X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 8 marca 2018, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jestem :) :)

    Helen w teorii przy cyklach 28 dniowych serce zaczyna bić 28dnia od owulacji, w zależności od jakości sprzętu usg widac to bicie parę dni później. W skończonym 6t często już widać ale wszystko zależy od momentu zagniezdzenia.

    Helen, ania8306, Evaa lubią tę wiadomość

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 8 marca 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania tak, 6 tydzien... Przez wiadomość u siostry sie triche podlamalam...:( jak u nirj tak pozno brak bicia serca :(((( tak pragneli tego dziecka...ona czeka tydzien di tego do kontroli i ja tez :(((.
    Czesc Ania :) obliczone , jesli bedzie ok ti jux na wizycie pokaze. Juz zapomniałam jak to sie wszystko przeżywało. ..i jak te poczatki sa istotne.


    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 8 marca 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki za bledy ...pisze z tel.

    feegu6l.png
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen to u siostry w 9 tc nie było słychać serduszka? Oby to przez kiepski sprzęt... Mam nadzieję że to śpioszek i za tydzień usłyszy :-)

    Ojejku ale extra! Gratuluję :-D <3 Napisz coś więcej :-D

    A ja po badaniu usg. Wszystko dobrze :-) Laura już jest dużą dziewczyną - waży 2.250 gram :-) Szyjka wciąż długa - 4 cm. Teraz czekam za kompleksowym wynikiem odnośnie wydolności łożyska. Oby było ok.

    Evaa, oyeykova, Helen lubią tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 8 marca 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczeta ;) Helen,Ojejku gratulacje:**

    Helen lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 8 marca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 15:23

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 8 marca 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa jaka Olivka już jest duża :-D
    Jaka modnisia, mega urocza :-D

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 8 marca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to chyba efekt odbicia po latach staran ;)
    stymulacja clo i ovitrelle, jednak żadne jajko po zastrzyku nie pękło - prawie jak niepokalane poczęcie. Wczorajsza beta dopiero 60 więc czekam na rozwój, biorę sterydy i heparynę, mam nadzieję na poród w listopadzie :)
    A u Ciebie już końcówka :) ale zleciało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 10:26

    ania8306 lubi tę wiadomość

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 8 marca 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak powinno bic jak dzwon:((( dlatego tez jestem załamana i do tego jest na usg taka oroczka której nie powinno juz raczej byc.
    Ja bede sie cieszyc jak zobacze bijace serduszko na wizycie.
    Zrobilam bete w innym laboratorium ale maja te same tabele, jest ok.9 tys tabele 6,7 tydzien puste jajo moge wykluczyc, bo sie zatrzymuje na 2500. Teraz tylko wytrwac do wizyty. Cos cicha ta moja dzidzia ;).

    feegu6l.png
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku jakoś myślałam o tobie i tu taka niespodzianka :-D Bardzo się cieszę, niech beta pięknie przyrasta :-) Czyli któreś jajko musiało pęknąć - wasze zaskoczenie musiało być fajne hihi. A ty rodziłaś na Borowskiej? Dobrze pamiętam?
    U mnie jeszcze z półtora miesiąca... Chyba że Mała się pospieszy ;-) Ale mam jakieś przeczucie że urodzę grubo po terminie :-/

    Helen na pewno usłyszysz serduszko, uspokoisz się trochę :-) Myślałam że z drugą ciążą jest spokojniej, ale wychodzi że nie... Jeszcze dzidzia w brzuchu da tobie popalić :-P :-)
    Co do siostry to przykro mi, ale oby było wszystko dobrze. Chociaż serduszko już powinno bić... Nie wiem jaka otoczka, ale może ciąża jest młodsza niż wynika to z ostatniego okresu... No nie wiem :-(

    Wombi a jak mąż? Jak nowe mieszkanie, praca? Ogarneliście się już?

    Kasia a jak synek? Dogadujecie się? <3

    Renieczka a ty wygrywasz w lotto czy zachodzisz w ciążę? :-P

    Domili już tu chyba nie zagląda, szkoda :-(

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku gratuluję!!!

    Helen ja serduszko widziałam 6+1

    A w pierwszej ciąży w 6+2 Nie było ani zarodka ani serduszka. Po tygodniu kontrola- puste jajo plodowe i zabieg.
    Nie życzę nikomu. I mam nadzieję że u twojej siostry to kwestia kiepskiego sprzętu.

    Ania, pieniądze to nie wszystko! Wolałabym zajść w ciążę :-)

    oyeykova, Helen lubią tę wiadomość

  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 8 marca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak na Borowskiej 2 tyg przed terminem :)

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oyeykova wrote:
    tak na Borowskiej 2 tyg przed terminem :)

    A napiszesz mi na priv jakie wrażenia? Ja chyba też tam będę rodzić ;-)

    Dociera do mnie, że chyba naprawdę mi się uda i będę mamą <3 Tyle stresu przez te lata, ale niczego nie żałuję.

    Renieczka trzymam kciuki za drugą dzidzię. Wszystko się moze zdarzyć <3

    oyeykova lubi tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 10 marca 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania wysyłam zaproszenie. Ale uwaga bo ja jestem psychofanką sn i Borowskiej :) po prostu jestem zachwycona :)

    Evaa, ania8306 lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 10 marca 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 15:23

    ania8306, Helen lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 10 marca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Ania ja od samego poczatku czulam ze urodze szybciej ...i tak bylo Bo rowno w 37tc mala zadecydowala za mnie hehe zeby byc "blizniakiem" jak Mama,i Brat Bo raczka zadnego nie mamy w rodzinie.
    Jeszcze tosta robilam mlodemu przed wyjazd do szpitala na super luzie Bo "jeszcze jest czas do terminiu"dopiero jak poczolam ze to skorcze regolarne ,dosc bolesne .... pojechalam do szpitala :D tak po 22 bylam w szpitalu,Olivia 00:12 juz na swiecie.

    Czyli przeczucia się sprawdzają ;-) Mi jak się przeciągnie to rodzę w majówkę. Na pewno będzie dużo lekarzy na dyżurze haha.

    Jak ja bym chciała tak szybko jak ty urodzić :-D

    Evaa lubi tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 10 marca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oyeykova wrote:
    Ania wysyłam zaproszenie. Ale uwaga bo ja jestem psychofanką sn i Borowskiej :) po prostu jestem zachwycona :)

    Haha, jestem przygotowana :-P

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 16 marca 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu tak cicho?
    Helen jak tam Po wizycie :*
    Ojejkowa jak sie czujecie?
    Ania wyprawka gotowa?

    ania8306, oyeykova lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umas ok :) widać było jak biło serduszko , na następnej wizycie za ok.4-t tygodnie posłuchamy bo nasza dr jest ostrożna , ciąża trochę młodsza bo na wizycie 6+1d. ... już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty i zobaczyć ta małą główkę i nóżki ... ta ciąża już widzę ze jest zdecydowanie inna... całkiem inne objawy, już nie mówię ze brak czasu na sen, co pare dni udaje mi się uciąć drzemkę.

    ania8306, Evaa, renieczka lubią tę wiadomość

    feegu6l.png
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 19 marca 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa brakuje nam tylko paru rzeczy i chyba wszystko mamy :-) W środę zamierzam zacząć prać ubranka Laurki, kocyki, otulacze, prześcieradła. Później prasowanie :-) Na początku kwietnia pakuję torby do szpitala i w połowie mogę rodzić :-P
    Ogólnie jest mi coraz ciężej... I z brzuchem i z oddechem i ze snem... Jeszcze muszę jeździć czasami do pracy dokończyć kilka tematów, w domu co chwilę jest coś do zrobienia, mało odpoczywam :-( Muszę chyba bardziej o siebie zadbać.

    A ty powoli działasz? Kiedy macie w planach transfer? <3 Jak Olivka?

    Helen cudowna wiadomość <3 Gratuluję :-D Niech dzidzia zdrowo rośnie :-)
    A jak siostra?

    Evaa, Helen, renieczka lubią tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
‹‹ 447 448 449 450 451 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ