X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 19 października 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka, Kochana, ja nadal kciukam! A od teraz kciukam jeszcze za pozytywną betę! <3

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety na usg nie widać czy @ się zbliża, czy będzie zaraz..Mówił, że tego nie widać na usg. Szczerze mówiąc nadal nic nie wiem, ale jakoś nie sądzę by to była ciąża. W tygodniu zrobię tą betę, ale specjalnie mi się do niej nie śpieszy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:

    Pirelka czyli jest jeszcze światełko nadziei? Fajnie że trafiłaś na lekarza z którego jesteś zadowolona, bo (nie pamiętam) chyba Ty pisałaś że poprzedni nie interesował się zbyt Twoimi problemami? Chuchamy na zaciśnięte kciuki za dobrą betę.

    Nie wiem czy jest jeszcze światełko, wydaje mi się, że nic na to nie wskazuje specjalnie więc właściwie opadła już z zapału.
    Co do lekarza to nie do końca. Od roku do nikogo nie chodze, a ten do którego chodziłam odszedł z tego miejsca więc nie miałam nikogo na stałe po nim.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:28

  • Sowaa Autorytet
    Postów: 447 151

    Wysłany: 19 października 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka trzymam kciuki, leć na bete i nie trzymaj nas i siebie w niepewności :-)
    Ja dzis dostałam zapas zastrzykow od gina i ruszam do boju ze stymulacja. Mysle ze do końca roku jeszcze udźwignie ten trud starań ale coraz mniej we mnie siły. Moze to głupie ale liczę w tym cyklu na jakies cuda wianki. ehhhh dziewczyny ile my sie musimy nacierpieć, tylko za jakie to grzechy nas ten los tak wystawia na próbę? Chcialaby pozna. odpowiedz :-(



    Marzenia to realne cele z odroczonym terminem realizacji...

    34bwyx8dfkd7ouw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta najwcześniej w środę, ale może pójdę i później.

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 19 października 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka również tzymam kcuki! Ja dzisiaj dostałam @.. Tylko nie rozumiem dlaczego nie miałam wcześniej spadku temp,może któraś mi wytłumaczy?:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja nie mierzę temp. to nie mam pojęcia :(

  • astre Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 19 października 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny buźki przesyłam!
    U mnie bez zmian, oczekuję @, spodziewany termin 21.10. Wszystko boli mnie tak, jak na okres, tempka spadła totalnie, więc już tylko czekam aż nadejdzie. Szkoda, bo w cyklu z HSG po cichutku liczyłam na jakąś niespodziankę... ;/

    A teraz o chłopach.

    Czy Wasi mężczyźni też zrobili się... mniej energiczni?
    Jestem z mężem 2,5 roku po ślubie, a razem w ogóle ok. 6 lat.
    Ja wiem, że nie ma się co spodziewać cudów wianków na takim etapie, ale mam wrażenie, że fakt, że wciąż nie mamy dzidziusia sprawił, że mąż mój zrobił się totalnie bierny.

    Po pracy wraca, je obiad, idzie na godzinną drzemkę, wstaje, włącza tv albo fifę i tak do wieczora. Ostatnio całą sobotę przeleżał przed tv, aż sam się z siebie śmiał.

    Ja w tym czasie robię dużo swoich rzeczy (po pracy dorabiam na rękodziele + prowadzę 2 fanpage'e na facebooku), więc zawsze jakoś kreatywnie spędzam popołudnia.

    Jak ja go nie pociągnę do jakiegoś ciekawego zajęcia (spacer, kino, wspólna kolacja), to leży na tej sofie i gapi się w tv.

    Kiedyś tak nie było. Ma 35 lat i przeszła mi przez głowę dzisiaj myśl, że może on przechodzi teraz taki kryzys wieku przed-średniego, z racji tego, że nie ma maluchów. Myślę sobie czasem, że gdyby były dzieci, zabierałby je na spacery, miałby dużo więcej obowiązków na głowie i trochę inaczej by to wyglądało...

    A jak to jest u Was? Ciekawa jestem bardzo.
    Buźki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    astre u mnie kiedyś było podobnie tzn. mąż też nic nie robił ani w domu, ani ze sobą tylko leżał, czytał i nic mu się nie chciało. Teraz od kilku w sumie lat się odmieniło i robi więcej niż ja :) także oboje jakoś spędzamy aktywnie te dni, wspólnie albo osobno, mamy blogi, ćwiczenia, swoje zainteresowania :)
    Generalnie teraz on codziennie po pracy ma coś innego do zrobienia, jakieś zajęcia/ ćwiczenia z ciężarami, kino, poezja itp.
    Ale to musi chyba samo przyjść, bo mój do dzisiaj nie wierzy, że taki był i pyta czemu go po pysku nie lałam wtedy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2015, 20:04

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 19 października 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astre u mnie jest podobnie.
    Mój po pracy najchętniej by spał do wieczora, w weekendy nieraz też.
    Chociaż nie mogę narzekać, bo na zakupy chodzi i obiad ugotuje.
    Ogólnie kochany jest tylko chciałabym,żeby miał w sobie więcej życia.
    Czasem mówię mu,że zachowuje się jak 70latek hehe.

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 19 października 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh mojego 34-latka też ciężko do czegoś zmotywować....
    zakupy i obiad zrobi :)

    werni lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Wrocławianka Przyjaciółka
    Postów: 64 42

    Wysłany: 19 października 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja jestem totalną świeżonką, bo po ślubie 8 tygodni :)
    Ale z moim mężem jesteśmy prawie trzy lata parą :)
    Niestety albo i stety mój mąż ma strasznie dużo pracy, od rana do wieczora (22:00) jest w pracy, kiedy ja pracuje do 16:00, widujemy się przez chwilę wieczorami (ok. godzinki) , w sobotnie popołudnie i niedzielę mamy całą dla siebie.
    Mąż pracuje fizycznie i umysłowo więc każdą wolną chwilę chce odpocząć, a mimo to w każdą niedziele jeździmy do moich rodziców i na kolacje do restauracji, do kina lub oglądamy jakiś film w domku :)
    Ale nie mogę powiedzieć żeby było monotonnie, on pracując robi to co kocha najbardziej - uprawia sport i uczy go innych :) naprawdę pozazdrościć :)
    Nie pali papierochów, nie pije alkoholu, nie lubi piłki nożnej, wysportowany, umięśniony do tego mądry i wszechstronny - IDEAŁ, sorki że się chwale ale sama sobie zazdroszczę takie faceta :)

    ganndqk34yrq3fzc.png
    zem3k6nlvi5nxd57.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 19 października 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocławianka no tylko pozazdrościć takiego ideału;)

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 19 października 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocławianka to tylko pozazdrościć :)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Sowaa Autorytet
    Postów: 447 151

    Wysłany: 19 października 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no Wrocławianka szczęściara z Ciebie :-)
    Ja jestem 6 lat po ślubie, ogólnie 9 lat razem z mezem wspólnego związku nas łączy a znamy sie jeszcze dłużej :-)
    W związku jak to w związku raz sa lepsze dni raz gorsze. Ogólnie w tygodniu monotonia to praca to dom i zawalony grafik do wieczora ale w weekendy nadrabiamy i staramy sie rozerwać po całym tyg harówki :-)
    Uważam podobnie, ze dziecko by wiele zmieniło u nas a przede wszystkim wniosłoby radość do naszego życia i nie byłoby czasu na nudę i monotonnie.



    Marzenia to realne cele z odroczonym terminem realizacji...

    34bwyx8dfkd7ouw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowaa, ja myślę że u Nas dziecko też wiele by na lepsze u Nas zmieniło. Brakuje Nam tylko dziecka generalnie, by Nas scaliło..

    Sowaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że z rana zaczyna się @. Jak widać nie ma co się sugerować objawami, bo wszystkie mogą być wypatrzone na siłę, a spóźniająca się @ na równi z negatywnymi testami też nie zwiastuje ciąży. Zwłaszcza u mnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2015, 06:56

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ