X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • _magda87_ Autorytet
    Postów: 263 149

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    Loteria, nie zazdroszczę sytuacji...

    Magda, ja też tego biorę sporo, ale wierzę, że to tylko na jakiś czas i to w większości witaminy, więc raczej nie zaszkodzą. A jak coś można dodać w sposób bardziej naturalny do diety, jak np. olej z wiesiołka, czy macę w proszku, to czemu nie...

    masz racje,przeciez to nie sa jakies hormony czy sterydy,kupie przy najblizszej wizycie w aptece:)a maca ??jakie ma dzialanie?maca kojarzy mi sie z tymi waflami do chrupania ale to chyba nie to?

    [link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

    29.09.2018❤️
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, maca to taki peruwiański korzeń, działa jak adaptogen. Balansuje hormony, ale przede wszystkim działa na układ rozrodczy - u mężczyzn poprawia jakość nasienia. Poprawia też libido i to też źródło wielu witamin. Tutaj sobie możesz więcej poczytać: http://www.chcemybycrodzicami.pl/maca-na-plodnosc/
    Niestety my mamy w proszku, a mój mąż strasznie nie lubi tego zapachu i smaku, wiec mu wpycham w czymkolwiek mogę, w porannej kukurydziance, jaglance, w zupie, czy jakimś innym daniu...
    Mi tak nie przeszkadza ten smak i zapach.

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie kupujecie maca i czy coś się zmieniło u waszych mężów

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S@ti wrote:
    Gdzie kupujecie maca i czy coś się zmieniło u waszych mężów

    Ja kupiłam w internecie. I jest w proszku. Teraz z perspektywy czasu myślę, że mogłoby być w jakiś tabletkach, bo mój mąż nie znosi tego smaku i zapachu...
    Ale już około miesiąc bierzemy, a czy pomogło coś to się okaże za jakieś 2 tygodnie, bo wtedy robimy powtórkę badań nasienia...

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 18 lutego 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    około miesiąc bierzemy, a czy pomogło coś to się okaże za jakieś 2 tygodnie, bo wtedy robimy powtórkę badań nasienia...
    I jak wyniki? Pomogło coś? Pozdrawiam :)

  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 18 lutego 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    I jak wyniki? Pomogło coś? Pozdrawiam :)

    Pomogło, pomogło... :) znacznie lepsze wyniki. Przede wszystkim o wiele więcej plemników. Ale jeszcze ruchliwość postępową musimy poprawić, bo jest ciut poniżej wymaganych wyników.
    W środę jedziemy na konsultację wyników naszych wspólnych i na wspólne badania do kliniki, znowu będziemy musieli powtórzyć wyniki. Zobaczymy, co nam tam powiedzą...

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 18 lutego 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    Ale jeszcze ruchliwość postępową musimy poprawić, bo jest ciut poniżej wymaganych wyników.
    W środę jedziemy na konsultację wyników naszych wspólnych i na wspólne badania do kliniki, znowu będziemy musieli powtórzyć wyniki. Zobaczymy, co nam tam powiedzą...
    No to koniecznie daj znać co na poprawę ruchliwości Wam zalecili, bo my tylko 22,4% mamy ruchliwości A+B.
    Super, że poprawiliście parametry :) Powodzenia na kolejnych badaniach!

    Kreatorka lubi tę wiadomość

  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 22 lutego 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    No to koniecznie daj znać co na poprawę ruchliwości Wam zalecili, bo my tylko 22,4% mamy ruchliwości A+B.
    Super, że poprawiliście parametry :) Powodzenia na kolejnych badaniach!

    No więc jesteśmy po klinice i tam nas lekarz uspokoił, że dopiero te wyniki ze stycznia dobrze wyglądają i z nimi nie powinno być już problemu. Przede wszystkim jest dużo plemników.
    Także zobaczymy, co z tego wyjdzie, wiem, że owu była tym razem, więc jest jakaś szansa, że mogło się udać :) będę testować w przyszłym tygodniu.

    A na poprawienie parametrów polecam przede wszystkim Profertil, mój mąż do tego jeszcze bierze l-karnitynę, macę i czasami pije sok z granata.
    No i ogólnie ja codziennie nam przygotowuję świeży sok warzywno-owocowy z wyciskarki :)

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 23 lutego 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    No więc jesteśmy po klinice i tam nas lekarz uspokoił, że dopiero te wyniki ze stycznia dobrze wyglądają i z nimi nie powinno być już problemu. Przede wszystkim jest dużo plemników.
    Także zobaczymy, co z tego wyjdzie, wiem, że owu była tym razem, więc jest jakaś szansa, że mogło się udać :) będę testować w przyszłym tygodniu.

    A na poprawienie parametrów polecam przede wszystkim Profertil, mój mąż do tego jeszcze bierze l-karnitynę, macę i czasami pije sok z granata.
    No i ogólnie ja codziennie nam przygotowuję świeży sok warzywno-owocowy z wyciskarki :)
    No to super! Trzymam kciukersy :)
    Ten profertil jest na receptę, czy nie? Same pozytywy o nim słyszę..

  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 24 lutego 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, profertil jest bez recepty, dość drogi, ale jak widać opłaca się - u nas akurat poprawiło wyniki.
    Trzymaj kciukersy, bo za 3 dni zatestuję, chyba, że @ przyjdzie wcześniej ;)

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 1 marca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) przyznam się od razu - nie przeczytałam całego wątku tylko przejrzałam. Rocznik 87' oczywiście i z mężem staramy się o dzidziusia. Widzę, że różne pojawiają się problemy... ja mam z progesteronem... w 21 dc miałam go za mało 0,2 ng/ml dostałam duphaston na kolejne dwa cykle i będziemy działać dalej teraz czekam na @ który powinien przyjść w niedziele. Dodam, że po ślubie jesteśmy 7 miesięcy, ale od razu nie były to takie intensywne starania jak od 2-3 cyklów, wtedy właśnie też moje cykle jakby wyczuły że coś się święci i zaczęły się wydłużać najpierw 35 teraz już 37 dni i tak się to trzyma. Pozdrawiam Was wszystkie i 3mam za każdą mocno kciuki :)

    teverde, Kreatorka lubią tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Skarpeta! Dzięki, ja też trzymam za Ciebie kciuki! :)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również rocznik '87 :) o synka staraliśmy się zaraz po ślubie i starania zajęły nam prawie rok. Teraz po prawie 4 latach staramy się o drugiego bobasa.
    Powodzenia dla wszystkim staraczek

    teverde, Skarpeta lubią tę wiadomość

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 2 marca 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Skarpeta i mindusia87 :)

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 4 marca 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Ja również rocznik '87 :) o synka staraliśmy się zaraz po ślubie i starania zajęły nam prawie rok. Teraz po prawie 4 latach staramy się o drugiego bobasa.
    Powodzenia dla wszystkim staraczek

    ooo mindusia witam :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 5 marca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ja czekam jeszcze dziś jak @ nie przyjdzie to pewnie jutro nie powstrzymam się i będe testować... dziś mój 38 dc...

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 5 marca 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 28 dc i owulację miałam 14 dni temu. Jak nie przyjdzie @ to też chyba nie wytrzymam i zrobię test :P Chyba, że mi temperatura spadnie, to nie będę wtedy testu marnować :)

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 5 marca 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i co dziś jest dzień kiedy powinna przyjść @ ? kurde ja żałuję że nie zdecydowałam się wcześniej miezryć temp, też bym miała jakieś odniesienie... jak przyjdzie @ na pewno zacznę mierzyć

    ja to usiedzieć nie mogę :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 5 marca 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dziś jest termin @, ale nie czuje żadnych objawów ciążowych. Pewnie nic z tego nie będzie.
    ja dzięki mierzeniu temperatury i prowadzeniu obserwacji lepiej poznałam swoje ciało.

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 5 marca 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie słabo z cyklami wydłużyły się i w sumie nie mam pewności że dziś powinna być u mnie @ aczkolwiek z różnych aplikacji tak wynika, i na @ objawów też u mnie nie widać...z na ciąże też nie - chyba... a zawsze może się spóźniać...miejmy nadzieję że nie i że lada dzięń dwie krechy zobaczymy:)

    Staramy się o dzidziusia :)
‹‹ 292 293 294 295 296 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ