla Ciebie i wtedy wypoczywasz :))
    U siostry niestety zły scenariusz ... :( jak to powiedział jej lekarz ze pierwszy naleśnik zawsze idzie do śmieci ,.. :P strasznie się tym przejęłam ...ale na niektóre rzeczy nie mamy wpływu ...

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 24 marca 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u siostry płód się nieprawidlowo wykształcił :( .. Tak mi jej szkoda, myślałam ze obydwie będziemy paradowac z brzuszkami...teraz mi jest cokolwiek o swojej ciazy jej mówić. Za pare dni ma łyzeczkowanie.

    feegu6l.png
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 25 marca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Widzę że brzuszki i dzieci rosną
    super gratuluję i cieszę się razem z Wami :)
    Nie udzielam się już na forum, czasem coś podczytuje co w Gamecie Gdynia się dzieje. Straciłam serce do starań. Wyluzowalam zupełnie bo żadnych efektów nie ma. Teraz jesteśmy na etapie badań genetycznych. Na nfz strasznie długo to trwa. Masakra :/ i uzupełniamy skarbonkę, bo po genetyce, czyli ok. maja czy czerwca podchodzimy do in vitro.
    Pogodziłam się chyba z myślą, że dzieci mieć nie będziemy. Przynajmniej tych z brzucha ;)
    Aniu, szczególnie o Tobie teraz myślę jak patrzę na suwaczek :)
    Buziaki dla starych i nowych forumowiczek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 11:04

    Evaa, 83xxx, ania8306, wombi lubią tę wiadomość

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 25 marca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 15:24

    ania8306 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 25 marca 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen przykro mi że u siostry taka sytuacja :-( A ten tekst lekarza - jakiś debil. Ale niech ma świadomość że może zajść w ciążę, kwestia czasu i się pewnie znowu uda. Chociaż wierzę że trudno tobie teraz mówić coś o swojej ciąży, ale pamiętaj, że jej pewnie uda się znowu zajść, a ty ciesz się swoją ciążą, będzie tylko starsze kuzynowstwo ;-) Przesyłam wsparcie dla siostry, czas leczy rany, niech walczy dalej.

    Domili hej :-) Tęskniłam :-P Rozumiem twoje odcięcie od forum, odpuszczenie. Każdy ma swoje granice. Ale bardzo się cieszę że powoli zaczynacie działać. Mam nadzieję że badania genetyczne będą ok. Dobrze że udało wam się na nfz. Mi odmówili. Jak będziesz miała ochotę daj znać w maju czy czerwcu że ruszacie z ivf. Będę z całych sił kibicować. Za wcześnie na myślenie że nie będziesz miała dziecka z brzucha. Wiadomo, dziecko z serca też się mocno kocha, ale wy dopiero zaczynacie najważniejszą bitwę. Oby była wygrana <3 Ja w to wierzę.
    U nas tyle lat starań, tyle badań, tyle bólu, tyle łez. Wiem że miałam ogromne szczęście że drugie ivf i to jeszcze z jedną komórką się udało. Dla mnie to cud. Teraz jestem na etapie, że niczego nie żałuję, że warto było walczyć. Cieszę się że się nie poddaliśmy. Dziękuję za myśli, oby było już wszystko dobrze. I póki jeszcze mogę to przesyłam tobie wiruski <3

    Evaa to możliwe że w tym cyklu transfer? Ale extra! Daj znać :-D

    Domili lubi tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 29 marca 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam wam napisać, że dzisiaj Laurka waży już 3 kg i w ogóle nie myśli o przyjściu na ten świat :-P
    Szyjka 4 cm, porażka...
    Wody i przepływy dobre :-)

    renieczka, Domili lubią tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, spokojnie. Jeszcze czas! Akurat 4 tyg i zacznie się szyjka skracać. A czasami nic nie przepowiada porodu aż tu nagle bach, akcja się zacznie i jedziesz :-)
    Ty się ciesz i noś córeczkę do 40tc.
    Mam koleżanki z grupy lipcowych mam, które właśnie rodzą kolejne dzieci i już chyba 3 rodzi przed 35tc. To jednak wcześniak...
    A Tu niech jeszcze babka siedzi w piecu :-D

    Domili, zaprawdę powiadam Ci, będzie dziecko z brzucha! Uwierz w to! :-*

    Dziewczyny zdrowych i spokojnych świąt. Buziaki kochane:-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 10:17

    ania8306, Domili lubią tę wiadomość

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 31 marca 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję renieczka, ja też wam życzę Świąt mile spędzonych :-)
    I pozostałym dziewczynom :-*

    Nie chciałabym jeszcze rodzić, ale przeraża mnie waga Małej - 3 kg, to za miesiąc będzie ponad 4 :-P
    Jak takiego klocuszka mam urodzić :-P
    Ale jestem przeszczęśliwa że Laurka jest zdrowa, silna i dobrze jej u mnie :-D

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogodnych Świąt dziewczynki :)
    Czas mi ucieka niesamowicie,ciężko cos ogarnąć przy takim maluchu.Chrzciny zaklepalismy na 3 czerwca.Młody ma się dobrze,ma trochę wzmożone napięcie mięśniowe,ale mamy go nosic w takich pozycjach,żeby blokować mu wyginanie się.Podobno to normalne do 3 miesiąca...
    Ania to niezły klocuszek się szykuje:)

    ania8306 lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 15:24

    ania8306 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia wierzę że czas ucieka, ciężko coś ogarnąć, ale jeszcze trochę i będzie lżej. Podobno :P Już twój niuniuś ma ponad 2 miesiące, ale ten czas leci...

    Eva myślę że to dobra decyzja. Mała wymaga jeszcze dużo uwagi, a wy macie teraz dużo planów i zajęć... Jak odetchniecie wrócicie po mrozaczki, na spokojnie ;)

    A ja dzisiaj spakowałam torby do szpitala, haha. Poczekają pewnie na majówkę :P

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam w domu prawie dwulatkę i ż perspektywy czasu myślę że przy noworodziu to ja leżałam i pachniałam :-D
    Młoda przechodzi książkowy bunt dwulatka. Wszystko jest nie, fuu i pee... do tego odtawilismy jej smoczek, tak więc mam Armagedon w domu o.O
    Czasem tak mi daje w kość że mam ochotę rozmazać ja na ścianie ;-) ale wystarczy że powie "mamo" i spojrzy na mnie tymi swoim wielkimi niebieskimi oczkami i mięknę... <3 <3 <3
    I jak sobie pomyśle że gdyby to sierpniowe ivf się powiodło i za 2 miesiące miałabym noworodka i tego tyfusa to włos mi się jeży ;-) choć nie powiem, ciągle mi się drugie dziecko marzy... może kiedyś.
    Teraz trochę się w moim życiu zmienia, narazie nic nie mówię ale wkrótce może uchyla rąbka tajemnicy :-)
    Także dziewczyny korzystacie z czasu kiedy dziecko jeszcze w brzuchu lub grzecznie leży :-D :-D :-D
    Buziaki i miłej niedzieli :-*
    Na mazurach pięknie i ciepło :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 14:17

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 15:24

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halooooo
    Jaka tu cisza :-)
    Co u was dziewczynki?
    Ania jeszcze w dwupaku?
    Meldowac się dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2018, 15:07

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza na forum i cisza u mnie :-P

    Wczoraj miałam wizytę i Malutka waży ok 3.300 gram. Ma się bardzo dobrze :-)
    Szyjka wciąż długaśna, niby skróciła się 6 mm, ale wciąż ma 33 mm.
    Raczej poród po terminie, eh.
    Mi już trochę ciężko, niby nie przytyłam aż tak dużo, ale bebzol spory i wszystko pobolewa. Już się nie mogę doczekać naszego skarbusia <3
    Buziaki

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas w niedziele byla komunia :) wszystko sie udalo impreza super...Nadal goscie z Polski.buziaki

    Ania powodzenia :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 13:34

    ania8306 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa ale masz fajnego syna :-) A Malutka już tak urosła... A ty ładna dziewczyna jesteś :-D

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jeszcze masz 2 tyg do terminu. Szyjka się skraca więc idzie ku dobremu :-)

    Ewa już po komunii :-) Pięknie się wszystko udało <3 Ale przystojniak Ci rośnie, zaraz zacznie dziewczyny sprowadzać do domu :-D
    Olivka już taka dorosła <3 <3 <3
    A z Ciebie laska jak zawsze :-)

    Domili, Wombi, Helen i reszta dziewczyn dajcie znać co u Was :-)

    ania8306 lubi tę wiadomość

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 8 dni do terminu, nie wiem czy dam radę urodzić :-P Wpadam w mały stres...

    Renia a jak twój plan biznesowy?

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, już matka natura tak to urządziła żeby kobiety daly radę :-) A jak nie to im pomogą :-)
    A biznesplan - dzięki że pytasz. Właśnie mam wyniki że zakwalifikowała się do II etapu programu o dotacje na działalność :-) także trzymajcie za mnie kciuki :-D

    ania8306 lubi tę wiadomość

‹‹ 448 449 450 451 452 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ