X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś 25 stopni. W słońcu pewnie z 28, ale to zawsze kilka stopni mniej... Obyś Milcia miała taką pogodę jak dziś, wystarczająco ciepło.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIlcia obys miala ładna ale ni duszna pogode ;)

    Rudziutka witay :) pierwszy raz u nas ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj całą noc padało i rankiem też. Teraz widzę, że się przejaśnia i zaczyna się robić ciepło.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry dziewczyny :) u mnie juz prawie 30 stopni także ciepełko :)
    Mi odkąd troszkę schudłam nie przeszkadzają takie wysokie temperatury w ogóle chyba że jade busem albo autobusem bez klimatyzacji :D
    Moze to zasługa mojego super niskiego ciśnienia i wiecznie zimnych rąk i nóg

    dzisiaj poszalałam i wstałam dopiero po 10 ale to dlatego że zupełnie nia mam pomysłu na dzisiejszy dzień a to dlatego że mąż dzisiaj zostaje w pracy do jutra a ja mam wolne, obiad już mam. Sprzątać nie ma co i akurat dziś nikt nie ma czasu lub ochoty się spotkać. :(

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Rudziutka, w naszym gronie :)

    mam lenia dziś wielkieeeego, w pracy po urlopie nie wiem za co się na początek zabrać :D

  • lussy Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kochane, 24 grudnia dolacze do zacnego grona 30-stek.
    O dzidziusia staralismy sie kilka cykli, jedynym sukcesem byla ciaza biochemiczna w styczniu... moj Misio cierpi na oligospermie. Mam dwojke wspanialych dzieci z poprzedniego zwiazku. O pierwsza ciaze stsralam sie 6 miesiecy. Ostatnio zaprzestalismy staran. Sprawy rodzinne Misia (rozwodowe) remont mieszkania i praca calkowicie nas demotywuja. Nawet zniechecaja do zabawy. Ostatnio nawet unikam wszelkich kontaktow ♡ Czy mamy jakies szanse? Nie wiem moze 5%
    Pozdrawiam kochane ♡ ♡ ♥ ♥ ♥

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Lussy
    ☆☆☆☆☆☆☆☆ cykl starań :) a ile przedemną???
    a5vefhq.png

    hvr5rsu.png

    ovufrien
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana co do wyników to jak masz możliwość to napisz my walczymy mimo braku ppemnikow w nasieniu próbowaliście suplementów miał robione usg jader?

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nioo my dopieor weszlismy do domku

    dzien pelen wrazen i przyjemnosci

    najpierw obiad z mezusiem w rewolucjach Magdy Gesler w americanhome
    zjedlismy duze burgery

    pozniej kino
    bylismy na Strażnicy Galaktyki- super filmek
    a poo...

    lody
    Zakupy
    mezusiowi kupilsmy sweterek takie elegancki w croppie i bluze
    a ja kupilam sobie sliczna kobieca sukieneczke
    az widzialam jak mojemu misiowi sie zaswiecily oczka jak mnie w niej zobaczyl ;D

    Jutro idziemy kupic karte miejska bo mezu bedzie jezdzil na 8 wiec ja bede musiala jechac autobusem
    i idziemy jutro na relax.. czyli basen

    Aaa n i jeszcze jeden news..L4 nie udalo sie zalatwic ale widac tak milo byc po wizycie maz dostał tel od faceta ktory mówił ze on go chetnie zstrudni pozniej myśleliśmy ze cos kręci bo powiedzial ze wolne st jest ale zsdzwoni czy na pewno wlasnie zadzwonił misio idzie w czw na 1 dzień piatek powiedzial od razu ze ma wizyte ten powiedział ze spoko i czw potraktuje jako dzuen probny a jak coś. Od pon zaczyna

    NO a w piatek ... jedziem do Łodzi po te wyniki :)

    paaulla84, Vesna, Rumianek lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu super wiadomość ! Widzisz mówiłyśmy Ci, że tamta praca nie była dla Niego :) Bardzo się cieszę, że się wszystko ułożyło. Mój mąż dzwonił wczoraj do Łodzi do tego androloga i powiedzieli, żeby przesłał pocztą skierowanie i wizyta będzie na wrzesień, bo w sierpniu się urlopują, ale wrzesień to nie tak odległy termin :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula super ;)
    tak dlatego mówilam o tym skierowaniu :)

    ehhhwiem :) moz efaktycznie tak malo byc :) oby tylko tu wszytsko wypalilo :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Ania to rzeczywiscie miły dzień mieliście no i super :)

    Pauulla dobrze ze sie umowiłaś. Wrzesień to nie jest tak zle. Ja w tamtym tyg próbowałam sie umowic do gin na NFZ i wizyte mam 9 wrzesnia :)

    Ja wczoraj przejrzałam forum i z tego wszystkiego wieczorem kupiłam Mace w tabletkach :D i bede meza faszerowac. Mam nadzieje ze nie bbedzie kolidowała z witaminami które juz ma.

    milego dnia kochane

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianek wrote:
    Hej

    Ania to rzeczywiscie miły dzień mieliście no i super :)

    Pauulla dobrze ze sie umowiłaś. Wrzesień to nie jest tak zle. Ja w tamtym tyg próbowałam sie umowic do gin na NFZ i wizyte mam 9 wrzesnia :)

    Ja wczoraj przejrzałam forum i z tego wszystkiego wieczorem kupiłam Mace w tabletkach :D i bede meza faszerowac. Mam nadzieje ze nie bbedzie kolidowała z witaminami które juz ma.

    milego dnia kochane
    maca nie koliduje z wit moj bral salfazin+ mace i objetosc nasienia wskoczyla z 1,3 na 2,2 :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to juz nie moge sie doczekać az przyjdzie :D

    Tylko co ja powiem że kolejne witaminy sama wymyśliłam :D chyba powiem ze to magnez hahhaah

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede musiała Aniu chyba skonsultować z Tobą wyniki mojego męża :D coś czuje że jesteś zorientowana dużo lepiej niż ja. Lekarz oprócz tego że trzeba witaminy i że są złe nic nie powiedział.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko uwazaj na zapach macy hihi moj jak puerwsza tebk lokal to az mu na wymioty sue zebrali spoko wrzuc wyniki to ci napusze ci bede mogła juz rok w tych plemników siedze :-)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko uwazaj na zapach macy hb ihi moj jak puerwsza tebk lokal to az mu na wymioty sue zebrali spoko wrzuc wyniki to ci napusze ci bede mogła juz rok w tych plemników siedze :-)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Tylko uwazaj na zapach macy hb ihi moj jak puerwsza tebk lokal to az mu na wymioty sue zebrali spoko wrzuc wyniki to ci napusze ci bede mogła juz rok w tych plemników siedze :-)

    Super dziekuje :)
    jak tylko bede miała do nich dostep to wrzuce bo nie wiem czy bede w domu dzisiaj czy dopiero jutro wieczorkiem.

    hehe mam nadzieje że jakoś przemycę tą Macę do diety :D wybrałam taką która niby jest skoncentrowana i tylko 1 tabl dziennie sie bierze. Bo widziałam tez taka gdzie była dawka 3. Ale tu juz trzeba byłoby bardziej pilnować :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu_84 - tak nieśmiało zaczynam się tu angażować na ovu.
    Dziękuję za powitanie.
    W lutym miałam laparoskopię i zdiagnozowaną endometriozę. Od tego czasu staramy się, ale nie wyszło do tej pory. A to zapalenie pęcherza, a to grypa, potem planowane HSG - aparat w szpitalu był popsuty, a antybiotyki sprawiły, że cały cykl byłam sucha... Ostatni cykl był odpuszczony ze względu na badanie HSG - wynik OK. I ten cykl jest już świadomym naszym cyklem starań. Ale czy coś wyjdzie? jakoś nie czuję tego...

    Dlatego czytanie Waszym postów pozwala mi się oderwać od moich problemów :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku powiedz mu ze to cos na wzmocnienie ogolne organizmu jak pracuje fizycznie to powiedz ze walsnie to po to zeby szybko sie nie meczyl :D
    a jak umyslowo pracuje lub przed kompem topowiedz ze to na koncentracje :P hihi :)
    Rudziutka w takm razie trzymam kciuki :) aby ten czas oczekiwania wreszcie sie skroci;.. co do przelduzania sie wszytskiego wiem o czym mowisz :)
    u nas 1,5 roku juz prawie :)

    ps co do suchosci :)
    kup sobie zel concencive plus :) w tubie oprocz tego ze daje super poslizg to wspomaga plemniki jede chyba z dwoch zeli ktore nieszkodza na plemniki :)
    dwa przy kazdym antybiotyku bierz probiotyki :)
    no i plus np wiesiolek i duzo wody :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2014, 16:29

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny ! Fajnie, że jest nas coraz więcej na forum :)
    Powiem Wam, że ja też kupuję dziś Mace :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ