X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja po raz 3 w tym sezonie malam pasozyta zwanego Kleszczem ;/ łajzy jedne czemu fasolki tak na mnie nie leca jak ta gadzina ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    a ja po raz 3 w tym sezonie malam pasozyta zwanego Kleszczem ;/ łajzy jedne czemu fasolki tak na mnie nie leca jak ta gadzina ;/
    Aniu któregoś roku jak wróciłam z grzybów - to przyniosłam równo 23 sztuki tych pasożytów.....a małż oczywiście ani jednego...
    kolejnie co roku tak miałam - a że mieszkałam w samym centrum puszczy białowieskiej to miałam nie lada wyczyn żeby ich nie łapać...kiedyś jak wracałam z pracy, coś mnie "zaswędziało" pod obrączką, zdejmuję w domu a tam ta mała gadzina już siedzi.....
    łączę się w złości....

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Aniu któregoś roku jak wróciłam z grzybów - to przyniosłam równo 23 sztuki tych pasożytów.....a małż oczywiście ani jednego...
    kolejnie co roku tak miałam - a że mieszkałam w samym centrum puszczy białowieskiej to miałam nie lada wyczyn żeby ich nie łapać...kiedyś jak wracałam z pracy, coś mnie "zaswędziało" pod obrączką, zdejmuję w domu a tam ta mała gadzina już siedzi.....
    łączę się w złości....
    dobra nie lubie :P

    kurde ja nie wiem maz mial moze 2 razy ;/ a mieszka prawie w lesie ..odkad zamieszkalam tu u niego .. no to co roku lape coraz wiecej ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANIA: "kurde ja nie wiem maz mial moze 2 razy ;/ a mieszka prawie w lesie ..odkad zamieszkalam tu u niego .. no to co roku lape coraz wiecej ;/"


    swojaka nie ruszają hehehehe

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo tak ja z blokowisk :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    23 sztuki? :O OMG :O mie póki co omijaja szerokim łukiem za to jestem uwielbiana przez komary :D dziady mnie kochają

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vesna ja tylko o kleszczach wspomniałam....a o komarach .. o zgrozo..... jak robimy ognisko, to wszyscy wiedzą, że będą "bezpieczni" bo JA jestem heheheheh...
    no uwielbiam lato...ale wszystkie te małe "cholerstwa" lgną do mnie jak ćmy do światła.....
    cóż już się przyzwyczaiłam....

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brr... kleszcze to paskudztwa, a komary to faktycznie natręty. Mnie też uwielbiają. Kleszcza nie miałam i nie chciałabym cholerstwa.
    Aniu_84 dziękuję za rady. Skorzystam z żelu, wiesiołek odpada (alergie) a woda zawsze jest ze mną. Natomiast o probiotykach wiedziałam, ale z tego stresu zapomniałam i brałam dopiero po badaniu... gapcun ze mnie.
    Teraz nie wiem co się dzieję, ale dużo śluzu dziś mam, mlecznego. Przedwczoraj chyba miałam owu, więc teraz powinien być spokój. Boję się jakiejś infekcji...
    No i dlatego mówię chyba, bo przy mojej nieregularności, to nie wiem czy skok był przez owu, czy jakieś dziadostwo się mnie trzyma. Jutro się dowiem czy jutro czy w piątek wizyta i ginka. :(
    A teraz biegnę pod prysznic i kładę się obok męża, bo potem zaczyna nocki i wtedy jakoś samotnie...
    Spokojnej nocy Dzieczęta!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2014, 23:20

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudziutka calkeim mozliwe z jakas infekcja bo po antybiotykach abrdzo tm na dole sie wyjalawia ;/ mialam ten problem na pocztaku roku ;/ tez zapominialam brac probotyku ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, dupka ze mnie... gdyby lekarz mi powiedział, to bym brała, a sama z siebie nie pomyślałam. Było dobrze, cały miesiąc, a pewnie jednak coś się tam czaiło.
    No cóż!

    83c27385cd.png
  • syla Przyjaciółka
    Postów: 83 24

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kobietki widze ze odpoczynek był i że zwierzatka Was lubią:):)
    ja z pracy wrócilam i padam weszlam zobaczyyć co tu się dzieje bo ostatnio jakoś Was zaniedbałam:P:P\Mąż dziś robil te wszytskie badania cholerstwo takie drogie ale ważne zeby było lepiej w poniedziałek idziemy do androloga zobaczymy co i jak jutro bede miała wyniki to pomożecie mi z odczytaniem:)))jejku tak sie stresuje tym wszystkim.Pod koniec miesiaca ide na urlop juz nie moge sie doczekac moze troche wyluzuje bo w pracy ciagły stres.Tez myslalam o macy na alegro jest fajna tylkoduzo tego http://allegro.pl/maca-ekstrakt-500mg-tabletki-az-250szt-xl-i4425900434.html najlepiej było by wziasc z kim na spółke:)))

    syla
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Syla! Ja też zaczynam urlop pod koniec sierpnia i już nie mogę się doczekać, choć żadnych wielkich planów nie ma. Powodzenia z wynikami.
    Ja miałam iść teraz do ginka, ale okazało się, że wybył na urlop... wizyta przesunięta na 21ego! całe 2 tygodnie jeszcze!

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny :) Ja cale szczescie nie złapałam zadnego paskudztwa na razie przez te lato. brrrr boje sie kleszczy.
    Ja juz nie moge sie doczekać tej Macy :) już nagadałam mężowi że to całkiem naturalne ziółka na wzmocnienie i zgoniłam wszystko na Was ze tak polecacie i Wasi mężyczyźni tacy zadowoleni.
    Miłego dnia ja dzisiaj mam dużo pracy w domu :) ale to dobrze. Troche jestem pokłócona to przynajmniej nie bede myślała i się stresowała.

    Ania_84, paaulla84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !

    Kupiłam dziś mace w sklepie zielarskim i zapłaciłam za 80 tabletek 33 zł. Mąż już został poinformowany, że zaczyna od dziś to łykać, on się mi nie sprzeciwia wszystko łyka co mu daję :)

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczynki, dziś mam koooszmarny dzień, moja praca mnie wykończy, i niechybnie zejde na zawał :p.
    kieliszeczek czerwonego winka, kolacja z mężem a potem <3 taki dziś mam plan :D

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dobrze jest meza miec o 16 w domu :D

    zjedlismy obiadek pozniej pojehalismy obejrzec kose spalinowa.. i bylismy 1 cm od kupna nowego tv :P
    jutro o 9 rano jedziemy ja kupic znaczy kose z TV sie opamietalismy nie kupilismy ;D

    za to jutro kupujemy kose , sokowirówke i czajnik :D

    kocicy kupilismy piekna toalete
    o taka :D
    5267_m.jpg

    jutro wyjazd :D
    ogolnie I dzien pracy ..bardzo pozytywmny.matko dziwczyny ta happy miska dawno nie widzialam wracajacego z pracy :)
    pracuje tam 5 osob wogole powitanie mial :) , maj osobny pokoj socjaly jakposzli na przerwe to chlopai odrazu zrobily mu kawy .. dali mu wode ..Michal mowi ze na luzie wszyscy rozmawiali :) naczyl sie sporo nwych rzeczy..facet pokazywal i pozwalal u obslugiwac rzeczy na ktorych mchal do tej pory niepracowal..spokojnie tlumaczyl chlopai wczorj chcieli go od razu brac na montaz kuchni u klienta :) w poniedzialek maja gadac o umowie :)

    a ja w sobote ide na rozmowe do banku :) zadzownili do mnie :)

    paaulla84, Vesna lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu_84 toaletka dla kociaka wypasiona! Powodzenia na rozmowie o pracę!

    Ja za to dziś zagrałam na nosie Putinowi i zrobiłam 9 słoików (półlitrowych) musu jabłkowego! A co! Niech żałuje! Polskie jabłka są pyszne.
    Zrobiłam też mizerię, pietruszka się suszy do pokrojenia i zamrożenia. Oprócz tego czeka mnie jutro torba gruszek, chyba też zrobię mus! Śliwki wypestkowane, więc zapraszam potem na ciasto :)
    Mąż na nocce, rano przyjdzie i pewnie mnie obudzi :) A popołudniu może znowu skoczymy nad jeziorko!

    Teraz dopijam lampkę zimnego swojskiego winka i czekam sobie na owu, bo wcześniej był jednak fałszywy sygnał :/

    paaulla84, An lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka super, że robisz swoje przetwory mi chodzi to po głowie od jakiegoś czasu, ale nie mogę się zebrać.

    Aniu stylowa ta kuweta, została już zaakceptowana przzez Twoją kotkę? Ochrzciła ją ;)

    Miłego dnia życzę wszystkim :)

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynywitaj2.gif

    :) Aniu bardzo sie ciesze ze w końcu taki pozytywny dzień :) zasługujecie na to. Teraz wszystko sie odmieni. Mam nadzieje ze zapoczątkowaliście dobrą passę. Gratuluje pracy i udanych zakupów. Dla kotka kuweta piękna :)

    Rudziutka a do czego potem używasz takiego musu z jabłek?

    My w końcu wczoraj wróciliśmy do domku swojego. Pogodziliśmy się rano więc jedziemy do Kazimierza na festiwal troche pospacerować i odpocząć. Czekam z niecierpliwością na moją owulkę. Zrobilismy przerwe przed i dopiero zaczynamy serduszkować mam nadzieje ze ta taktyka się sprawdzi :D jak nie to juz nie wiem co.

    Dzisiaj odbieram Mace :)
    ja zamówiłam tą
    http://www.i-apteka.pl/product-pol-43984-SWANSON-Maca-500mg-x-100-kapsulek.html

    wydaje mi sie ze tanio wyszło tylko ze dodatkowo przesyłka no ale nie miałam jak po aptekach chodzić i szukać i tak wyszło ok 30 zł bo mam jeszcze znizke 5% w tej aptece.Mąż się już zgodził nawet nie marudził :D kiedyś miał opory jak mu witamine c dawałam bo mówił ze go faszeruje jakimiś lekami a on w życiu nic nie brał takiego i żyje i po co...

    zastanawiam sie czy ja nie bede brać tej Macy. Z tym ze podobno podwyższa testosteron? Może powinnam go najpierw zbadać. Co myslicie??

    Ania zaraz znajde wyniki i Ci przepisze 0vishenka_33.gif

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0f511128c17aeb66gen.jpg

    to są pierwsze wyniki ze stycznia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 10:54

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ