X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry my w ramach pocieszenie poszlismy na deser lodowy do grycana :P
    a pozniej sie sexilismy :P a co :P

    Vesna, Rumianek, paaulla84 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja padam, upał niemiłosierny... szkoda, że weekend się już kończy

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane ja na chwilunie bo mam kupe roboty ;)

    bylismy odwiedzic dzadka ;)
    czuje sie ciut lepiej ale dalej bardzo słaby :(
    wazne ze temp spadla do 37 C
    zayzna wstawac, :)
    mam nadzieje ze jakos z tego sie wylize..

    bardzo sie ucieszyl ze go wnuczki odwiedzily :)

    okazuje sie ze nawet wujek ze stanów przylecial dzis o 15 - no w sumie toojciec wiec przydalo by sie szczegolnie ze stan byl nie ciekawy ..moze uda am sie pogadac z wujkiem ;) moze jakies mini wakacje w stanach ;) na rozluznienie :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny :) ale naprodukowalyscie postów. Ja właśnie wrócilam z wesela. Szykuje kawke i biore się za czytanie :)

    Ania_84, Vesna, paaulla84 lubią tę wiadomość

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane w ten słoneczny piekny dzień 0slonce.gif

    Witaj Vesna w naszym gronie :) Ja zrobilam z racji "wieku" :D:D:D badania jeszcze przed zaczęciem się starań ale to takie standardowe krew mocz tarczyca próby wątrobowe różyczka toksoplazmoza i cytomegalia zrobiłam prywatnie usg i z takim kompletem poszłam do Gin :) po trzecim nieudanym cyklu starań mąż wybrał się na badanie nasienia. Nie chcieliśmy tracić czasu. No i tutaj wyszły kiepskie wyniki za 2 miesiace powtózyliśmy i wyszły jeszcze gorsze więc jestesmy w trakcie witaminozywania :) i niedługo powtórka badań. Ja wybieram sie na prolaktyne i progesteron :)obecnie. Cos tylko dotrzec nie moge.

    Aniu trzymam kciuki za zdrowie dziadka. :) Dobrze ze jes juz lepiej. A wakacje w Stanach to moje marzenie :) poza zasięgiem obecnie niestety...

    Strasznie gorąco :) my wróciliśmy z wesela. Kawałek był do przejechania bo ok 150 km a bus srednio byl klimatyzowany ale nie było tragicnie. Ale nie musze Wam mówić co sie działo w drewanianej nieklimatyzowanej sali jak o 17 wszyscy zjedli rosół :D:D. Przez pierwsze godzinki nie dało się tańczyć. N szczescie w tym samym hotelu mieliśmy pokój. Można było wyskoczyć odpocząć i pobaraszkować w łóżku w tak zwanym między czasie cycki.gif hahahhahah

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, to dobrze, że z dziadkiem lepiej :) mmmm wakacje w Stanach... marzenie :)

    Rumianek, dziękuję,za info musze porozmawiać z mężem o badaniu nasienia, mam nadzieje,że się zgodzi.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy prolaktynę i progresteron, trzeba robic w jakims konkretnym dniu cyklu?

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki !

    Aniu bardzo się cieszę, że jest poprawa u dziadka.
    Rumianku, nom to było GORĄCO na weselu i w hotelu ;)
    Vesna mi mój gin kazał prolaktynę robić w 21 dc, ale spotkałam się z różnymi informacjami na forum.

    Również żałuję, że weekend się kończy... Jejku żeby jutro nie było takiego upału, bo nie wiem jak wytrzymam w pracy. Dziś znów byłam nad jeziorkiem, popływałam i troszkę się w końcu opaliłam :)

    Vesna lubi tę wiadomość

  • syla Przyjaciółka
    Postów: 83 24

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka

    Dawno mnie nie było a widze że troche się tu dzialo:))))wlasnie mąż jest po wybraniu tabletek mineło 6 tyg od ostatnich negatywnych badań zobaczymy co wykaża nowe.Ja jeszcze nei wybrałam sie robic zadnych badań i mam takie zapytanie czy badania sa w jakims stopniu refundowane czy raczej wszystkie musze zrobic prywatnie mam na mysli tsh prl tsh estr, progrestr.A i mąż tez ma zrobic badania i czy te badania to sa z krwi wszytskie???tsh atpo prl i psa?????pomózcie prosze

    syla
  • syla Przyjaciółka
    Postów: 83 24

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ciesze się że dziadek lepiej się czuje ja tez mieszkam z 85 letnia babcia po smierci kliniczneij pojechala zdrowa i ja załatwili ze ledwo ja odratowali wiem co czujesz:(mam nadzieje ze z dziadziusiem bedzie tylko lepiej a jakie leki bierze może mam jakis na zbyciu bo babci tez lekaze rózni przepisywali wiele leków i moze cos mam co jest mi nie potrzebne

    syla
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)
    Lubie poniedziałki ale dzisiaj jakaś jestem niedospana :)

    Ja prolaktyne miałam zamiar robić przed owulacją gdzies tak wyczytałam a progesteron Gin kazała robić 21 a potem 25 dnia cyklu gdyby w 21 wyszedł poniżej normy. Ale może zrobie oba badania w takim razie w 21 DC skoro Tobie Paaulla tak kazał...

    Witaj syla. Jeśli wezmiesz skierowanie to nie bedzie problemu raczej z tymi badaniami na NFZ. Ja nawet jak chodze do Gin prywatnie i ona nie wypisuje mi skierowań to potem ide do rodzinnego prosze o konkretne skierowanie i mam bezpłatnie.

    Vesna, twój mąż na pewno się zgodzi. :) Mój tez nie był zachwycony ale stwierdził ze jak trzeba no to trzeba. Tym bardziej ze u nas jest to szereg różnych badań które mogą nie mieć końca a u mężczyny to wyniki badania nasienia mówią wiele jak nie wszystko no i hormony jeszcze. Mi pomogła gin bo to ona wspomniała o badaniu więc przyszłam do domu i powiedziałam że jest takie zalecenie od lekarza jesli 3 cykle będą nieudane :) i już. Poszedł co się ostresował to jego ale jakos poszło. Za drugim razem wcale nie było lepiej bo akurat na korytarzu Panie które sprzątały staneły pod drzwiami i plotkowały nieco hałasując :D

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie poniedziałkowo :)w tym tyg.kończe urlop i wracam do pracy...która nie powiem jest stresujaca, myśle,że po części stres nie pozwala mi w tą ciąże zajsć, ale pracowac trzeba.
    Dziekuję Rumianek, za informacje, porozmawiam z nim :)

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zastanawiałam się z tym stresem. Ja jestem zestresowana ciagle :) w sensie że mnóstwo rzeczy mnie stresuje takich które nawet wiem że nie powinny bo to zupełne błahostki. Nie widać tego zupełnie na zewnątrz panuje nad tym wysmienicie ale w środku mam kulkę z drutu kolczastego :(
    I tez myślę że to od tego również te problemy nasze mogą być.

    ale mam gorąco w biurze :((

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianek wrote:
    Ja też zastanawiałam się z tym stresem. Ja jestem zestresowana ciagle :) w sensie że mnóstwo rzeczy mnie stresuje takich które nawet wiem że nie powinny bo to zupełne błahostki. Nie widać tego zupełnie na zewnątrz panuje nad tym wysmienicie ale w środku mam kulkę z drutu kolczastego :(
    I tez myślę że to od tego również te problemy nasze mogą być.

    ale mam gorąco w biurze :((

    ja mam to samo, stresuje mnie dosłownie wszystko, i nie umiem sobie z tym poradzić :/

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczęta! Dołączam dziś do Was. Do dyskusji o wszystkim :) Słońce pięknie świeci, trzymajcie kciuki, aby to był dobry znak na ten miesiąc!

    paaulla84, Vesna lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Rudziutka :)w naszym gronie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, witam nową koleżankę i Sylę, której dawno nie było :)

    Ja się rozpływam z gorąca..... może ma ktoś jakiś przepis do polecenia na napój, który świetnie chłodzi w taką pogodę? :)

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    woda z cytrynką i miętą albo ogórkiem :) i lodem jeśli nie masz gardła wrażliwego na zmiany temperatur :))

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj na szczęście było bardzo znośnie. Chłodek, choć termometr pokazywał 28-30 stopni. Wiał wiaterek i było pochmurno.

    W piątek ja idę na wesele. Jestem świadkową u siostry. Oby pogoda była znośna, bo naprawdę już mam dosyć tych upałów.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Rumianku wypróbuję tego ogórka hehe ;)

    Milcia w sali weselnej będzie na pewno klimatyzacja, więc byle nie wychodzić na zewnątrz, bo wtedy łatwo można się przeziębić.

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ