Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • loteria Przyjaciółka

Wysłany: 8 stycznia 2018, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    Ashwagandha podobno to indyjski żeń-szeń, pomaga na wiele i męskich i żeńskich problemów z płodnością. Szczególnie za granicą zachwycają się jej działaniem.
    Dla mnie ważne jest, że pomaga uspokoić i odstresować organizm i balansuje go hormonalnie.

Twój mąż ma trochę racji, ja staram się nie siedzieć na owu cały czas, raczej raz dziennie, bo to nakręca myślenie, a przecież trzeba wyluzować, odstresować, a najlepiej o tym nie myśleć (wiem, wiem, to trudne, sama mam z tym problem).
    Znalezienie sobie innych zajęć pomaga.
    Jogę zdecydowanie polecam.

Kiepsko macie Loteria z tym czasem, ja rzeczywiście mam męża na miejscu i wiem, że każdy cykl możemy próbować... Nie da się czegoś z tym zrobić? Twój mąż zawsze będzie pracował w ten sposób?
    Planujemy ze jeszcze rok i wraca. Ale sama nie wiem, on lubi swoją pracę a zanim wyjeżdżał miał na miejscu dwie roboty. To chyba pracoholik

• _magda87_ Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2018, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    Magda, ja piję łyżeczkę dziennie w pierwszej połowie cyklu już od kilku dobrych miesięcy, ale nie zauważyłam raczej poprawy w śluzie. Nigdy nie widziałam u siebie rozciągliwego, ale raczej zawsze mam mocno wodnisty w czasie owu.

no wlasnie wiem czy brac czy nie,mam tez troche sucho i bol podczas stosunkow,te zele to jednak nie jest zbyt komfortowo tym sie smarowac.biore letrox,jod,kwas foloiwy i wit d,co kilka dni magnez,nie chce brac garsci tabletek.dodam jeszcze wiesiolek to juz sporo tego bedzie

[link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

29.09.2018❤️
  • Kreatorka Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2018, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loteria, nie zazdroszczę sytuacji...

Magda, ja też tego biorę sporo, ale wierzę, że to tylko na jakiś czas i to w większości witaminy, więc raczej nie zaszkodzą. A jak coś można dodać w sposób bardziej naturalny do diety, jak np. olej z wiesiołka, czy macę w proszku, to czemu nie...

Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Hanna Holovkova Koleżanka

Wysłany: 10 stycznia 2018, 00:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Drogie Panie!

Jestem studenką psychologii i piszę pracę magisterską na temat kobiet z niepłodnością, które mają do czynienia z in vitro. Dlatego bardzo chciałabym zaprosić Was do rozmowy na temat doświadczeń płynących z przeżywania niepłodności oraz oczekiwań wobec proceudry in vitro. Moją metodą badawczą są wywiady. Zdaję sobie sprawę, że rozmawianie ne ten wrażliwy temat może być dla Pań trudne i kłopotliwe,aczkolwiek uważam też, że mimo to,warto ten temat podnosić.

Jeśli czują się Panie na siłach, żeby sprostać temu wyzwaniu, to zapraszam Was do skontaktowania się ze mną drogą mialową, ponieważ każda odpowiedź jest dla mnie bardzo ważna. Czekam z niecierpliwością, mój adres mailowy: [email protected]

Pozdrawiam serdecznie

• _magda87_ Autorytet

Wysłany: 10 stycznia 2018, 16:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    Loteria, nie zazdroszczę sytuacji...

Magda, ja też tego biorę sporo, ale wierzę, że to tylko na jakiś czas i to w większości witaminy, więc raczej nie zaszkodzą. A jak coś można dodać w sposób bardziej naturalny do diety, jak np. olej z wiesiołka, czy macę w proszku, to czemu nie...

masz racje,przeciez to nie sa jakies hormony czy sterydy,kupie przy najblizszej wizycie w aptece:)a maca ??jakie ma dzialanie?maca kojarzy mi sie z tymi waflami do chrupania ale to chyba nie to?

[link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

29.09.2018❤️
  • Kreatorka Autorytet

Wysłany: 10 stycznia 2018, 21:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, maca to taki peruwiański korzeń, działa jak adaptogen. Balansuje hormony, ale przede wszystkim działa na układ rozrodczy - u mężczyzn poprawia jakość nasienia. Poprawia też libido i to też źródło wielu witamin. Tutaj sobie możesz więcej poczytać: http://www.chcemybycrodzicami.pl/maca-na-plodnosc/
    Niestety my mamy w proszku, a mój mąż strasznie nie lubi tego zapachu i smaku, wiec mu wpycham w czymkolwiek mogę, w porannej kukurydziance, jaglance, w zupie, czy jakimś innym daniu...
    Mi tak nie przeszkadza ten smak i zapach.

relgljue1y3bkinw.png
  • [email protected] Koleżanka

Wysłany: 14 stycznia 2018, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie kupujecie maca i czy coś się zmieniło u waszych mężów

ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • Kreatorka Autorytet

Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie kupujecie maca i czy coś się zmieniło u waszych mężów

Ja kupiłam w internecie. I jest w proszku. Teraz z perspektywy czasu myślę, że mogłoby być w jakiś tabletkach, bo mój mąż nie znosi tego smaku i zapachu...
    Ale już około miesiąc bierzemy, a czy pomogło coś to się okaże za jakieś 2 tygodnie, bo wtedy robimy powtórkę badań nasienia...

relgljue1y3bkinw.png
  • teverde Autorytet

Wysłany: 18 lutego 2018, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    około miesiąc bierzemy, a czy pomogło coś to się okaże za jakieś 2 tygodnie, bo wtedy robimy powtórkę badań nasienia...
    I jak wyniki? Pomogło coś? Pozdrawiam :)

p19u9jcgpam3rxy1.png
    mhsv6iyef3np01d9.png
  • Kreatorka Autorytet

Wysłany: 18 lutego 2018, 15:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    I jak wyniki? Pomogło coś? Pozdrawiam :)

Pomogło, pomogło... :) znacznie lepsze wyniki. Przede wszystkim o wiele więcej plemników. Ale jeszcze ruchliwość postępową musimy poprawić, bo jest ciut poniżej wymaganych wyników.
    W środę jedziemy na konsultację wyników naszych wspólnych i na wspólne badania do kliniki, znowu będziemy musieli powtórzyć wyniki. Zobaczymy, co nam tam powiedzą...

relgljue1y3bkinw.png
  • teverde Autorytet

Wysłany: 18 lutego 2018, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    Ale jeszcze ruchliwość postępową musimy poprawić, bo jest ciut poniżej wymaganych wyników.
    W środę jedziemy na konsultację wyników naszych wspólnych i na wspólne badania do kliniki, znowu będziemy musieli powtórzyć wyniki. Zobaczymy, co nam tam powiedzą...
    No to koniecznie daj znać co na poprawę ruchliwości Wam zalecili, bo my tylko 22,4% mamy ruchliwości A+B.
    Super, że poprawiliście parametry :) Powodzenia na kolejnych badaniach!

Kreatorka lubi tę wiadomość

p19u9jcgpam3rxy1.png
    mhsv6iyef3np01d9.png
  • Kreatorka Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2018, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    No to koniecznie daj znać co na poprawę ruchliwości Wam zalecili, bo my tylko 22,4% mamy ruchliwości A+B.
    Super, że poprawiliście parametry :) Powodzenia na kolejnych badaniach!

No więc jesteśmy po klinice i tam nas lekarz uspokoił, że dopiero te wyniki ze stycznia dobrze wyglądają i z nimi nie powinno być już problemu. Przede wszystkim jest dużo plemników.
    Także zobaczymy, co z tego wyjdzie, wiem, że owu była tym razem, więc jest jakaś szansa, że mogło się udać :) będę testować w przyszłym tygodniu.

A na poprawienie parametrów polecam przede wszystkim Profertil, mój mąż do tego jeszcze bierze l-karnitynę, macę i czasami pije sok z granata.
    No i ogólnie ja codziennie nam przygotowuję świeży sok warzywno-owocowy z wyciskarki :)

relgljue1y3bkinw.png
  • teverde Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2018, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    No więc jesteśmy po klinice i tam nas lekarz uspokoił, że dopiero te wyniki ze stycznia dobrze wyglądają i z nimi nie powinno być już problemu. Przede wszystkim jest dużo plemników.
    Także zobaczymy, co z tego wyjdzie, wiem, że owu była tym razem, więc jest jakaś szansa, że mogło się udać :) będę testować w przyszłym tygodniu.

A na poprawienie parametrów polecam przede wszystkim Profertil, mój mąż do tego jeszcze bierze l-karnitynę, macę i czasami pije sok z granata.
    No i ogólnie ja codziennie nam przygotowuję świeży sok warzywno-owocowy z wyciskarki :)
    No to super! Trzymam kciukersy :)
    Ten profertil jest na receptę, czy nie? Same pozytywy o nim słyszę..

p19u9jcgpam3rxy1.png
    mhsv6iyef3np01d9.png
  • Kreatorka Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, profertil jest bez recepty, dość drogi, ale jak widać opłaca się - u nas akurat poprawiło wyniki.
    Trzymaj kciukersy, bo za 3 dni zatestuję, chyba, że @ przyjdzie wcześniej ;)

relgljue1y3bkinw.png
  • Skarpeta Autorytet

Wysłany: 1 marca 2018, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) przyznam się od razu - nie przeczytałam całego wątku tylko przejrzałam. Rocznik 87' oczywiście i z mężem staramy się o dzidziusia. Widzę, że różne pojawiają się problemy... ja mam z progesteronem... w 21 dc miałam go za mało 0,2 ng/ml dostałam duphaston na kolejne dwa cykle i będziemy działać dalej teraz czekam na @ który powinien przyjść w niedziele. Dodam, że po ślubie jesteśmy 7 miesięcy, ale od razu nie były to takie intensywne starania jak od 2-3 cyklów, wtedy właśnie też moje cykle jakby wyczuły że coś się święci i zaczęły się wydłużać najpierw 35 teraz już 37 dni i tak się to trzyma. Pozdrawiam Was wszystkie i 3mam za każdą mocno kciuki :)

teverde, Kreatorka lubią tę wiadomość

Staramy się o dzidziusia :)
  • Kreatorka Autorytet

Wysłany: 2 marca 2018, 14:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Skarpeta! Dzięki, ja też trzymam za Ciebie kciuki! :)

Skarpeta lubi tę wiadomość

relgljue1y3bkinw.png
  • mindusia87 Autorytet

Wysłany: 2 marca 2018, 16:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również rocznik '87 :) o synka staraliśmy się zaraz po ślubie i starania zajęły nam prawie rok. Teraz po prawie 4 latach staramy się o drugiego bobasa.
    Powodzenia dla wszystkim staraczek

teverde, Skarpeta lubią tę wiadomość

f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Joanna_blondi Ekspertka

Wysłany: 2 marca 2018, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Skarpeta i mindusia87 :)

Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Skarpeta Autorytet

Wysłany: 4 marca 2018, 06:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Ja również rocznik '87 :) o synka staraliśmy się zaraz po ślubie i starania zajęły nam prawie rok. Teraz po prawie 4 latach staramy się o drugiego bobasa.
    Powodzenia dla wszystkim staraczek

ooo mindusia witam :)

• Skarpeta Autorytet

Wysłany: 5 marca 2018, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ja czekam jeszcze dziś jak @ nie przyjdzie to pewnie jutro nie powstrzymam się i będe testować... dziś mój 38 dc...

‹‹ 292 293 294 295 296 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego