X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj byłam na wizycie u gin. teraz czekam na @ i to będzie mój ostatni cykl z CLO, później będą przygotowania do IVF

    Pozdrawiam <3

    Dea28 lubi tę wiadomość

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, a ktory to Wasz cykl staran? Powiedzcie mi dziewczyny na czym polego to CLO? Nie bralam tego i nic o tym nie wiem:\ ja do lekarza na koniec sierpnia. Zobaczymy co powie i co zrobi dalej. Trzymam kciuki zeby sie udalo w tym cyklu Angela. Z innej beczki to jest taki upal, ze tylko w zimnej wodzie siedziec:- )

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta wrote:
    Angela, a ktory to Wasz cykl staran? Powiedzcie mi dziewczyny na czym polego to CLO? Nie bralam tego i nic o tym nie wiem:\ ja do lekarza na koniec sierpnia. Zobaczymy co powie i co zrobi dalej. Trzymam kciuki zeby sie udalo w tym cyklu Angela. Z innej beczki to jest taki upal, ze tylko w zimnej wodzie siedziec:- )


    pierwszą wizytę u gin miałam w grudniu 2013r (oczywiście wcześniej były starania naturalne bez leczenia) wtedy miałam zalecone badania, badania zrobiłam dopiero w styczniu bo wcześniej były święta i punkt analityczny był zamknięty. wtedy próbowaliśmy z lekami na tarczycę (euthyrox) i prolaktynę (bromokorn). niestety nie udało się brak dominujących pęcherzyków i brak owulacji. gin wprowadziła do starań CLO to było w lipcu (CLO jest na wzrost pęcherzyków + wtedy zastrzyk PREGNYL na pęknięcie). w sierpniu zmieniłam gin. on po jakimś czasie zauważył że ten bromokorn na mnie w ogóle nie działa więc przepisał dostinex i dalej starania z CLO ale tym razem zastrzyk był OVITRELLE. pierwszą owulację miałam w grudniu 2014. w marcu 2015 miałam laparoskopię. no i w ostatnich dwóch cyklach w końcu była owulacja no ale się nie udało.

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na prl biorę bromergon. Clo tez nigdy nie bralam ale wiem że stymuluje jajniki. Pomaga przy owulce. Ginka nie chciała mi dać wcześniej by nie przestymulowac musi wiedzieć czy nie mam owulki. Dlatego muszę jeszcze raz pójść na monitoring. Angela jesteśmy z Tobą.

    Angela B-D lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Kochane jesteście.

    werni lubi tę wiadomość

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bralam bromergon przez dwa m-ce. Teraz tylko letrox i badania. Angela bedzie dobrze. Trzymamy kciuki i tak jak Werni napisala jestesmy z Toba:*
    wszystkie gramy w jednej druzynie:) :*

    Angela B-D, werni lubią tę wiadomość

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam że nie jestem zdołowana, oczywiście było mi przykro ale już jest dobrze... zawsze zmienia mi się nastawienie na pozytywne po wizycie u lekarza no i mąż mnie wspiera. jeszcze wczoraj gin. nie wziął od nas kasy pozytywne zaskoczenie hihi :)

    werni lubi tę wiadomość

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak zawsze mam, ze po wizycie jestem tak pozytywnie nastawiona. Najgorzej przed @ i jak ja dostaje:( najwazniejsze zeby udalo nam się być rodzicami. Chcialabym naturalnie, jak kazda z nas, ale jesli sie nie da to tez bedziemy probowac najpierw inseminacji, jesli by sie nie powiodlo to in vitro jak bedzie trzeba. Bedziemy walczyc z calych sil!!! Jak to sie nie uda to bedziemy sie starac o adopcje. Tez o tym rozmawialismy. Ale wierze w to, ze wszystkim nam sie uda.
    Angela, ale ginekolog Wasz, ze nie wzial pieniedzy mnie rowniez zaskoczyl:) a gdzie sie leczycie?:)
    Angela bedzie dobrze:)

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta do tego ginekologa chodzę prywatnie już rok, fajny facet :) a leczymy się w Tarnowie, z IVF pewnie zaliczymy Kraków.

    ja teraz nie mogę doczekać się @ oby przyszła jak najszybciej :)


    o adopcji nie chcę teraz myśleć to dla mnie trudny temat, dużo niewiadomych, strach czy pokocham to dziecko. mój mąż nie miałby z tym problemu ale ja tak. tak samo IVF z dawcą nie zdecydowałabym się na to, ale też tego nie potępiam.

    coraz więcej dzieciaków pojawia się w moim otoczeniu i trochę ciężko jest się z tym pogodzić że ja nie mogę mieć chociaż jednego małego bobaska a innym przychodzi to tak łatwo... często zadaję sobie pytanie "dlaczego ja" heh chyba nadaję się do programu :D

    Aaneta lubi tę wiadomość

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czasami myślę czemu nie ja ale nie mogę się poddac

    Angela B-D, Aaneta lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żadna z nas nie może się poddać... MUSIMY WALCZYĆ :)

    Aaneta, werni lubią tę wiadomość

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prawie codziennie zadaje sobie to pytanie, czemu my... Dlaczego to nas spotyka. Wszyscy zachodza w ciaze od razu, inni nie chca a zachodza...a my pragniemy i nie mozemy. Ja wiem, ze adopcja to trudny temat i mysle, ze gdybym juz stanela przed taka decyzja tez nie wiem co by bylo, narazie nawet o tym nie chce myslec... Ja,pracuje w szkole, codziennie widze sie z dzieciakami, patrze jak z roku na rok sie rozwijaja, mamy przychodza z kolejnymi malymi pociechami...a ja? A ja nadal nic. Czesto z pracy wracalam i po prostu plakalam w poduszke...tetaz tez tak mam. Ale jedyne co mi, nam pozostaje to wiara, ze kiedys nadejdzie dzien w ktorym bedziemy sie cieszyx, ze sie udalo, ze zostaniemy rodzicami i pojawi sie na swiecie nasze wyczekiwane malenstwo.
    ciezko mi bardzo, myslalam, ze jakos lagodnoej bede do tego podchodzic, ale jednak tak nie jest:(
    uda sie dziewczyny!:)
    Ja z lodzi jestem i tu sie leczymy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to duzo daje mi forum czyli Wy. Wiem, ze wszystko moge Wam napisac i wylac swoj zal, radosc... Dziekuje dziewczyny:)
    moj maz tez mnie wspiera, ale czasem usmiecham sie na sile i mowie, ze damy rade i jest ok, bo wiem, ze duzo go to rowniez kosztuje.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas adopcja i in vitro odpadają odrazu mój to powiedział

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może kiedyś :)

    Angela mieszkasz niedaleko mnie :)

    Angela B-D lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 ja do Tarnowa mam ok 40 km ;)


    dziewczyny przylazła @ - ale się cieszę kolejny cykl starań rozpoczęty :D

    werni lubi tę wiadomość

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super:) ja czekam na owu. Ale jakis ten cykl dziewny z hsg bo mialam wczesniej duza ilosc sluzu, a teraz mniej. Ale czekamy. Dzis 14 dc.

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta wrote:
    Super:) ja czekam na owu. Ale jakis ten cykl dziewny z hsg bo mialam wczesniej duza ilosc sluzu, a teraz mniej. Ale czekamy. Dzis 14 dc.


    trzymam kciuki :)

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dzis mam 15 dc i w ogole nie mam sluzu:( 12 dc mialam i lekkie klucie jajnika, ale raczej to za wczesnie przy moich 32 dniowych cyklach. Obawiam sie, ze po tym hsg bede miec cykl bezowulacyjny:(

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo możesz mieć później owulke, nie które maja 18-20 dc.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ