X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 lipca 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli chodiz o wawe to ja polecam dr Wolskiego 160 zl wizyta
    a rzyokazji jesli cos to oni maja swietna klinke zeby przeprowadzac insemki i in vitro

    Łodz - katedra andrologii i endokrynologii plodnosci meskiej - tam sa sami specjlaisci

    Kraków - Dr Bergier wizyta okolo 120-140 zl

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aniu, do łodzi mam najbliżej więc chyba tam obiorę kierunek :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 lipca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wŁodzi na perawa maja bardzo dobra katedre :)
    http://www.andrologia-eaa.umed.lodz.pl/page.php?sort=3&nr=301&lang=pl
    tylko musisz pocyztac opinie bo slyszalam ze ten dr Krzysztof Kula to juz troche popadl w rutyne i ogolnei jest dosc arogancki

    mi polecali jest kierownikiem tej poradni :)
    Prof. dr hab. med. Jolanta Słowikowska-Hilczer

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 31 lipca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania podziwiam za decyzję z dawcą. To są niestety ciężkie tematy i jakby mi przyszło stanąć przed takim dylematem, to nie wiem sama, co bym zrobiła. Nie wiem, czy lepiej dawca czy adopcja... Byłaby ciężka decyzja. Ale wierzę, że macie to przemyślane i skoro mąż nie ma nic przeciwko i Ty się na to zgadzasz, to trzymam kciuki :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już weszłam na stronkę tej katedry i wysłałam maila z zapytaniem o wizytę :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, a jak Ty znosisz te upały?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś się kulam :) Ogólnie nie jest źle. Od dwóch tygodni tylko zaczęły mi puchnać nogi i bolą po przejściu małego odcinka. No i od trzech dni też ręce dołączyły. Za tydzień mam wesele siostry, jestem świadkiem, a w żadne buty nie mogę się wbić.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania :) Masz wspaniałego męża. Wszystko się uda. Trzymam za Was kciuki. Paula koniecznie wybierzcie się w takim razie do tej Łodzi :) Ja niestety w kwestii polecenia nie pomogę bo my z Lublina. Mąz zadowolony z lekarza 100 zł za wizyte też da się przeżyć ale zobaczymy jak efekty, Chyba musze ja tez sie przejsc z nim z raz i ocenić tego lekarza :D bo nie do końca ufam ocenie mojego M. Raczej dla niego najważniejsze jest z tego co mówił że czuje się przy dr swobodnie. Ja go poddam wszechstronnej analizie :D I mam 100 pytań.

    Milcia najwyżej pójdziesz w gumiakach :D:D
    A tak na poważnie ja na swoim ślubie miałam buty na zmiane takie tenisówkowe :) w sensie że wyglądały elegancko ale były z materiału takiego jak tenisówki. Ładnie się rozciągały. Chociaż pewnie chciałabyś jakie piękne zwiewne sandałki :)) Spróbuj kupić żel chłodzący do stóp i smarować od łydek może pomoże :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micia nie dziwei sie takie upaly normalnie zle sie znosi a co dopiero w ciazy ;/

    co do dawcy my bylismy na ta opcje przygotowani . a argumentem za bylo to ze chcemy od poczatku patrzec jaknasze dziecko sie rozwija :) chcemy przejsc etap ciazy porodu :)
    a co do adopcji u nas niestety jest sporo przeciw.. niemamy stalego zamieszkania, nasze pewnsje niestety nie kwalifikuja sie do zarobkow na os do adopcji, ja mam epilepsje- co w niektrozych osrodkach wyklucza mnie jako matke - mimo iz napadu ni emialam od 5 lat ...no ale... pozatym musimy byc 5 lat malzenstwem, a do tego wszytskiego okres oczekiwania kursow itp to okolo 3 lata
    Rumianku awazny jest wlasnie wywiad ;) jelsi lekarz jest dobry to zada takie pytania jak : czy bral sterdy, czy przechodzil swinke jak tak to jak i w jakim wieku, czy pije pali, czy ma stresujaca prace czy duzo siedzi , itp :)
    no i oczywiscie lekarz ktory zbada..a nie zbierze wiwyad i da na osle leki ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Już weszłam na stronkę tej katedry i wysłałam maila z zapytaniem o wizytę :)
    aha w Łodzi jest na NFZ wiec bedziesz musiala miec skierownie, zeskanowac razem z dowoem :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam się piątkowo :) nareszcie weekend

    Milcia to czekają Cię zakupy, czegoś wygodnego :)
    Rumianku oczywiście ja również chcę iść z mężem do tego Androloga właśnie żeby zadawać pytania:)
    Aniu dziękuję, myślałam że tam idzie się prywatnie :)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mam jeszcze takie eleganckie sandałki i nich chyba pójdę, a potem i tak przebiorę na jakieś płaskie, bo nie wytrzymam całej nocy.

    Ania, w takim razie musi się udać z dawcą.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, można się dołączyć? o mnie w skrócie, staramy sie 9 miesiąc, pierwszy mój cel, zaciążyć przed 30...hmmm marzec minął i wciąż nic, może jakies pozytywne ciążowe fluidy u Was pozbieram? :)

    paaulla84, Ania_84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że można dołączyć :)
    Witam. Ja zaczęłam 18 cykl, do tego czasu po wykonanych badaniach wiem, że mam wysoką prolaktynę, którą zbijam Bromergonem, a mój mąż ma słabe nasienie, ale walczymy i nie poddajemy się :)

    Vesna lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy witamy :D

    Vesna, paaulla84 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja narazie jestem "zielona" w tych wszystkich badaniach itp. myślicie, że powinnam już na tym etapie zrobić jakies szczególne badania? Zanim zaczeliśmy sie starać robiłam badania, krew,hormony,posiewy i wszystko wyszło super, więc teraz jestem troche, powiedzmy delikatnie zawiedziona, moja przyjaciólka zaszła w ciaże w pierwszym cyklu starań, cieszy mnie to ale wiecie...zazdroszcze...

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale z nas ranne ptaszki :) Ja zaraz wstaje zrobić kawkę.

    Panuje powszechna opinia, że po roku nieudanych starań powinno zacząć się badać, ja zaczęłam po 11 miesiącach i nie żałuję, bo wiem na czym teraz stoję, a te badania trochę czasu też zajmują (określony dzień cyklu do badań hormonów) jeśli się zdecydujesz na badania to proponuję aby równocześnie zacząć badać męża, aby nie tracić czasu.

    Vesna lubi tę wiadomość

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Ale z nas ranne ptaszki :) Ja zaraz wstaje zrobić kawkę.

    Panuje powszechna opinia, że po roku nieudanych starań powinno zacząć się badać, ja zaczęłam po 11 miesiącach i nie żałuję, bo wiem na czym teraz stoję, a te badania trochę czasu też zajmują (określony dzień cyklu do badań hormonów) jeśli się zdecydujesz na badania to proponuję aby równocześnie zacząć badać męża, aby nie tracić czasu.


    ja juz po kawce :)zawsze tak mam, sobota,mogę pospac dłużej... i nie korzystam :D
    Poczytam na temat tych badań daje sobie jeszcze ten cykl (dopiero teraz mierze tempke) pójdę do mojej lekarki i ustalimy plan działaania. Oby małzonek dał sie namówić na badania...

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie zreszta po 9 miesiacach uwierz hormony moga poszalec.. pozatym pytanie czy masz cykle regularne .. czy byla sprawdzana owulacja czy wystepuje . badana nasienia

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawa zrobiona, mąż śpi, cieszę się, że można z Wami porozmawiać :)

    Ania_84, Vesna lubią tę wiadomość

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ