X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - staramy się o pierwsze dziecko ✊💚
Odpowiedz

Rocznik '87 - staramy się o pierwsze dziecko ✊💚

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 9 dc, po miesiączce mam objawy jak na infekcję intymną (chociaż 2 miesiące temu walczyłam) zaczęłam brać globulki, przez to nie czuję, że mam płodne, nie wiem jaki jest śluz, ochota na seks praktycznie żadna bo coś tam mnie pobolewa. W zeszłym cyklu miałam plamienia okołoowulacyjne więc bardzo się stresuje, że teraz też mogą wystąpić :/ co jest bardzo nie przyjemne podczas starań...chyba w tym cyklu będzie pauza bo też mnie to wszystko przerasta. Zostało mi kilka testów owulacyjnych, które postanowiłam teraz wykorzystać po to żeby wiedzieć czy będzie owu...wczoraj popołudniu i dziś rano wyszły negatywne.

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 24 października 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justynach wrote:
    W zeszłym cyklu miałam plamienia okołoowulacyjne więc bardzo się stresuje, że teraz też mogą wystąpić :/ co jest bardzo nie przyjemne podczas starań..

    Justynach, mi ktoś poradził, żeby spróbować wtedy pod prysznicem. Niestety mam super krótkie cykle (ostatnio coraz krótsze) i śluz miałam bardzo często dwa ostatnie dni lub w ostatni dzień miesiączki. Wiadomo, to nie był taki regularny okres, tylko plamienia, ale jest to krępujące. A bywało i tak, że wiedziałam, że w dzień owulacji na pewno nie będzie rozkoszowania się, gdyż Mąż będzie dużo dalej niż na odległość ramion, więc chcieliśmy płodne wykorzystać na maksa. Efekt żaden, ale wiem, ze robiłam wszystko, co w mojej i Mężowskiej mocy ;)

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2020, 17:07

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 24 października 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dosłownie kropka się zdarza. Kropka w ciągu całego dnia.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2020, 17:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie zaczęło się od owulacji i trwało tydzień,podczas stosunku śluz+nasienie+krew było krwawieniem (troszkę przerażało) pojawiało się praktycznie raz dziennie przez 7 dni, wyglądało jak podczas okresu przy podcieraniu krew i później czysto. Zaczęłam się martwić więc poszłam do gina,zbadał mnie,zrobił USG,uspokoił i stwierdził że to od nadżerki. Zaczęłam sobie aplikować Mucovagin i przeszło od razu. Dziś pierwsze przytulaski w tym cyklu i było czysto,zobaczymy czy po owulacji się coś pojawi. Zrobilam dziś test na infekcję intymną no i mam 5,8 pH więc coś się dzieje ☹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 21:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2020, 17:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2019, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Justyna, a jak Twoja cytologia? Masz aktualną? Może warto powtórzyć?

    Miałam robioną na początku marca wyszedł stan zapalny, dostałam leki i na koniec maja miałam powtórzoną było dobrze. Teraz mam mieć w grudniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2019, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2020, 17:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2019, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Jaki masz opis Justyna? ASC-US?

    Robiłam dziś test i tylko jedna kreska (24 dc).

    Pewnie jutro dostanę @ lub od stresów mi się przesunie o 2-3 dni.

    Tak dokładnie ASCUS

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2020, 17:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie robiłaś badanie i jaki koszt?
    To plamienie wystąpiło tylko w zeszłym cyklu,nigdy wcześniej nie miałam. Cytologia z wynikiem ASCUS pierwszy raz wyszła mi w lutym 2018 r., później było dobrze i w marcu 2019 r. znów ASCUS. Nie mam pojęcia co dalej robić 😏

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2020, 17:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za podpowiedź.
    Chyba rzeczywiście zrobię sobie to badanie

    Kitka_87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 a Ty masz nadżerkę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2020, 17:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam sporą nadżerkę. Przy którejś wizycie ginekolog zrobił zdjęcie i mi pokazał jak wygląda...ogroooomna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk, Puk czy ktoś tu jeszcze zagląda? Szkoda że wątek tak szybko upadł :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2020, 17:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda bo myślałam że wątek się rozkręci a mało chyba dziewczyn co by się starały z tego rocznika przynajmniej jak ja o pierwsze dziecko ;)

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ