X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyszla 5esciowa by chciala byc babcia, z tesciem nie gadam ostatnio mnie wkurzyl.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Malagaa87 Koleżanka
    Postów: 34 21

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mówicie o tesciowych to i ja coś napiszę. Moja też jest taką typową teściową. Do wszystkiego się wtrąca, wszystko musi wiedzieć, bywa niemiła i uszczypliwa. Na dodek mieszkamy razem, ona na dole, a my na górze. Zanim powiedziałam że mamy problem to zameczala pytaniami.. Nawet niby w zartach powiedziała do brata mojego męża żeby poszedł nam na górę pomóc bo może nie potrafimy...

  • mxxx Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój teść uważa, że posiadanie dziecka to żadna filozofia. Bo co to za sztuka dziecko "zrobić". A nam się nie chce tłumaczyć, że to wcale nie jest tak łatwe...

  • Malagaa87 Koleżanka
    Postów: 34 21

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mxxx: bo kiedyś to było latwiejsze. rzadko się słyszało że ktos ma problem. Teraz dużo par ma problem, ale cieżko wytłumaczyć to ludziom niezaznajomionym z tematem...

    mxxx lubi tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malagaa87 masz racje! Ja nawet nie próbuje tłumaczyć bo czasem nie warto.

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malagaa87 szczena opadła, co za teściowa!? .... okrucieństwo.
    Miejmy nadzieje, że my takie w przyszłości nie będziemy ;)

    Kamila dlatego my się nie 'chwalimy' staraniami.

  • Malagaa87 Koleżanka
    Postów: 34 21

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No okrucieństwo,ale nic nie poradzę, taki typ.Sosenka czasami lepiej powiedzieć o staraniach i mieć spokój chociaż z pytaniami i docinkami.Teraz chociaż mogę się w spokoju leczyć. Dziś 26 dc, i bóle jak na okres, poza tym żadnych innych objawów, czyli znów się nie udało. Przed zażywaniem euthyroxu i dostinexu cykle miałam 30, 31 dniowe a teraz 28..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama uwaza, ze to nasza wina, ze nie mozemy i tez mowi, ze widicznie zle cos robimmy. Potrafi tak w tym temacie dosolic, ze szok. Tescie raczej nie. Pytaja sie, ale wspieraja mowiac, ze bedzie dobrze itp. Zobaczymy:( juz dosyc mam tych staran, nawet nie potrafieczerpac radosci z tych naszych wspolnych chwil. Nigdy nie pomyslalabym, ze tak to bedzie wygladac:((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj bylam na usg piersi i troche sie marywie bo torbiel, ktorego mam juz jakis czas zwiekszyl sie i ma nieregularne ksztalty, nie rusza sie i po biopsji nie wchlonal sie. Lekarz mowi zeby sie nie martwic na zapas, ale nie chccialabym zeby z tegozrobil sie jakis syf... tym bardziej, ze nie bylM jeszcze w ciazy i mam mutacje genu BRCA1. Mie wiem co z tym zrobic.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta, a zlecił Ci jakies leki? cokolwiek?

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, za pol roku kontrola. Narazie jest ok, aco jesli zrobi sie cos?? Nie bylabym tak przewrazliwiona gdyby nie ten gen i rak u mamy, cioci, babci...

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bym sie martwiła, a moze zapytaj innego gina? Albo idz na kontrole szybciej i powiedz mu o swoich obawach?!

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojde do onkologa, ktory leczyl moja mame, ciotke. Zobaczymy co powie.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz, u mnie na wizytę u onkologa na kase chorych czeka sie od pół roku w góre, paranoja!

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila,jutro idę na badania.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Malagaa87 Koleżanka
    Postów: 34 21

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w 27 dc, 25 dc i 26 dc testy owulacyjne były pozytywne, robię je przez caly cykl, bo przy moich zawirowaniach hormonalnych może właśnie tak być ,że wychodzą różnie. Jak opisywałam czułam,że miesiączka się zbliża,a dziś nie mam żadnych objawów. Tak w sumie bez większych oczekiwań zrobiłam dziś rano test ciążowy i... jest pozytywny.Nie czuję się jakbym była w ciąży, nie miałam żadnych objawów, oprócz tego,że spać mi się chce, i nie mogę z łóżka wstać.Tylko,że biorę te lekarstwa na tarczycę a podobno mogą one fałszować wyniki. co myślicie?

    Kamila ;), Edyzia lubią tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malagaa87 idz na bete! ona da wynik na 100% Nie musisz byc na czczo. A senność to byl moj pierwszy objaw ciazy :)

    Malagaa87 lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaga, tabletki na tarczycę nie fałszują wyniku ;)

    Oczywiście jeśli okaże się że jesteś w ciąży, czego Ci naprawdę życzę ..
    To od razu idź zrobić sobie badanie TSH bo mogą hormony skakać i trzeba będzie albo zmniejszyć albo zwiększyć dawkę ;)

    Malagaa87 lubi tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Malagaa87 Koleżanka
    Postów: 34 21

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek idę na kontrolne badanie tsh i PRL i ta betę zrobię. Ale najgorsze że wizytę u endokrynologia mam na 3 lutego ..

‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ