X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malagaa oby to bylo zdrowe i sliczne dzieciatko :) trzymam kciuki :*

    Malagaa87 lubi tę wiadomość

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaga mysle,że test się nie myli;) Trzymam mocno kciuki!!!

  • Malagaa87 Koleżanka
    Postów: 34 21

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny☺ bardzo bym chciała żeby się udało... Myślicie żeby jutro powtórzyć test ciążowy czy czekać do poniedziałku do bety? Ale wykres jakby nie potwierdzał ciąży... poniżej 37. Podobny jak w tamtym miesiącu

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz test:)

    Malagaa87 lubi tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz test jutro rano i daj :) Trzymam kciuki za kolejny pozytyw :)

    Malagaa87 lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • mxxx Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również trzymam kciuki:) Oby się udało :)
    Ja chciałabym już zacząć próbować, ale miesiączka się jeszcze nie pojawiła po poronieniu. Wiem, że się może spóźnić w takiej sytuacji. Mam też nadzieję, że owulacja od razu wystąpi.
    Tak w ogóle stosujecie testy owulacyjne?? Ja jak do tej pory liczyłam kalkulatorem dni płodnych na "dzidziusiowo.pl" i było ok.

    Malagaa87 lubi tę wiadomość

  • Malagaa87 Koleżanka
    Postów: 34 21

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mxxx ja stosowalam testy owulacyjne i mierzylam temperaturę. Zawsze mi się to że sobą pokrywalo. Dziś robiłam test ciążowy i znów pozytywny. Nie mogę się doczekać poniedziałku i badania krwi. Oby tylko miesiączka nie przyszla

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 05:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaga jesli test znow pozytywny to mysle, ze to na pewno ciaza:))) trzymam mocno kciuki.

    Malagaa87 lubi tę wiadomość

  • Malagaa87 Koleżanka
    Postów: 34 21

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle na to czekałam że nie mogę się nawet cieszyć bo boję się że czar prysnie. Jeszcze się naczytalam ze jak gospodarka hormonalna jest zachwiana to pokazuje pozytywny test...

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaga, nie czytaj wujka Google ani innych pierdół, bo za niedługo napiszesz że umierasz .. ;)

    Gdy byłam w ciąży, nie czytałam nic !! aby się nie denerwować ..

    Malagaa87, Edyzia, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilla ma racje, nic nie czytaj, odpoczywaj. Czekamy na informacje w pn!!:)

    Malagaa87 lubi tę wiadomość

  • Malagaa87 Koleżanka
    Postów: 34 21

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki za wsparcie:) ale się strasznie denerwuje...

  • mxxx Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malagaa87 nie denerwuj się. Będzie dobrze :) Pędź w pon na tą betę i do lekarza. Tyle nas tu trzyma kciuki, że musi być ok :)

    Malagaa87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, pojawiłam się po małej przerwie..i z małą nadzieją.. choć to byłby cud w tym mies. po ponad 2 latach starań, ale jutro powtarzam test bo dzisiaj pepino taki z drugą oddaloną kreską lekką.. ale widoczną.
    Piersi przed @ prawie przestały mnie boleć, a od wczoraj znowu zaczęły, czuję podbrzusze, okresu nie ma choć kilka dni temu miałam wrażenie, że się zaczyna.

    Gratuluję zaciążonym i trzymam za wszystkich kciuki jak zawsze !

    Na koniec daję zdjęcia testu, może ktoś wie jak wygląda pozytyw w pepino :P

    Zbytnio się nie nastawiam bo po takim czasie starań naprawdę nie ma się co nakręcać.

    http://zapodaj.net/817874b36a699.jpg.html

    http://zapodaj.net/ee6364756abf0.jpg.html

    http://zapodaj.net/2c9258803e44d.jpg.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka trzymam mocno kciuki!! Jutro rano powtorz test i koniecznie daj znac:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta wrote:
    Pirelka trzymam mocno kciuki!! Jutro rano powtorz test i koniecznie daj znac:)
    Powtórzę na pewno, powtórzę choć dzisiaj nawet nie chciałam go robić :P wiecie lata doświadczenia trochę zmieniły moje podejście, ale teraz już chcę wiedzieć.

    Gdyby się akurat teraz udało to byłoby to dla mnie komiczne i paradoksalnie śmieszne :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 18:02

  • Malagaa87 Koleżanka
    Postów: 34 21

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka, trzymam też kciuki:) ja chyba oszaleje do tego poniedziałku, cały czas myślę o badaniu... teraz na wieczór jakby mnie brzuch pobolewał na okres...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malagaa87 wrote:
    Pirelka, trzymam też kciuki:) ja chyba oszaleje do tego poniedziałku, cały czas myślę o badaniu... teraz na wieczór jakby mnie brzuch pobolewał na okres...
    Mnie od kilku dni też wieczorami tak boli.

  • Malagaa87 Koleżanka
    Postów: 34 21

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to jest jakby lżejszy ból... ja miesiaczke mogę dostać dziś lub jutro... Oby nie nadeszła

  • astre Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka, Malagaa87: ogromnie trzymam za Was kciuki! Tak bardzo chciałabym, żeby którejś z nas w końcu się udało. I styczeń 2016, żeby był początkiem seryjnych zapłodnień na tym forum :)

    U mnie bez zmian, jeszcze kilka dni i zacznie się owulka i kolejne starania rozpoczniemy. Jakoś bez większych emocji, bo po grudniowych intensywnych staraniach trochę oklapliśmy w styczniu, ale zobaczymy :)

    Wczoraj mieliśmy spontaniczne siedzenie do 3 rano z mężem i wymyśliliśmy sobie PLAN B, gdyby nie wyszło nam przez następny rok spłodzenie pociechy. Jeśli nam nie wyjdzie, to 16.01.2017 wylatujemy w długą podróż, kilku miesięczną, lub kilku letnią. :)

    Od dzisiaj wdrożyliśmy plan oszczędnościowy w nasze życie, właśnie wystawiamy jakieś nieużywane rzeczy na OLX i rozpoczynamy oszczędzanie.

    Może uda nam się spłodzić dzieciątko, jeśli trochę skupimy się na czymś innym :)

    Malagaa87 i pirelka: koniecznie dajcie znać!!!

    pirelka, Kamila ;) lubią tę wiadomość

‹‹ 179 180 181 182 183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ