X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 maja 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania wielkie kciuki ≤3 trzymamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 15:26

    ania8306, renieczka lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 6 maja 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane.
    Jestem przeszczęśliwa. Nasza Laurka urodziła się wczoraj <3

    Stresów przeżyłam mnóstwo. Najpierw na izbie przyjęć przestało być wyczuwalne tętno niuni, szybko wózkiem na oddział. Tam później podano mi oksytocynę, bardzo szybko szyjka się rozwarła, krew itd. I okazało się że przy silnych skurczach małej zanika tętno. Szybko wózkiem na cc.

    Malutka jest bardzo kochana, grzeczna, śliczna. Taki nasz największy skarb :-)

    kasiarzyna, renieczka, Evaa, merkura123, Domili lubią tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 6 maja 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!!
    Całe szczęście,że wszystko dobrze się skończyło i niunia cała i zdrowa.Mam nadzieję,że też się dobrze czujesz, pamiętam że 2 i 3 dzień po cc czułam się tragicznie.
    Przyzwyczajaj się do nowej roli... :)

    ania8306 lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :-)
    Najważniejsze, że już dziewczynka jest na świecie!
    Dużo cierpliwości życzę:-*

    Evaa, ania8306 lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania gratulacje :*

    ania8306 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • merkura123 Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 7 maja 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ogromne gratulacje :D
    Teraz samych serdeczności i pomyślności w życiu z Maluszkiem u Waszego boku, majowa maleńka na pewno będzie super grzeczna cały czas jak to majowe dziewczynki :) niech rośnie zdrowo! :)

    ania8306 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 22:29

    ania8306 lubi tę wiadomość

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 13 maja 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :-)

    Ja z Małą coraz lepiej się dogadujemy, chociaż na początku ciężko było z karmieniem piersią. Od dwóch dni jest tylko na cycku, więc chyba się udało :-)

    Przesyłamy buziaki

    renieczka lubi tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania super z Ciebie mamusia :-)
    A jak się czujesz po cc?

    Coś tu cisza na forum ;-)

    ania8306 lubi tę wiadomość

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 18 maja 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, myślę że już trochę ogarnęłam się i teraz będzie tylko lepiej :-) Laurka ma prawie 2 tygodnie, już jest bardziej rozumna ;-)
    Wciąż mam mały problem z karmieniem piersią, ale była u mnie doradca laktacyjny i jest trochę lepiej.
    Co do rany to masakra :-( W poniedziałek zdjęłam szwy i było wszystko dobrze. A w środę na łóżku poczułam jedno wielkie zgrubienie nad całą raną. Byłam u mojego lekarza i okazało się że mam zapalenie tkanki podskórnej i dwa ropnie :-( Dostałam antybiotyk, ale jak nie będzie poprawy to w poniedziałek mam jechać na odessanie :-( Zanim mnie przyjmą na izbę przyjęć, zanim to wykonają to minie wieczność :-( A nie mam tyle mleka żeby odciągnąć :-( Ciężko...

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 18 maja 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze wczoraj na wizycie lekarz się pyta jaką przepisać mi antykoncepcję. Myślałam że się posikam. Nawet zapomniałam co to jest :-P
    Nic nie wzięłam, przecież nie ma szans na naturalsa. Podobno po cc pół roku to takie minimum na nową ciążę, a najlepiej to odczekać rok

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2018, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nikt antykow po porodzie nie proponował nawet ;-)
    Ja karmiła namiętnie cycem i pierwszy okres dostałam po 9 miesiącach jak już młoda rozszerzała dietę. Do tej pory nie stosujemy żadnej antykoncepcji i niestety nic :-D
    Ale podobno są takie historie :-D
    Ania jak tam z tą raną, jest poprawa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu pustooooo... B-)

  • EBa Przyjaciółka
    Postów: 74 187

    Wysłany: 26 maja 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, też jestem rocznik '83, trochę Was podczytywałam dla pokrzepienia i chciałam podzielić się z Wami moją historią. Na majowym testowaniu dodałam obszerny post. Może jakiejś dziewczynie z naszego rocznika pomoże.

    Pozdrawiam :)

    To trzeci post od góry nie umiem podać linku do konkretnego posta ;)): https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/majowe-testowanie,15457,76.html

    renieczka lubi tę wiadomość

    Córka, ciąża naturalna, 02.2019
    Aniołek, ciąża naturalna, 04.2021 13 tc
    Aktualna ciąża, in-vitro, termin porodu 03.09.2024
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 15:20

    Domili, renieczka, kasiarzyna, wombi, ania8306, Mała@ lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :-D :-*

    Evaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 22:29

    Evaa lubi tę wiadomość

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, Evaa ogromne gratulacje :-D Trzecia dzidzia <3 Jak będziesz miała jakieś wieści to pisz :-)

    A ja zmagam się z kolkami :-( Testuję nowe kropelki, chyba jest poprawa, ale i tak ciężko znosi się taki płacz :-( Często płaczę razem z Laurką...
    Poza tym Mała jest przekochana, jestem trochę u rodziców i jest otoczona mega miłością <3

    Pozdrawiam was dziewczyny i trzymam kciuki za starające.

    Evaa lubi tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • blue_d Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my zaczelismy starania, bo sie dowiedziałam na wizycie kontrolnej u gina, że stara juz jestem i ze z każdym miesiącem będzie gorzej...a ja ciągle czuje sie na 25 :P no, ale pogadałam z mężem i będzie co ma być, może rzeczywiście za długo zwlekałam z decyzją

    Nona, ania8306 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 22:29

‹‹ 450 451 452 453 454 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ