X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila gratuluję oficjalnie pięknej bety ;) masz wielkie szczęście, że zaszłaś już w I cyklu :) rośnijcie zdrowo!

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    widzę Pirelka że robiłaś dziś test.. kurcze może owulacja była później?
    Szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi.. i nie mam siły o tym myśleć.

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 października 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza.. Co tam u Was dziewczyny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja caly dzien przelezalam, nie mialam sily reka ruszyc, tak mnie lamalo:( teraz juz lepiej. Ogolnie powiem Wam, zw jakies gorsze dni mam:((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po staremu, już jestem zdrowa. @ nadal brak, ale testy negatywne. Jutro mam wizytę u ginekologa, ale pewnie nic wiele się nie dowiem bo usg nie ma w gabinecie więc w najlepszym wypadku mnie zbada i da kierowanie na krew i usg.

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 października 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka też czekam na @, pewnie opóźni się przez przeziębienie.. Najlepiej żeby nie przychodziła wcale,ale tak dobrze pewnie nie będzie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli ma być to lepiej niech przychodzi bo wiesz jak źle kiedy spóźnia się, a okazuje się, że wciąż I kreska? :( to dopiero siedzi w głowie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:28

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 października 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem,dlatego na razie nie testuję i czekam aż przyjdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a Ty miałaś już termin ?

    Bluberry, bez zmian. Piersi bolą dziwnie jakoś w sumie 6 dzień, a zaczęły po terminie, brzuch czasem standardowo jak na @,ale rzadko, co chwilę czuję, że to już, a tak nic.. tylko lekka wilgoć. Podbrzusze czasem poczuję, jakiś jajnik,pociągnięcie, rozdęcie i tyle. Nic wielkiego. Czasem mam wrażenie zawrotów lekkich głowy, ale to chyba już moja wyobraźnia. Do zgagi mam skłonność więc pewnie od jedzenia się częściej zdarza. Nic nadzwyczajnego, poza spóźnieniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2015, 21:47

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 października 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka u mnie różnie cykle trwają,od 27 do 30 kilku dni:/Dzisiaj mam 30..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa...to jeszcze w miarę w terminie jesteś. Test robiłaś?

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 października 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam do piątku,jak @ nie będzie to testuję.

  • Sowaa Autorytet
    Postów: 447 151

    Wysłany: 18 października 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, podczytuje Was ostatnio i skusilam sie aby do Was dołączyć :)
    Jestem z Wrocławia, staramy sie z mezem o dziecko od przeszło 3 lat.
    Mialam robione hsg rok temu i jest wszystko drożne, jedynie czasem skacze mi prolaktyna ( nerwus ze mnie wiec moze dlatego) oraz mam problem z niskim progesteronem. Męża badania rownież w porządku. Zawse miałam nieregularne cykle i związany z tym brak owulacji.

    Obecnie leczę sie w klinice leczenia niepłodności. Ten rok był dla mnie przełomowy bo udało sie dzięki leczeniu uzyskać owulacje. W lipcu test pokazał mi nawet druga kreskę, niestety nie potoczyło sie po mojej myśli - ciąża biochemiczna.
    Dwa cykle miałam przerwy zarówno z powodu powiększonych jajników jak i odpoczynku psychicznego.
    Obecnie zaczęłam nowy cykl będziemy próbować jeszcze naturalnie na cyklu stymulowanych.
    Kolejny krok to inseminacja w następnym miesiącu.

    Życzę nam tu wszystki powodzenia i wytrwałości!!!!!! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2015, 22:10



    Marzenia to realne cele z odroczonym terminem realizacji...

    34bwyx8dfkd7ouw5.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 października 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Sowaa:)

  • Wrocławianka Przyjaciółka
    Postów: 64 42

    Wysłany: 19 października 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila gratuluje!

    Witaj Sowa.
    Czy możesz polecić jakiego dobrego gina we Wrocławiu? Który zajmie się mną od początku do końca i zleci wszystkie potrzebne badania.?

    Mi się zaczęły dni płodne, chyba, a jutro mniej więcej owulacja więc trzymajcie kciuki.
    Przestałam mierzyć temp. , nie sprawdzam i nie zapisuję śluzu, nie chodzę na monitoring , pełen luz tak jak mi wszyscy mówili... Może ten luz pomoże :)

    ganndqk34yrq3fzc.png
    zem3k6nlvi5nxd57.png
  • Sowaa Autorytet
    Postów: 447 151

    Wysłany: 19 października 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocławianka mogę Ci polecić dr Joannę Michniewicz dobra ginekolog u niej zaczynałam swoje starania. Pomogła mi na tyle ile mogła (badania i szukanie przyczyny ),dalej nie eksperementowalysmy i miałam zalecenie pójścia do kliniki leczenia niepłodności.
    Jeżeli jesteś na początku starań to powyższa gin jest oki. Natomiast z tego miejsca Ci życzę żebyś od razu miala dzidzie bez innych przygód i wyszukiwania lekarzy.

    Wrocławianka lubi tę wiadomość



    Marzenia to realne cele z odroczonym terminem realizacji...

    34bwyx8dfkd7ouw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie, ginekolog wykonał usg (pierwszy raz miał w siebie w gabinecie więc pozytywnie mnie zaskoczył), ale nic nie widać. Mówił, że może być za wcześnie na pęcherzyk, ale nie może stwierdzić ciąży. Endometrium grube więc może, może powiedział.. zobaczymy. Dostałam skierowanie na betę.
    Ogólnie byłam pierwszy raz u niego i strasznie pozytywne wrażenie sprawił na mnie więc chyba u niego zostanę :)

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ