X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki!
    Byłam wczoraj nad jeziorkiem, trochę popływałam i po powrocie do domu nie miałam na nic siły. Słabo z tą kondycjom u mnie, chyba powinna się zastanowić nad zapisaniem na jakiś sport od września.

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny

    Ale mi sie nie chce nic :) a odłożyłam na dzisiaj troszke roboty..oj nie był to najlepszy pomysł.

    Imprezka udana za to :)

    Paulla dobry pomysł :). Oj moj kondycja spadła na łeb na szyje :( ale mam dyskopatie i nie moge wykonywać ulubionych cwiczeń ale od dzisiaj postanowiłam troszke poćwiczyć to co moge pomalutku zresztą mam to w zaleceniach a troche zaniedbałam. Chciałam również zapisać się na pilates po wakacjach i może na joge albo ćwiczenia "zdrowy kręgosłup" ale muszę najpier dostać pozwolenie od mojego neurochirurga i rehabilitanta:) Muszę troszkę schudnąć bo poszalałam ze słodyczami i 3 kg mi wskoczyło :) a i tak do szczupłych nie należę więc od dziś zero słodyczy i niezdrowego jedzenia mam nadzieje ze na weselu za miesiąc moja sukienka juz nie bedzie taka opięta :
    D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA staram się zdrowo żywić tylko jszcze bardziej muszę się troszczyć o dietę moją i męża, aby było jak najwięcej witaminek. A co do tych ćwiczeń to może jutro coś sama w domu już porobię, bo dziś za gorąco .... :) hehe

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj mi sie kiedyś bardziej chciało ćwiczyć, teraz mam lenia, dawniej to siłownia, fitness, ćwiczenia z E.Chodakowska, teraz za bardzo skupiłam sie na tym, że chcę ujrzec dwie kreseczki na teście. I przez ostatnie 8 cykli starań nie chciałam sie meczyć bo a nóz widelec w ciąży jestem, a tu dalej nic.

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesna, ja też od czasu starań nie chciałam się męczyć, bo może to już... trzeba coś teraz z tym zrobić, bo się zapuszczę... Teraz staram się zdrowo odżywiać, ale dziś byliśmy na grillu i podjadłam parę chipsów :) Ale poza tym to sałatki i delikatne jedzonko z grilla :) Upał dziś, noc ciepła, przydałoby się zimne piwko :) Ale woda też może być :)

    W końcu udało mi się zamieścić wykres po postem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2014, 22:09

    83c27385cd.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie poniedziałkowo...
    Rudziutka, tez musze się poruszać trochę, bo będzie kiepsko, nie mogę się co cykl nakręcać i odkładać wszystkiego. Staram się zdrowo odżywiać, jem dużo warzyw, kasz. Ale mam słabości- uwielbiam słodycze na przykład. :D, na fast food tez czasem się skusze :p

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    ooo widze temat cwiczen :)
    to ja sie dołaczam przed IUI chce zrzucic 10 kg :) regularne posilki + cwiczenia :)
    teraz wiem ze moge sobie pozwolic :)
    teraz waze 80 wiec 70 kg przy wzroscie 170 chyba bedzie taka w miare odpowiednia waga :) juz wazylam jakies 3 tyg 77-78 a teraz znowu 80 ale podjadalam i to jest efekt ;)
    wczesniej udalo mi sie zrzucic z 93 na 78 ;) wiec wiem ze moge :D

    zizia_a, Rumianek lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, trzymam kciuki. Tylko na zdrowie to wyjdzie, byle nie przegiąć z intensywnością. Mój M jak poszedł na siłownię, to go 3 dzień bolą ręce...

    83c27385cd.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania trzymam kciuki! :)
    Ja ogólnie ruch lubie, ale musze wpaść znowu w rytm ćwiczeń, wystarczy że raz odpuszczę i już katastrofa, wymyślam coraz to nowsze wymówki :p

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to powodzenia dziewczyny :))
    nie ma co w naszym wieku :p trzeba trzeba

    ja wczoraj cwiczyłam troszeczkę ale za to diete zaczynam jednak od dzisiaj bo wtrząchnęłam tort i piwko :D

    Piękne ciepełko a akurat na mój wyjazd ma się pospuć pogoda :(
    juz nie moge sie doczekać czwartku popołudniu kiedy to zaczyna się weekend :D będzie planowanie pakowanie no i mam nadzieje ze wyniki badania porannego męża nie popsują nam humorów a wręcz przeciwnie.

    Kochanie nie wiecie czy hormony prolaktyna testosteron itd ze skierowaniem to są płatne? Dzwoniłam do swojego rodzinnego i powiedzieli mi że no moge przyjsc po skierowanie ale to i tak się płaci a ja na wykazie NFZ widzialam ze to bezpłatne ...

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinny być na NFZ, ale na 100 % pewna jestem tylko co do progesteronu. Ja progesteron miałam ze skierowaniem i nie płaciłam. Pozostałe robiłam prywatnie to nie wiem.

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli sa wypisane przez gin ktory ma podpisana umowe z NFZ ewentrualnie endokrynologa to bezplatnie
    rodzinny nie moze wydac skierowania na hormony poniewaz nie jest to w jego szaseigu :)
    jedyne co moze przepisac to TSH z hormonow..ale tylko wtedy jesli jeszcze nie dal skierownaia do endokrynologa

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Zjadłam właśnie obiadek, troszkę odpocznę i biorę się za ćwiczenia zgodnie z moim postanowieniem :) Troszkę się ochłodziło, więc powinno się dobrze ćwiczyć :) A Wy jakie macie plany na wieczór?

    Vesna lubi tę wiadomość

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie wysłałam męża po termometr owulacyjny :p.
    i gotuje obiad na jutro...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż chyba by nie poszedł do apteki heheh

  • syla Przyjaciółka
    Postów: 83 24

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny

    widze ze Wy o jedzeniu i dietach:)))oj u mnie tez ciężko z tą silną wolą przed ślubem to się chciało wygladac a teraz po to 10 kg wiecej masakra jakaś aż wstyd bo znajomi nawet tak widać po nich patrzą na mnie dziwnie ale szczerze to sama sie zle zaczynam z tym czuć:((teraz jeszcze wyjazd na wakacje za granice i jak tu nie jesc;)))
    Własnie wrócilismy od androloga i powiedzial ze mąż ma podwyzszona prolaktyne i hormon tarczycy przepisał mu nadal bromka i eutyron mamy isc na kolejna wizyte za 2 miesiace .Oby badania sie polepszyly bo jak nie to mu tomografi egłowy maja zrobic;((musimy byc dobrej mysli jak zawsze zreszta.No a teraz ide cos zjesc bo przez to wasze pisanie zglodnialam miłego wieczorq życze;)))

    syla
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to dobrze ze jestescie dziewczyny :) dziekuje Aniu to juz wszystko wiem. W takim razie maz zrobi platnie swoje hormony a ja poczekam na wizyte u ginekologa na nfz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syla mój TSH nie miał robionego, a we wrześniu chcemy jechać do androloga, więc może uzupełnie wyniki o ten hormon, zawsze lekarz będzie miał więcej informacji.

  • syla Przyjaciółka
    Postów: 83 24

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla zróbcie sobie bo bezsensu jechac pozniej drugi raz do androloga a tak to bedziecie mieli kompletne badania. tsh jest wazne zrobcie bo jak jest podwyższone to mogą być problemy mój mąż miał 1,849 norma jest od 0,27-4,7 jednak lekaz androlog powiedzial ze jest za wysokie i przepisał tabletki.Ja chyba tez zrobie bo wiesz bede go leczyc a moze sie okazeze ja mam tez podwyzszone.szkoda naszego czasu trzeba dzialac trzymamkciuki za was iza wszystkie inne tu osóbki

    Ania_84, paaulla84 lubią tę wiadomość

    syla
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ