X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wciąż bez zmian, piersi napuchnięte, ciężkie i bolące. @ nadal brak, jestem po terminie dzisiaj siódmy dzień, ale jakoś mam wrażenie, że wszystko się przesunęło i przyjdzie dużo spóźniona. Wciąż mam wilgotno i czuję jakby to było już.. ale na razie cisza.
    Nie wiem czy odważę się zatestować w weekend po raz kolejny, bo do ginekologa nie zwolnił się żaden termin na razie ...

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 16 października 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Dea28 dlaczego nie chcesz isc na bete?

    Pirelka lepiej zrób test lepiej sprawdzic niz walczyc z myslami, tak ja uwazam:)

    A z tymi lekarzami to jakies szalenstwo z terminami. Wczoraj chcialam zapisac sie do lekarza prywatnie i juz nie ma miejsc na październik! :D

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale testy jak testy, nie są wiarygodne :P poza tym ta I kreska, którą widzę mnie przeraża.. no nic, zaraz lecę do pracy więc cały dzień z głowy.
    Co do lekarzy to właśnie ja też mówię o prywatnych.. do końca mies. nie ma terminu, chyba że ktoś zrezygnuje to się zwalnia.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 16 października 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w rejestracji powiedziano ze ma przyjsc we wtorek i zapytać lekarza.
    Wiec jak bede miec podwyższona bete dzis to pojde moze sie uda. A jak nie to pomysle o innym lekarzu jak bedzie mial miejsce :D

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    Mnie w rejestracji powiedziano ze ma przyjsc we wtorek i zapytać lekarza.
    Wiec jak bede miec podwyższona bete dzis to pojde moze sie uda. A jak nie to pomysle o innym lekarzu jak bedzie mial miejsce :D
    To ja już patrzyłam do byle jakiego, byleby iść :D jak są pojedyncze terminy to ja akurat mam taką zmianę w pracy, że nie dam rady. No zobaczymy bo pewnie niepotrzebnie się nakręcam na ciąże ;) w najgorszym wypadku pójdę i będę pytać lekarza czy mnie przyjmie, jakby wyszły II kreski, ale wątpię :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 10:25

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 16 października 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mogłabym pojsc do byle jakiego ale w jednej przychodni przyjmuje dwoch bardzo chwalonych lekarzy. U jednego bylam 2 tyg temu, dodatkowo wizyta nie jest wygórowana bo za 70zl w tyg masz juz usg, cytologia 20zł. A wcześniej u innego płaciłam 90zł wizyta 50 cytologia, 60zł usg wiec różnica jest.

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 16 października 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila gratulacje:)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:27

  • Wrocławianka Przyjaciółka
    Postów: 64 42

    Wysłany: 16 października 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    Tak mogłabym pojsc do byle jakiego ale w jednej przychodni przyjmuje dwoch bardzo chwalonych lekarzy. U jednego bylam 2 tyg temu, dodatkowo wizyta nie jest wygórowana bo za 70zl w tyg masz juz usg, cytologia 20zł. A wcześniej u innego płaciłam 90zł wizyta 50 cytologia, 60zł usg wiec różnica jest.

    Powiedzcie mi gdzie są takie ceny za wizyty ???
    Ja płacę od 150 zł do 300zł za wizytę z USG (wrocław)

    No i powielam swoje pytanie - czy możecie kogoś z Wrocławia polecić?

    ganndqk34yrq3fzc.png
    zem3k6nlvi5nxd57.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:27

  • astre Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 16 października 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka, chyba bym nie wytrzymała i 7 dni po terminie zrobiła test. Pierwszy mógł nic nie wykazać, bo był za wcześnie robiony? Wiem jak to boli zobaczyć jedną krechę, ale 7 dni po terminie to już ładnie.. Chyba że nieregularnie miesiączkujesz?

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 16 października 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki z bety wynik pozytywny. Udalo mi sie wyprosić wizyte do mojego lekarza ale dopiero na czwartek. Martwi mnie to ze pobolewa mnie podbrzusze jak sadzicie to normalne?

    pirelka lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 16 października 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocławianka wrote:
    Powiedzcie mi gdzie są takie ceny za wizyty ???
    Ja płacę od 150 zł do 300zł za wizytę z USG (wrocław)

    No i powielam swoje pytanie - czy możecie kogoś z Wrocławia polecić?
    Górny ślask do Wrocławia mam nie cale 200 km :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:27

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 16 października 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje Matrwi mnie to ze tydzien temu pilam wódke :( jakos dziwnie mialam mocna "głowe" Teraz jak mysle to mialam pewne objawy ciazy ale nie zwracalam na to uwagi :( Bo testy były negatywne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 20:35

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:27

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 16 października 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta wyszła pozytywnie 783,4 wiec wedlug niej 6-7 A wedlug ostatniej mieciaczki prawie piaty.

    Oczywiscie jestem mega zaskoczona i zadowolona bo za pierwszym podejsciem. Podeszłam na luzie do tego z mezem ale intensywnie :D

    Jestem zła bo testy wychodziły mi negatywnie z takim wynikiem bety powinny wyjsc szybciej dwie kreski a nie jak wczoraj ta druga taka słabizna na dwoch testach!

    Mialam objawy ciazy jak wspominam teraz sobie ale zaufalam wyniką testów! A 2 tygodnie temu bylam u lekarza i nic nie wykryl!

    Najgorsze jest to ze tydzien temu piłam wodke bylo 0,7 finlandii na dwoch ale pilam mniej od towarzysza :D:D

    Ah totalny metlik w głowie....ciagle bym tylko ryczała

    Do tego wizyta u lekarza dopiero za tydzien :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 20:53

    pirelka lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:28

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 16 października 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobie tak jak mowisz w poniedzialek zrobie znow Bete jak bedzie wyzsza to wyluzuje bo inaczej do czwartkowej wizyty u lekarza oszaleje :D :(
    Dziękuję za porade :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    astre wrote:
    Pirelka, chyba bym nie wytrzymała i 7 dni po terminie zrobiła test. Pierwszy mógł nic nie wykazać, bo był za wcześnie robiony? Wiem jak to boli zobaczyć jedną krechę, ale 7 dni po terminie to już ładnie.. Chyba że nieregularnie miesiączkujesz?
    Robiłam dwa testy i oba po terminie @ ;) regularnie miesiączkuję, a takie spóźnienie miałam kiedyś tylko raz, ale nie była to ciąża, właściwie bez powodu jakoś..
    Do lekarza udało mi się zapisać w przyszłym tyg. więc zobaczymy. Teraz coś mnie mdli, ale w pracy pojadłam różne rzeczy i namieszałam więc jelita chodzą.. zobaczymy. Może w weekend zatestuję.

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ