X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja87 wrote:
    Dostałam @, czyli u mnie dwie kreski na teście , to chyba ten 0,01 % błędu :(

    :( u mnie dziś też @ przyszła... więc jesteśmy w podobnej sytuacji... oby kolejny cykl był nasz ;)

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 28 września 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj fajnie ,że ktoś idzie ze mną ramie w ramię , kochana czuję ,że na święta będziemy się wszystkim chwalić jak nie na niepodległość to na Boże Narodzenie już na pewno :)

    estrella, Lena87 lubią tę wiadomość

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja87 wrote:
    Oj fajnie ,że ktoś idzie ze mną ramie w ramię , kochana czuję ,że na święta będziemy się wszystkim chwalić jak nie na niepodległość to na Boże Narodzenie już na pewno :)

    I tak ma być! Trzeba myśleć pozytywnie a na pewno się uda ;) Też się cieszę, że nie jestem sama... będziemy się wzajemnie wspierać :)

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 28 września 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, miło mi bardzo :)

    estrella lubi tę wiadomość

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 września 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie staram dziewczynki, nie jestescie same :)

    estrella lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ;) aktualnie jestem po owulacji :D
    Jak na razie jestem spokojna, ale im bliżej będzie do testowania tym ciężej . :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 września 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do testowania to mam jeszcze miesiac.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj o 12: 30 idę na usg i zobaczymy co tam słychać po CLO ;) nie wiem czy owulka już nie była..albo jest teraz? :P

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 30 września 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja87 wrote:
    Wiesz bo to jest tak przy pierwszym nie myślałam nawet o tym, kiedy zajdę itp. Teraz jakoś gorzej to znoszę. Ale wiem że Tobie Lena też się uda, pamiętaj ,że w całym roku, najwięcej kobiet zachodzi w ciąże w okresie zimowym :)

    Narobiłaś mi nadzieji tym zimowym okresem... eh było by bosko... mam nadzieję, że kiedyś się w końcu doczekam

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 30 września 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny, pełna nadzieji zaczynam kolejny cykl, trochę załamana po ostatnim, bo już myślałam, że się udało tempka była piękna, a tu na łeb na szyję spadła i buu @

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 2 października 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, pozwólcie że się dołączę :) obecnie z mężem staramy się o nasze pierwsze dziecko, to nasz drugi cykl i właśnie dzisiaj zrobiłam po raz pierwszy test owulacyjny i wyszło mi, że owulacja będzie w ciągu 24-36h :D świetna niespodzianka biorąc pod uwagę moje bardzo nieregularne cykle, oby wszystko poszło po mojej myśli, już mężowi oświadczyłam, że przez najbliższe 3 dni musi znaleźć czas na <3

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 października 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i co twoj na to? :) ja tam nie wierze testom owulacyjnym..

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 2 października 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszy się i mówi, że znajdzie czas :) ja nie mam innego wyboru jak im wierzyć ponieważ mój najdłuższy cykl od stycznia trwał 54dni a najkrótszy 19 więc na czymś polegać muszę a nie jest to jeszcze ten etap, żeby mierzyć temperaturę itd. Zresztą ja nie umiem obserwować swojego organizmu :/ kiedyś wiedziałam kiedy mam owu ponieważ czułam duży ból w jajniku, ale od dłuższego czasu nic nie czuję...

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;) od początku tygodnia taka byłam zajęta, że nawet nie miałam czasu zajrzeć na forum... chociaż zauważyłam też i pozytywy tej sytuacji - głowa zajęta czym innym niż rozmyślaniem o ciąży więc udało się wyluzować ;) w poniedziałek byłam u znajomych, którzy mają miesięczną córeczkę... słodkie maleństwo ale wyglądają jak zombi :p córka daje im nieźle w kość ;) tak więc postanowiłam się cieszyć tym co mam... jak będzie dziecko to już takiego spokojnego i beztroskiego wieczoru jak dziś nie będę miała ;) a tak się zastanawiam czy bierzecie jakieś suplementy diety? Jakieś witaminy... chcę w coś zainwestować ale nie wiem jakie byłyby najlepsze? Na razie łykałam tylko kwas foliowy i magnez z b6...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 października 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi sie wydaje ze nie czuje owulki, nie wiem, zobaczymy z nowym cyklu, ja tez bralam tylko magnez z b6, kwas f., i popijalam wapno, teraz chce wyprobowac vita-min plus mama, duzo w sklad wchodza witaminy, jestem szczupla to nie powinno mi zaszkodzic, jak czytalam na jednej stronce.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od dzisiaj biorę dupka, więc objawy lada dzień się pojawią.. zobaczymy co ten cykl przyniesie, był 2 pęcherzyki, ból i po bólu więc owulacja powinna być. We wtorek idę jeszcze na progesteron.

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 3 października 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźcie sobie,że wczoraj zrobiłam test, dodam ,że po miesiączce, i znowu były dwie kreski. Myślałam ,że oszaleję więc poszłam do gina, okazało się ,że w macicy nic nie widać, nie ma śladu, pozamacicą też , więc skąd dwie kreski. Gin uważa ,że mogłam poronić właśnie w tej miesiączce, bardzo wcześnie i na teście mogą jeszcze wychodzić dwie kreski. W pon idę zrobić bete ,żeby się upewnić :(

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja dziwna sytuacja, ale przykro mi jeśli to faktycznie prawda :( może idź dzisiaj na betę bo będziesz do pon. żyła w takiej niepewności.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 08:02

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 3 października 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem tak przeziębiona,że mówić nie mogę , więc się dziś wybrać nie dam rady, ale jak pójdę w pon o 7:00 to o 15:00 już będzie wynik

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 3 października 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykra sprawa, ale jeśli spojrzy się na to pod względem natury, może być trochę łatwiej. Mi kiedyś tłumaczyli, że tak to już niestety jest a wczesne poronienie to obrona przed chorobami, gdyż taki embrion najprawdopodobniej jest mocno uszkodzony lub nieprawidłowy, nic na to nie poradzimy. Głowa do góry. U nas wczoraj było <3, mam nadzieję że coś z tego będzie.

    pirelka lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ