X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • sabunia Koleżanka
    Postów: 34 23

    Wysłany: 29 października 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misake:-) ciekawa jestem czy jest na to rada...
    ja juz nie wiem co mam robic, mysle tylko o tymod owulki i tak w kolko :-(

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 29 października 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety też i ciągle wpatruję się w swój wykres i zastanawiam się czy coś zaznaczyć jakby to miało coś przyspieszyć ;P

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 29 października 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie pomyślałam, żeby zaczęła się już @ i rozpoczęła kolejny cykl chociaż nie miałam jeszcze owulacji :/ jakoś nie wierzę w ten cykl a są one takie długie... Mam wrażenie, że po dziecko to trzeba jednak odczekać w kolejce :( deprecha jak nic i tyle rozczarowań w koło

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misake wrote:
    U mnie nadziei brak niestety- żałoba :D Nie rozumiem jak to możliwe!!! wszystko fajnie, wyniki idealne, tsh na idealnym poziomie, żelik był a tu prosze!!!
    ja pierdziu!!! estrella 10 dpo wynik powinien wykazać ciąze wg gin także dupa blada! ale dzieki kochana za wsparcie. :**

    Przykro mi :( ale łączę się w bólu bo zaczęłam dziś plamić co oznacza, że jutro lub pojutrze @ rozkręci się na całego... cieszę się, że przyjedzie szybciej niż miała... bo to znaczy, że cykle mi się skróciły i szybciej będzie można zaczynać od nowa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj coś mi się wydaje, że jak się już decydujemy na ciążę to niestety nie da rady się wyluzować i myśleć o czymś innym :p zawsze to gdzieś tam z tyłu głowy jest... i raczej będzie... naszą uwagę musiałaby odwrócić na prawdę baaaaaardzo ważna rzecz... a myślę, że ważniejszej niż ciąża w tym momencie dla nas nie ma... tak więc będziemy tak dalej myślały, wypatrywały objawów, wkręcały sobie... aż do czasu kiedy faktycznie zobaczymy 2 kreski czego sobie i Wam z całego serca życzę :D

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 29 października 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba to olac i czerpac radosc z sexu. ja olewam ten wykres. wiem ze jestem zdrowa ze owulka wystepuje bo takie mam bole ze jestem w stanie wyliczyc co do godziny kiedy uwalnia sie jajeczko :D monitoring mialam przy okazji nawet jeszcze nie myslalam tak powaznie o ciazy, tsh idealne. problem lezy w glowie i tyle.
    niezle pozaznaczalam! od objawow mam kolorowo, wszystkie kolory teczy. mozna nabawic sie depresji. to moj pierwszy cykl staran a ja juz mam dola. widze ze nie prowadzi to do niczego a przy okazji juz moj maz ma mnie dosyc tak mu nagdalam o tej ciazy :D

    na ktoryms forum dziewczyna napisala ze ciaza przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie gdy juz sie wyluzuje totalnie.
    wiem ze to trudne bo przeciez trzeba kontrolowac sluz i sikac na te testy owu to juz stresuje sa dwa paski czy nie, ale jakos to trzeba wypoziomowac i cieszyc sie zyciem.

    jak ma powstac nowe zycie w atmosferze grobowca, dola przeciez to szczescie. mysle sobie ze trzeba sie opanowac wyciszyc i myslec racjonalnie stres nie jest dobrym sprzymierzencem dzialan malo tego jeszcze psuja sie relacje z mezem bo ile mozna gadac i plakac jest to zupelnie niepotrzebne

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj mój też ma mnie dość... już wiele razy mi mówił, żebym przestała mu mówić o ciąży bo prędzej czy później zajdę... wkurza się, że ciągle tylko o dziecku i o ciąży mówię... ja od następnego cyklu też nic nie zaznaczam... nie będę mierzyła tempki, testy owu u mnie nie działają... bo nic nie pokazały a ginka owulację stwierdziła... a objawów i w tamtym i w tym cyklu miałam pełno :D tak więc jedyne co zrobię to kupię ten magiczny żel żeby śluzu było więcej i niech się dzieje wola nieba :D nie dajmy się zwariować :P

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 29 października 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella moze ja omijasz po prostu otoz w mojej madrej ksiazce w oczekiwaniu na ciaze ( polecam serdecznie!) wyczytalam ze testy robi sie dwa razy dziennie
    11:00-15:00 oraz 17:00-22:00 zaczynajac testowac 3-4 dni przed polowa cyklu
    ja testuje testami z rosmana facelle czy jakos tak i jestem zadowolona wynik jest jednoznaczny nie pozostawia watpliwosci.
    wazne jest tez zeby stosunki odbywaly sie 3 dni przed owulka , w owulke i 1 dzien po. no u mnie tak bylo ale coz:D

    zel polecam moge powiedziec ze wzmaga doznania, ja mialam w aplikatorach wpuszcza sie cala mala tubke do pochwy ale sa tez w postaci zelu zeby zwilzyc na zewnatrz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 19:39

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... może faktycznie nie trafiam bo testy robię raczej wieczorem... te wcześniejsze musiałabym w pracy robić, a chyba nie czułabym się komfortowo :P przez ostatnie cykle kochaliśmy się blisko owulki a i tak nic z tego nie wyszło... ale widocznie tak miało być... na szczęście ja jakoś bardzo nie przeżywam... nie płaczę, że się nie udało... zawsze sobie powtarzam, że widocznie tak miało być i być może to nie ten czas... I staram się szukać pozytywów np. teraz cieszę się, że ufarbuję włosy bo już odrosty mam :P poza tym równo za tydzień jedziemy na urlop w góry i gdybym była w ciąży nie mogłabym korzystać z sauny... a tak będę mogła na grzańca iść i w saunie się wygrzać czyli wykorzystać ten urlop na maksa ;) oby tylko zmiana klimatu nic mi w cyklu nie przestawiła... A tak szczerze mówiąc to teraz bardziej martwię się wynikami znamienia... bo już sobie wkręciłam, że pewnie mam czerniaka :/ i to mnie nieźle stresuje... ale być może za tydzień już coś będzie wiadomo...

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 29 października 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie ja rowniez tak na to patrze ciesze sie ze bede mogla isc do fryzjera bo mam juz odrosty i nie przezentuja sie tak dobrze.
    rozwazam tez szczepienie na grype bo naleze do tych ktorych zaraz cos zlapie jak tylko przyjdzie kichajacy do pracy.

    urlop swietna sprawa ale ci fajnie :)

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 29 października 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sobie tez wkrecilam chorobe a teraz widze ze z ciazy nici przestalam sie tak stresowac bolem wezla i nagle lepiej sie czuje zenada:D

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo my za dużo sobie wkręcamy ;) ehhh ciężkie z nas przypadki... :D pewnie jak zajdziemy to żadnych objawów nie będziemy miały i bardzo się zdziwimy ;)

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 29 października 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie tak :)

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 31 października 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella czy ty tu jesteś?
    Odebrałam wyniki drugiej bety z wyniku 3,9 skoczyła mi do 76 :D
    Jestem w szoku!!!
    Czy ty już testowalas?

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misake wrote:
    Estrella czy ty tu jesteś?
    Odebrałam wyniki drugiej bety z wyniku 3,9 skoczyła mi do 76 :D
    Jestem w szoku!!!
    Czy ty już testowalas?

    Czyli jednak ciąża??? Rozumiem, że mogę gratulować :)

    Ja nie testowałam bo już 3 dzień mam plamienie co oznacza, że @ przyszła tyle, że nie chce się rozkręcić... żebym mogła nowy cykl zacząć :/ tym razem nic z tego... ale właśnie zamówiłam żel więc może to coś da... mam nadzieję ;)

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 31 października 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella jestem w szoku. W pon powtórzę betę i umówię sie do lekarza chociaż u mojej pani dr cieżko z terminami mam nadzieje ze potwierdzi :)
    Zrobiłam 4 testy pepino o czułości 10 i żaden nie wyszedł ! Cień pojawił sie na teście o czułości 25
    Dziś 13 dpo mam nadzieje ze beta ladnie urośnie jeżeli tak to moze sie okazać ze to był pierwszy cykl zakończony sukcesem a żel dał radę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 21:34

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 31 października 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie widzę ze testy to lipa lepiej czekać do terminu miesiączki i iść na betę

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 31 października 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też już złożyłam zamówienie na ten żel :) jaki miałaś w tubce czy aplikatorach ? ja się rozkręciłam i zamówiłam oba :P czekam tylko aż dostanę sms potwierdzający, że mogę przyjechać już po zamówienie, obym zdążyła przed owulacją :O

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy to chyba faktycznie lipa w takim razie... lepiej kierować się betą i jej wzrostem ;) tak więc po cichu gratuluję ;) baaardzo się cieszę ;) u mnie @ się rozkręciła więc cykl rozpoczęty... oby owocny :D

    Fatim ja zamówiłam w tubce, będę aplikowała strzykawką bo to niby wydajniej :D oby nam pomógł - trzymam kciuki :D

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 1 listopada 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella z pewnością pomoże, wierzę, że z nim szybciej zajdziemy niż bez niego :) po pierwsze daje super poślizg a to rozluźnia i relaksuje więc może nie będzie się tak myśleć o dziecku (mi się zdarza nawet w trakcie stosunku) ;) po drugie pomaga osobom, które mają problem ze śluzem a po trzecie pomaga plemnikom a nie zabija je jak ślina czy zwykle lubrykanty :D

    estrella lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ