X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 października 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny LillaMy super ze wpadlas do nas i pochwalilas sie synkiem, malo jest dziewczyn co wracaja do ovu by wesprzec staraczki. Synus jaki przystojniak :) Dajesz nam nadzieje ze mozemy zajsc :)

    pirelka kiedy robisz test bo wynika z objawow ze mozesz byc w ciazy, podobno przed spodziewana @ bola piersi pozniej ze dwa trzy dni nie bola pozniej znow bola. Tak przynajmniej jedna zaciazona mowila mi :)

    Dea zdrowka zycze, co do objawow, mozesz tez nie miec wogole a mozesz byc w ciazy :)

    Miluszka to trzymam kciuki :) pewnie juz uslyszysz serduszko :)

    Dabtka nie slyszalam od dziewczyn o powiklaniach ktore robily hsg. ale co do samego zabiegu jednych bolalo a drugich wcale

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni myślę, że dolegliwości to są indywidualne i nie ma co się sugerować innymi tak do końca. Testy po terminie miesiączki robiłam już dwa i na razie czekam bo czuję jakby to miało być lada chwila, jeśli nic się do końca tyg.nie zmieni to może pójdę do ginekologa jak zwolni się termin jakiś lub zrobię w sobotę z rana test.
    Z moimi piersiami to pierwszy raz tak, że nie bolały w ogóle aż do wczoraj wieczora. Zawsze bolały mnie po owulacji aż do @, a teraz 4 dni po @ zaczynają boleć.
    Czas wszystko pokażę, ale nie chcę i boję się za dużo nakręcać. Dobrze by było, żeby w końcu się udało, jak składam plus do plusa to mogłoby to być naprawdę, ale zobaczymy ;)
    Swoją drogą dobrze, że piersi w końcu bolą bo już zaczynałam się martwić ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 13:55

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 października 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a myslalas o becie?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie, tak jak napisałam wyżej jeśli do końca tygodnia nic się nie zmieni pójdę do gina jeśli będą wolne terminy, bo na razie pierwsze wolne są na koniec października :/ płacić za badanie nie będę, bo mam wykupiony pakiet i wolę wziąć skierowanie od lekarza najpierw niżeli dopłacać do pakietu.

    Poza tym przerażenie, by znowu się rozczarować się większe i chyba wolę czekać.Pewnie wszystko bardzo się poprzesuwało i opóźniło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 14:01

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 października 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz mi sie tylko zdarzylo ze okres mi sie spoznil tydzien, niestety nic nie wyszlo. Powiedzialam sobie ze to przez stres.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 14 października 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Dołaczam sie do was :) Dzis tez zarejestrowałam sie na stronce :) Moj pierwszy 1 cykl starania sie o dzidziusia :). 9 października mialam miec miesiączkę i dalej nie ma test w poniedziałek robiony wyszedł negatywnie Nie wiem co myslec i robic Jak sadzicie kolejny test czy zrobic badanie krwi?

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 października 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ktorym pozniej wychodzi na tescie, beta jest bardziej wiarygodna.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie piersi bolą coraz bardziej, nawet przy schodzeniu po schodach czuję..okresu nadal nie ma.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 14 października 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie dostane @ to jutro moze pojde na bete Badanie 20zł a test 10zł Mega sie boje igły ale wole miec pewnosc.
    A piersi bolą mnie srednio, Pirelka a ty ile czasu sie spóźniasz?

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila dzisiaj 5-ty dzień, ale robiłam już dwa testy i były negatywne. Objawy jakoś na opak teraz bo te, które zazwyczaj były ok. tydzień wcześniej, teraz są po terminie @ np. ból piersi ;) podbrzusze wciąż dokucza, raz mocniej raz mniej.

    Ps. Zastanawiam się czy czasem w terminie @ nie miałam dopiero owulacji? Bo te ucisk był podejrzany, a teraz 4-5 dni po zaczynają boleć piersi.. dziwne to.

  • astre Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 14 października 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Dołączam do Was. Rocznik 87 :)

    2,5 roku po ślubie.
    Prawie 2 lata starań. A raczej nie starań, tylko luźnego seksu bez zabezpieczenia.

    Luty 2015 - badania nasienia - wszystko prawidłowo. Moje badania - bez zarzutów.

    Koniec września 2015 - HSG - jajowody drożne.

    Miesiączkuję książkowo (+/- 3 dni).

    Jestem po HSG i mam duże nadzieje na najbliższe cykle, że się uda, ale po ok 20 cyklach, w których miałam tzw. "ciążę urojoną w moim wykonaniu", nie chcę się nastawiać.

    Odkąd się nie zabezpieczamy, ten miesiąc jest pierwszym, w którym wzięłam do ręki w ogóle termometr. Nigdy wcześniej nie mierzyłam sobie temperatury, nie robiłam wykresów, nie badałam śluzu. Stwierdziłam, że skoro miesiączkuję regularnie, nie ma się co spinać, będzie co ma być. Skupialiśmy się z mężem na życiu towarzyskim, podróżach, pracy. Korzystaliśmy z życia, mając cichutką nadzieję, że dzidziuś pojawi się w odpowiednim czasie, gdzieś pomiędzy szybkimi pobudkami do pracy, niedzielnymi obiadami z rodzicami i imprezowymi weekendami.

    Jednak, skoro odważyłam się na HSG i powtarzałam sobie, że ten ból jest po coś, to chciałabym, żeby to COŚ w końcu się wydarzyło. I chyba nakręciłam się bardzo, niekoniecznie tego chcąc...

    Długo zastanawiałam się też, czy w ogóle tu pisać. Czy nie zeświruję. Czy nie lepiej zająć się życiem, a nie ślęczeć na forum i się nakręcać. Że może wtedy łatwiej nam pójdzie, a ja nie będę 90% dnia myślała o owulacjach, wykresach, o Was, itd.

    Ale w końcu coś się we mnie złamało. Dlaczego nam nie wychodzi? Wszystko mamy książkowe. Jesteśmy zdrowi. Nie nakręcaliśmy się psychicznie ostatnie 2 lata, nie liczyliśmy dni płodnych, a i tak nie wyszło...

    Dlatego to jest chyba ten moment, w którym potrzebuję rozmowy z Wami.

    I jestem. Witam Was ciepło, każdą z osobna :)

    Aha i... nie wiem jak się te dolne wykresy robi, ale spodziewam się @ 21.10.



    Kamila ;), werni lubią tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 14 października 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka to tak jak ja 5-ty dzień. U mnie z testem jest tak ze od kilku dni ciagle biegam z pełnym pecherzem nawet w nocy wiec wynik moze byc nie prawidłowy Dlatego zastanawiam sie nad beta.
    Bo piersi bolą mnie przy dotknieciu a podbrzusze czasem mam napięte i lekko boli. Podobnie jak u Ciebie, nie wiem co myslec

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj astre ;) całkowicie rozumiem co czujesz, u Nas podobnie z tym, że ja nie robiłam jeszcze HSG.
    W końcu musi Nam się wszystkim kiedyś udać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    Pirelka to tak jak ja 5-ty dzień. U mnie z testem jest tak ze od kilku dni ciagle biegam z pełnym pecherzem nawet w nocy wiec wynik moze byc nie prawidłowy Dlatego zastanawiam sie nad beta.
    Bo piersi bolą mnie przy dotknieciu a podbrzusze czasem mam napięte i lekko boli. Podobnie jak u Ciebie, nie wiem co myslec
    Mnie persi dopiero od wczoraj bolą, a teraz pod wieczór mam takie podbrzusze pełne, spuchnięte i czuję tam ucisk lekki. Ja sama się gubię w tym cyklu..

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 14 października 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Mnie persi dopiero od wczoraj bolą, a teraz pod wieczór mam takie podbrzusze pełne, spuchnięte i czuję tam ucisk lekki. Ja sama się gubię w tym cyklu..

    Zostało nam tylko czekac, a robiłaś moze brzuszki? mnie czasem pomaga (nie tym razem)
    Daj znac jak cos sie zmieni.

    Dobrej nocy dziewczyny :) ide sie jeszcze pouczyc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 22:40

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, jo chodzę regularnie na siłownię, ale teraz sobie odpuściłam tak na wszelki wypadek ;) z tego co wiem, jeśli okazałaby się ciąża to ćwiczenia intensywnie nie są wskazane, a zwłaszcza brzuszki ;) także..lepiej ostrożnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie nowe dziewczyny. Astre podobnie jak Ty mamy wsztstkie badania ok. W sierpniu przeszlam Hsg. Koncze 15 cykl:(

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 października 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astre, Kamila - witajcie:)

  • martynka870 Ekspertka
    Postów: 183 295

    Wysłany: 15 października 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka, siłowni nie ma co odpuszczać, ja tez chodze regularnie :)

    e96b0e4df0.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 15 października 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Jak u was? u mnie pewna zmiana Totalne zawirowanie Mialam isc na bete ale nie umiałam wstac w łóżka (wolny dzień) Bardzo bolały mnie jajniki wziełam nospe i jest ok Kupiłam test ciazowy x2 zrobilam jeden I mam dwie kreski! druga słabsza od pierwszej ale jest. To moj pierwszy raz i łzy szeczescia sie pojawily Jak jutro nie bedzie @ ide na 100% na bete! Musze miec pewnosc :)

    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 13:48

    pirelka, werni, Ania-nowa lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ