X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Asia8787 Przyjaciółka
    Postów: 94 192

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna Blondi dokładnie tak:)

    7cs- szczęśliwy <3
    ckai3e3kf4i061jp.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane, dziś zaczęłam brac duphaston t mój 15 dc, od tygodnia biore też ovarin i wiesiołek :) podobno ovarin na wiele dziewczyn zadziałał pozytywnie :) więc liczę że mój cykl się skróci do jakichś 30 dni :) tak chciałam się Wam tylko napisać :D

    a u Was co tam?

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 20 marca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam straszne mdłości. Ciąża już daje mi się we znaki, a to dopiero początek. W piątek ide na wizyte do lekarza. Mam nadzieje, ze będzie już serduszko.
    Ja w moim szczęśliwym cyklu brałam Inofem. To był mój pierwszy cykl z tym specyfikiem :) Także polecam

    Inofem ma ten sam składnik co Ovarin - Mioinozytol tylko, że ma go więcej i jest tańszy.

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 20 marca 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna to daj znac w piatek czy już bije :)

    dopiero zaczęłam ovarin... jak coś zakupie później inofem :) dzięki za rady

    i odpoczywaj :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 marca 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 18:32

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej rocznik 87' co u Was staraczki? czy któraś odnotowała szczęśliwy cykl... i chce się pochwalić?

    u mnie cisza... przed burzą... ;p na razie jeszcze nie mam się czym pochwalić... ale kto wie co nam jutro przyniesie?

    pozdrawiam :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie póki co też cisza ;) Ale życzę powodzenia!

  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z ciążą wszytko ok na szczęście. Mdłości mnie męczą strasznie i już mam dość. To nie są poranne mdłości tylko całodobowe. Nawet jak obudzę się w nocy na siusiu to mnie mdli.

    Serduszko już dawno biję i fasolka szybko rośnie.

    Skarpeta, Asia8787 lubią tę wiadomość

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    Hej rocznik 87' co u Was staraczki? czy któraś odnotowała szczęśliwy cykl... i chce się pochwalić?

    u mnie cisza... przed burzą... ;p na razie jeszcze nie mam się czym pochwalić... ale kto wie co nam jutro przyniesie?

    pozdrawiam :)

    Skarpeta rozumiem, że niedługo będziesz testować? Życzę powodzenia :)

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    U mnie póki co też cisza ;) Ale życzę powodzenia!

    cisza przed? widziałam piękny wykres- ja sie kompletnie na tym nie znam... ale wygląda ładnie :) chyba wszystko idzie w dobrym kierunku też życzę powodzenia :)

    teverde lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_blondi wrote:
    U mnie z ciążą wszytko ok na szczęście. Mdłości mnie męczą strasznie i już mam dość. To nie są poranne mdłości tylko całodobowe. Nawet jak obudzę się w nocy na siusiu to mnie mdli.

    Serduszko już dawno biję i fasolka szybko rośnie.

    no to konkretnie przechodzisz... ale mały bąbel Ci to wszystko wynagrodzi :)
    najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa... Ty sobie jakoś poradzisz ;p prawda?

    nie wiem czy będe testować... może sie okaże że nie bedzie to konieczne jak @ przyjdzie... chyba sobie odpuszcze sikanie... :/ bo i po co...mój ostatni cykl trwał 38 dni ... dzis jestem w 31 dc... jeszcze trochę czasu i będzie wiadmo wszystko :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja tez dzisiaj 31dc
    ale niewiem jakie mam dlugie cykle bo to byl moj pierwszy normalny cykl od porodu.
    Boli mnie
    brzuch i piersi jak okresu nie dostane zrobie test jutro lub w sobote :)
    Pozdrawiam :)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka to koniecznie daj znać co i jak :) i życzę abyś zobaczyła od razu dwie grube krechy :) jak to pierwszy normalny cykl po porodzie to wszystkiego można się spodziewać :) ale 3mam mocno kciuki żeby to był pierwszy cykl starań a zarazem ostatni ;p

    pozdrawiam

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Asia8787 Przyjaciółka
    Postów: 94 192

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, dawno nie zaglądałam:) U mnie niestety cykl stracony, kolejne testowanie około 8.05. Owulacja w tym miesiącu wypada w dzień moich urodzin i głęboko wierzę, że to będzie ten cykl :) :D Pozdrawiam Was i trzymam kciuki :)))

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    7cs- szczęśliwy <3
    ckai3e3kf4i061jp.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Hej
    Ja tez dzisiaj 31dc
    ale niewiem jakie mam dlugie cykle bo to byl moj pierwszy normalny cykl od porodu.
    Boli mnie
    brzuch i piersi jak okresu nie dostane zrobie test jutro lub w sobote :)
    Pozdrawiam :)

    Hej Niuńka i jak u Ciebie? u mnie 35 dc i nadal cisza jedynie piersi pobolewają... w tym tygodniu sie okaże czy znów przyjdzie @...
    a Ty jak?

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś zaczęłam kolejny cykl, czyli u mnie 35 dni tym razem... krócej niż ostatnio ... to dobrze :) ale postanowienie mam że przejde się do innego lekarza w tym cyklu... :) pozdrawiam Was kochane słonecznie :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    ja dziś zaczęłam kolejny cykl, czyli u mnie 35 dni tym razem... krócej niż ostatnio ... to dobrze :) ale postanowienie mam że przejde się do innego lekarza w tym cyklu... :) pozdrawiam Was kochane słonecznie :)

    A to dlaczego do innego lekarza? Ja tez często zmieniam lekarzy niestety, ale teraz w ciązy chodzę do fajnej babeczki.

    Oby następny cykl był szczęśliwy :)

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na tym forum wiele sie można dowiedzieć, przede wszystkim z doświadczeń dziewczyn które sie trochę starają... i ja po ostatniej wizycie u p.dr u której byłam nie byłam przekonana co do tego co ona mi powiedziała, bo

    kazała mi zrobić hormony ok, ale progesteron zleciła w 21 dc a ja jej mówiłam że mi sie cykl wydłużył ten miałam 35, a wcześniejsze nawet po 38 dni, więc tak zrobiłam... a później zaczęłam czytać... i progesteron najlepiej zrobić w 7dpo więc patrząc na chociażby długość mojego cyklu... to on nie wyszedłby mi dobrze ...
    w związku z tym wynikiem przepisała mi duphaston, kazała brać 10 dni od 15dc, poczytałam i... znów się dowiedziałam że ten lek może mi zaburzyć owulacje... no i podejrzewam że tak było:/ że powinnam go zacząć brac po wykrytej owulacji...

    już wtedy miałam iśc do innego lekarza jak dostałam dupka, ale jakoś się nie skłądało, ale teraz mam poleconą babeczkę i może coś mi więcej doradzi, zarezerwowałam sobie nawet 3 wizyty, a może poprosze o monitoring... ? sama nie wiem...

    oj się rozpisałąm

    opowiadaj ja samopoczucie Twoje- Wasze hehehe

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja lekarka mi mówiła, że duphaston za wcześnie wzięty może zablokować owulację, ale są rożne opinie. W ogóle w tym szczęśliwym cyklu nie brałam duphastonu. Miałam owulację potwierdzą monitoringiem i sprawdziłam progesteron 7dpo - wyniósł 20 czyli bardzo dobrze. Duphaston nie był mi potrzebny. Myślę, że monitoring dużo Ci powie, bo tak to nawet nie wiadomo czy owulacja ma miejsce.

    Poza tym wczoraj byłam u lekarza i z ciążą wszystko ok, chociaż stres mnie nie opuszcza. Mdłości z resztą też nie :P

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna właśnie też chciałabym od swojego lekarza coś takiego usłyszeć :) jak Ty :) dlatego wybieram się do kogoś innego :) a napisz mi kochana jeszcze czy mierzyłas temperature?

    Czego się stresujesz? jak wszystko ok? nie martw się teraz juz tylko może być dobrze, a jak lekarz potwierdza że jest dobrze to na zapas nie ma co się martwić ;p ... oj my kobiety :)

    Staramy się o dzidziusia :)
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ