X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu wiem przez co przechodzisz,ja byłam wykończona psychicznie i myślałam,że to się nigdy nie skończy.I ta pogoda...Miałam straszne myśli i blisko mi było do depresji.Młody jak zaczął 4 miesiąc jak ręką odjął,inne dziecko,kolki przeszły i taki fajny kontaktowy :)
    Dobrze,że jesteś u rodziców.Samemu kiepsko znosić takie sytuacje.
    My teraz sporo spacerujemy,super pogoda,łapiemy Wit.D.
    Niestety dalej walczymy z asymetria ułozeniowa, mam nadzieję że z tego wyjdzie.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania na kolki polecam rurki Windi. To jedyne co nam pomogło. A przeszliśmy przez krople na wzdęcia, na nietolerancja laktozy przez probiotyki. Ale dopiero te rureczki przyniosły ulgę. Są bardzo kontrowersyjne, ale bezpieczne i polecają je pediatrzy.

    Kasia, Mateuszek zaraz dostanie swoją pierwszą łyżeczkę <3 leci ten czas :-)

  • blue_d Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Super blue, powodzenia kochana, zadomowisz się tutaj, damy radę.
    Dzięki Nona, na razie to czarna magia to wszystko, a im więcej czytam, to wydaje mi się ze mniej wiem. Na szczęście dzisiaj w aptece spotkałam koleżankę, okazało się, że po 3-letnich staraniach jest w upragnionej ciąży. Ma mi wszystko opowiedzieć, co i jak, badania, jakie leki brała, gdzie kupowała, bo można nieźle przepłacić. Widziałam jej dzisiejszy rachunek, więc muszę chyba męża uprzedzić, że w najbliższym czasie samochodu nie zmieni :P

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u was dziewczyny?

    Evaa wiadomo już czy jedno dziecko czy dwa? :-D

    Blue jaka stara - jeszcze mamy kilka lat na bycie mamą.

    Dziękuję za porady odnośnie kolek. Teraz jestem trochę u teściów, sama nie daję sobie rady. Laura jest zajmująca, mąż dużo pracuje plus te kolki. Trudno, musiałam sobie pomóc...
    Niunia jest śliczna, jest kochana.
    Ma jednak takie dni że jest pogodna i ma dni gdzie dużo płacze. Nie wiem od czego to zależy.

    Kasia a tą asymetrię kiedy zdiagnozowali? Długo już walczycie?

    Renia właśnie zastanawiam się nad tymi rurkami, nie wiem tylko czy dałabym radę... Na szczęście Laurka ma teraz te kolki ok półgodzinne, ale i tak serce boli...

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Wpadłam Wam tylko powiedzieć, że od 12 lipca zaczynam stymulację, teraz jestem na wyciszeniu.
    Nie czuję żadnej presji ani strachu, tylko jak muszę znowu te nogi rozkładać przed lekarzem po półtorarocznej przerwie ;)

    Ania, dasz radę :)
    Evaa, gratuluję :)
    Renieczka, co u Ciebie? :)
    Wombi, cały czas mam Cię w myślach? :)
    Kasiarzyna, pamiętam jak powiedziałaś o ciąży, a Mały już miesiące :)

    Buziaki dla wszystkich !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 19:32

    Evaa, renieczka, ania8306, wombi, Nona lubią tę wiadomość

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania bardzo dobrze,trzeba korzystać z pomocy gdzie się da.Do mnie mama zagląda jak mąż jest w pracy,chodzimy na spacery,sama bym zwariowała,brakowało by mi towarzystwa.I na spokojnie mogę zjeść choćby obiad... :)
    Przesypiajac noce czuję się znakomicie i w końcu wszystko widzę w odpowiednich barwach,nie byłam przygotowana na to że poczatki są tak ciężkie,zwłaszcza ze miałam znikomy kontakt z takimi niemowlakami.
    Mati jest przekochany,gadatliwy,ruchliwy i juz ciężko mi za nim nadążyć ;) Od 2 tyg już wcina jarzynki,nieźle mu to idzie za to nie chce za nic pić wody.
    W lipcu mam rehabilitantke to powie jak z nim dalej ćwiczyć,myślę że jest już o wiele lepiej,czasem wygina się bardziej w jedną stronę a wynika to z tego ze w brzuchu leżał tak całą ciążę poprzecznie miednicowo przez to moje nieszczęsne łożysko przodujace.
    Domili bardzo mocno zaciskam kciuki :*
    Pozdrawiam Was wszystkie :)

    ania8306, Nona lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania pamietaj,ze dziecko ma jeszcze nierozwiniety w pelni uklad pokarmowy, trzeba zacisnac zęby i po prostu to przejsc... :)

    Evaa, renieczka, ania8306 lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania u mnie jeden kropek <3 ....wczoraj mialam usg i uslyszalam bijace serduszko .
    Domili mocno trzymam kciuki,teraz Twoj czas &&& <3

    renieczka, ania8306, wombi, Nona lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili moje kciuki zaciśnięte. I dobrze, że starasz się podchodzić bez spiny choć jestem pewna że emocje się pojawią. Tak czy inaczej to twój czas i pora zająć w ciążę! :*
    Ania, z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Tak jak Kasia pisze, to wszystko minie. Trzeba to przetrwać i już :-)
    Kasia jesteście z Matim pod kontrolą fizjo? Na szczęście tak małe dzieci są plastyczne i dobrze cwiczone w mig wracają do prawidłowych postaw.
    Ewa co byś chciała teraz? Dziewczynkę czy chlopca? Wiadomo, najważniejsze żeby dziecko było zdrowe :-) Dużo się dziewczynek ostatnio rodzi to czas na chlopca :-*
    Wombi, ja też wciąż o tobie myślę. Jak u was sytuacja? Jak mąż? Działanie coś?
    Buziaki dla wszystkich :-*

    ania8306, wombi lubią tę wiadomość

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili jak się cieszę :-D Trzymam bardzo mocno kciuki. Tak jak dziewczyny piszą, teraz jest twój czas <3 Informuj nas :-)

    Kasia ja do mojej mamy mam 180 km, do teściowej 100 km, także w domu nie ma szans na pomoc :-( Mąż mnie trochę wkurza, że tyle pracuje :-/ Fajnie że już odetchnęłaś, oby ćwiczenia przyniosły efekt i było już dobrze :-)

    Evaa gratuluję, ciekawe czy będzie córeczka, takie mam przeczucie :-D

    Renieczka a co u ciebie?


    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ze chlopak ;) zobaczymy kto wygra.

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 15:20

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka zakłada biznes. Sklep z obuwiem dziecięcym. Staram się o dotację z UE i ta biurokracja mnie wykończy :-(

    Domili, Nona lubią tę wiadomość

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 4 lipca 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa nie wiem czy twoje dzieci miały kolkę, ale u mnie każdy wieczór jest pełen niepokoju czy będzie ta kolka czy nie. Nie można pojechać nigdzie po południu z obawy przed atakiem. Jak Laura będzie raczkować to wiem że będą inne "problemy", ale to już będzie inaczej.

    Renia extra! W końcu się nam przyznałaś :-D A to będzie sklep stacjonarny czy internetowy? Trzymam kciuki za dużą dotację :-D

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 15:21

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania spróbuj użyć tej rurki Windi. Z masażem brzuszka z instrukcji producenta działa cuda!
    Poza tym wszystko się unormuje jak zaczniesz rozszerzać dietę :-)

    Sklep stacjonarny, ale jak już ogarnę kuwetę to planuje uruchomić internetowy :-)

    ania8306, Nona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 22:29

    Evaa, ania8306 lubią tę wiadomość

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 11 lipca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza Laurka od dobrego tygodnia nie miała kolki :-D Jestem dobrej myśli. W ogóle teraz to inne dziecko. Takie spokojne. Jest już bardzo kontaktowa, często sobie leżymy przytulone. Chyba dopiero teraz przeżywam fajnie to macierzyństwo.

    Domili wszystko zgodnie z planem? Jutro startujecie? <3

    Co u pozostałych starających?

    kasiarzyna, renieczka lubią tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 20 lipca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 15:21

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, byle skończył się pierwszy trymestr i będzie lepiej :-*
    A i Marysia dziękuję za kartkę urodzinową :-* cały dzień z nią chodzi i mówi ciocia dała <3

    Evaa lubi tę wiadomość

‹‹ 451 452 453 454 455 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ