Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam planow, podobno dziś spadają gwiazdy to się obejrzy :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta kiedy masz urodziny? (ja mam dzisiaj)
    Wszystkiego Najlepszego oraz spełnienia marzeń <3
    z 12.08 na 13.08 mają spadać gwiazdy tak zwane perseidy. wypatrujcie i wypowiadajcie marzenia ;)

    upał jak tralala... jak tu wytrzymać do 17:00 :/

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelku,tak jestem na l4 i będę do końca bo pracowałam w garbarni czyli praca fizyczna i szkodliwość farby,amoniak ogólnie chemia więc jak się dowiedziałam po paru dniach szłam na zwolnienie.A potem już chyba tam nie wróce umowy już nie mam bo jak się dowiedziałam o ciąży zostało mi 10 dni do jej końca,szef zdecydował,że nie przedłuży mi umowy.

    Filip 28.03.2016 <3
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się złożyło razem urodzinki :) najlepszego dziewczyny :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wszystkiego naj i spełnienia marzeń szczególnie tych najważniejszych;) To mamy dwie jubilatki dzisiaj:)
    A muszę pamiętać o tych gwiazdach :)

    Angela B-D lubi tę wiadomość

    Filip 28.03.2016 <3
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję bardzo <3
    mam nadzieję że ja też nie zapomnę o gwiazdach (bo z pamięcią u mnie ostatnio kiepsko to chyba przez te upały)

    pozdrawiam :)

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie Angela B-D dla Ciebie również wszystkiego najlepszego i spełnienia najskrytszego marzenia :*

    A ja mam jutro urodziny czyli 13 :)

    Angela B-D lubi tę wiadomość

  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też słyszałam o spadających gwiazdach :). Chyba wszystkie licznie się stawimy na oglądanie :)

    Angela B-D lubi tę wiadomość

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelek to ja już dzisiaj składam Ci Najserdeczniejsze Życzenia, przede wszystkim spełnienia MARZEŃ :)

    Wróbelek lubi tę wiadomość

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo :*

  • Czarodziejka87 Autorytet
    Postów: 801 1166

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelek ja też już dziś wszystkiego najlepszego i żeby dzidzia zdrowo rosła:):*
    A Ty do kiedy planujesz pracować?:)

    Wróbelek lubi tę wiadomość

    Filip 28.03.2016 <3
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ślicznie dziękuje :)

  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem. Narazie gdyby nie te upały, które wszystkim dokuczają to czuje się bardzo dobrze. Lekarz co prawda grzecznie pytał w poniedziałek czy chce zwolnienie, ale do końca roku chciałabym pracować normalnie. Od stycznia w "mojej branży" zaczyna się straszne zamieszanie, wyścig z czasem i stres więc wolałabym już siedzieć spokojnie w domu. Ale zobaczymy co czas pokaże :).
    Nie bardzo mogę też w pracy rzucić wszystko z dnia na dzień. Z drugiej jednak strony jak będzie trzeba to nie będę się zastanawiać, ani też niczym i nikim przejmować i rzucę :). W końcu są rzeczy ważne i ważniejsze.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołącza do życzeń :) najlepszego :)

    Wróbelek, Angela B-D lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :)

    Natchnęłyście mnie tym sernikiem na zimno. Z malinami i galaretką... Tez chyba zrobię na jutro bo pewnie przyszłe dziadki wpadną :).

    A z jakiej firmy lubicie najbardziej??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela dzos mam tak jak i Ty:) zycze Ci wszystkiego najlepszego i wymarzonych dwoch kresek:) dziekuje Wam dziewczyny za zyczenia:) mam nadzieje, ze wszyyyystkie sie spelnia:) slyszalam, ze dzis noc spadajacych gwiazd wiec bede wypatrywala:)

    werni, Angela B-D lubią tę wiadomość

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam do forum i do wszystkich zyczen dla jubilatek ;)
    Staramy sie drugi cykl ;) i bardzo ciekawa jestem ile te nasze starania potrwaja :) bylaby to pierwsza dzidzia ;) ktorej juz bardzo pragniemy.. pozdrawiam

    werni, nick nieaktualny, Wróbelek lubią tę wiadomość

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj milo że co raz nas więcej :)

    Edyzia lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Edyzia :)

    Edyzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj:)

    Edyzia lubi tę wiadomość

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ