X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety powiedzialam, ze robi mi przykrosc, ale ona uwaza ze jest cudowna i wszystko jeje sie nelezy...mam rodzenstwo, ale oni olewaja to wszystko...a ja nie potrafie:(((
    Ale dziewczyny podziele sie z wami moim postanowieniem...pojde do psycholloga na biofeetback. Duzo o tym czytalam, rozmyslam i zaryzykuje i pojde. Nic nie trace...a wydaje mi sie, ze moze tylko pomoc... przez te ciagle nieudane proby robie sie okropna, sama na siebie jestem zla, tylko mysle negatywnie, nie ma we mnie zycia, placze z byle powodu... moze psycholog mi choc troszke pomoze. Jutro dzwonie!! :)

    werni, LillaMy lubią tę wiadomość

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak trzymaj Aaneta!! :) musisz wiedziec ze to TY jestes pania swojego zycia ;)

    Aaneta, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta, bądź silna i pamiętaj o swojej wartości. Zgadzam się z LillaMy, odpuść, może mama zauważy co traci. Moja "mama" zostawiła mnie, siostrę i tatę jak miałam dwa latka, później tylko telefony co jakiś czas, a teraz nawet jak jest w Polsce w moim mieście to się nie odezwie heh.

    LillaMy dziękuję za pomoc, proszę, bo oczywiście nie wiem co i jak, Ciebie i dziewczyny, co i gdzie (badania) powinniśmy zrobić przed zgłoszeniem się do ginekologa jak już się na to zdecydujemy?

    Edyzia hahaha szalona! Rychło w czasie :)

    Dziękujęęęęę.

    Edyzia lubi tę wiadomość

  • Malagaa87 Koleżanka
    Postów: 34 21

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Sosenka. Ja robiłam badania i leczę się prywatnie, choć wolałabym nie wydawać tyle pieniędzy to opieka odpłatna znacznie się rożni od bezpłatnej. Zacznę od tego,że przed wizytą u ginekologa zrobiłam badania tarczycowe.Tsh, ft3, ft4, usg tarczycy, anty tpo i anty tg,oprócz tego glukoza. Glukoza lekko ponad normę, tsh 4,86 a norma dla staraczek do 2 :( ... inne wyniki w normie. Gdy udałam się do ginekologa zlecił mi zbadanie prolaktyny i prolaktyny po obciążeniu. Prolaktyna wyniosła 48, a norma do 25... kolejny szok... , po obciążeniu wzrosła 5 razy, czyli wyeliminowany guz przysadki. Z tymi wszystkimi wynikami udałam się do endokrynologa, prywatnie, bo na nfz czekałabym ponad rok. Endokrynolog przepisał mi euthyrox 25 i dostinex. teraz po 2 miesiącach idę na badania kontrolne, czy wskaźniki spadły i znów wizyta u endokrynologa i ginekologa i zobaczymy co dalej...

    A ciąży jak nie było, tak nie ma:(

  • Malagaa87 Koleżanka
    Postów: 34 21

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i ginekolog zrobil usg dopochwowe, pęcherzyk prawidłowy, potem usg czy owulacja była, a była. Teraz jestem w trakcie namawiania męża na badanie nasienia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, przykro mi Sosenka, ze tak u Ciebie bylo:( moja mna chce rzadzic i uwazam, ze jest toksyczna:( ale trudnno nigdy siebie zmienila to tym bardziej juz teraz sie nie zmieni.
    Dziewczyny dzwonilam do pani psycholog i wstepnie opowiedzialam jej, o co chodzi. Chce zrobic badanie EEG, ale ja w pt nie moge bo dlugo pracuje, ale powiedziala, ze moze uda jej sie byc w sb. Bedzie do mnie dzwonila:)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta trzymam kciuki napewno pomoze lekarz.

    Dziewczyny trzymam kciuki za badania.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:

    LillaMy dziękuję za pomoc, proszę, bo oczywiście nie wiem co i jak, Ciebie i dziewczyny, co i gdzie (badania) powinniśmy zrobić przed zgłoszeniem się do ginekologa jak już się na to zdecydujemy?

    Edyzia hahaha szalona! Rychło w czasie :)

    Dziękujęęęęę.

    Sosenka, badanie nasienia robią w diagnostyce koszt około 70 zł bądź w prywatnej klinice wtedy około 270 zł..
    Ważne aby badanie było dokładne :)

    Na początku cyklu zbadaj przykładowo w 3dc :
    Progesteron
    TSH, FT3, FT4, prolaktyna i ogólną morfologie ..

    Po owulacji też progesteron ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 15:11

    Kamila ;), sosenka lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • mxxx Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam daleko od mamy ale mnie wspiera jak może i czytam wasze wpisy i dziwę się bo różnie bywało ale nigdy nie była mi obca...
    Moje próbki już pobrane, jutro zarejestruję męża na przyszły tydzień. Chciałabym się wyrobić na 23 stycznia na wizytę, ale zobaczymy.
    Tak czytam o badaniach i ja tarczycę miałam robioną 2 lata temu i była ok. może jak mi sam nie zleci to powtórzę na własną rękę.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa, za tydzien jak sie skończy @ zaczynam działać :)
    Aaneta, mam nadzieje ze wszystko sie ułozy, a lekarz dobry pomysł ;)

    Moim zdaniem te badania powinny byc zdecydowanie tańsze!

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tarczycę można badać w innym dniu niż 3?

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak robiłam badanie tarczycy z krwi jak i USG nie zawracałam uwagi na to który jest dzień cyklu.

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kamila.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę, ale ja ekspertem nie jestem :) Kiedy wybierasz sie na badania?

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o tarczycę, to nie ma wytycznych ..
    Natomiast reszta już jest ważna ;)

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tarczyce tez robilam w innym dniu i wyszla ok. Moja mama to by chciala miec wnuki ale nic nie mowi. Widze po niej ze jej ciezko gdy jej kolezanki mowia o wnukach.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj u mnie i teściowa i rodzice pragną zostać dziadkami i przy każdej możliwej okazji o tym mówią. Co mnie denerwuje, bo wiadomo, że my też chcemy. Nie wspominaliśmy o staraniach żeby uniknąć tłumaczeń, dlaczego jeszcze nie ma? Teraz się do nich uśmiechamy i śmiejemy, że na chwilę obecną musi im starczyć jeden wnuk - piesek. Teściowa wtedy zawsze się wkurza, bo za nim nie przepada, nie jest zwierzolubną (o zgrozo!) osobą.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo rodzice i teściowie chca byc dziadkami tak samo jak ja mamusia :), dowiedzieli sie w dzien przed zabiegiem ze byli nimi na chwile. A musiałam mamie powiedzieć bo potrzebowałam wsparcia, a teściowej bo dowiedziałaby sie od koleżanek z pracy. Tak to wcześniej nikt nie wiedział, odkąd wiedza temat sie uciął, jak ktos z towarzystwa zaczyna nas meczyc pytaniami (a nie wie co sie stało) ucinają temat. Także tyle dobrego z ich strony, choc myślałam ze teście zareagują inaczej. Teraz to ja częściej mowie o dziecku niz oni :D

    sosenka, fajnie gasisz teściową :D :)

    Miłego dnia wszystkim, ja walczę z bólem głowy.

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, moja teściową niestety jest typową teściową. :)
    A dzisiaj ciśnienie niskie i pogoda nie dopisuje, (przynajmniej w dolnośląskim) więc główka może boleć :(

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez ale w tym przypadku jestem pod warazniem jej podejścia! Pierwszy raz :D
    Ja mam często migreny, w dodatku pogoda jest zmienna wiec bede sie męczyć pewnie caly dzien :(

    ma6n13bx3stfpcr8.png
‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ