X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 27 października 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oglądałam wykresy innych staraczek to obserwuje się spadki temperatur a potem na końcu plusik więc jak to jest?

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 27 października 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozniejest ja paredni przed @ miałam spadek z 36.9 na 36.7 a na drugi dzien mmi wskoczyłouz 37 moze zagniezdzenie bylo ja juz nie wiem...a gdzie mierzysz tempke? bo ja w pochwie

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 27 października 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie u mnie w ogole nie ma o czym mowic. ja mierzylam pod pacha zeby zobaczyc czy nie jestem przypadkiem chora. jezlei nie uda sie w tym cyklu zaczne mierzyc temp.
    ja jezeli to bylo zagniezdzenie w 6 dpo czulam wyraznie, uklucie jakby nozem rozchodzace sie do krzyza nigdy czegos takiego nie czulam( a @ i owulacje ma tak bolesna ze nie sposob jej ni wykryc) bol wyrwal mnei ze snu.

    dzisiaj czuje ze urwa mi sie zaraz cycki.

    jezlei nie bede w ciazy to uznam sie za wariatke:D

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 27 października 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i zaczely mnie bardzo bolec po zewnetrznej stronie w kierunku pach jakbym przerzucala worki.

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 28 października 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest okropne :( jedni się starają a inni nie doceniają tego co dostali :(
    http://kobieta.onet.pl/dziecko/ciaza-i-porod/tragedia-w-skierniewicach-lekarze-mowia-o-pladze-pijanych-ciezarnych-kobiet/kn31f

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 28 października 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie- niepojęte.

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio czytałam też, że chyba w niedzielę naćpana matka urodziła dziecko, które walczy o życie... coraz więcej informacji o napitych czy zaćpanych "matkach", których dzieci praktycznie nie mają szans aby przeżyć, a nawet jak im się uda to ciężko chorują... smutne...

  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 28 października 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pijane naćpane albo wyrzucają na śmietnik albo mordują czy głodzą na śmierć :( strasznie dużo ostatnio tego w mediach :( i nie tylko na ulicy dziewczyny z brzuchem i papierosem w ręce :(

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 28 października 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella wrote:
    Ostatnio czytałam też, że chyba w niedzielę naćpana matka urodziła dziecko, które walczy o życie... coraz więcej informacji o napitych czy zaćpanych "matkach", których dzieci praktycznie nie mają szans aby przeżyć, a nawet jak im się uda to ciężko chorują... smutne...

    HEJ ESTRELLA !
    to ja testowanie mam juz za soba, bylam dzisiaj u mojej gin dala mi badania i kazala rowniez zrobic bete. Niestety dupa wynik 3,9 chyba nie przepowiada ciazy.
    W 10 dpo myslalam ze za wczensie na takie badania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 20:18

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misake wrote:
    HEJ ESTRELLA !
    to ja testowanie mam juz za soba, bylam dzisiaj u mojej gin dala mi badania i kazala rowniez zrobic bete. Niestety dupa wynik 3,9 chyba nie przepowiada ciazy.
    W 10 dpo myslalam ze za wczensie na takie badania.

    hmm... ja się w sumie na becie wcale nie znam bo jeszcze nigdy nie robiłam... ale w necie znalazłam takie info "Za pomocą badania beta hCG ciążę najwcześniej można potwierdzić około tygodnia od zapłodnienia. Beta hCG pojawia się we krwi kobiety po zagnieżdżeniu się zapłodnionej komórki jajowej w macicy, czyli 6-8 dni od dnia zapłodnienia. Beta hCG w moczu pojawia się po 10-14 dniach od zapłodnienia czyli w okresie spodziewanej miesiączki". Tak więc chyba czas odpowiedni... i już powinna być wyższa... ale mówię ja się nie znam :/ objawy wskazywałyby na ciążę... ale ja w poprzednim cyklu też się łapałam na tym, że każdy objaw brałam za ciążowy i nic z tego nie było...

    Ja już tracę nadzieję na ten cykl... bo objawy typowo na @... tylko ciągle coś czuję w podbrzuszu... a nie było tego w poprzednim cyklu... ale wcześniej aż tak nie zwracałam uwagi na swój organizm jak teraz... więc może to dla mnie normalne... okaże się...

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 28 października 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie nie znam ale jest napisane tak <2 nie będące w ciazy
    0,2-1 tydzień 5-50
    Wkurzyłam sie bo myślałam ze sie udało :/
    I miałam na to dowody w postaci śluzu min i okropnego bolu 6 dni po owulacji ehh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 21:45

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 28 października 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gdzie tu sie mieści 3,9 :D

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby wynik wyższy niż 5 oznacza ciążę... ale ja bym jeszcze nadziei nie traciła... może powtórz betę np w piątek i zobaczysz czy jest wzrost? Dziś wtorek więc w pt chyba już test powinien wyjść jeśli byłby wzrost... ;)

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 28 października 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby tak :)

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się nie stresuj i cierpliwie czekaj, żeby ewentualnej fasolce nie zaszkodzić ;) trzymam kciuki <3

    misake lubi tę wiadomość

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 28 października 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 22:07

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 29 października 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć laski? Jak tam u Was? Miłego dnia

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-) u mnie piękna pogoda chociaż rano szyby musiałam skrobac w aucie :-( juz prawie wszystko w pracy zrobiłam wiec teraz mogę na forum posiedziec :-) jeszcze dziś i dwa dni i urlooop ale się ciesze :-D no i @ wciąż nie ma więc jest nadzieja :-)

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 29 października 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadziei brak niestety- żałoba :D Nie rozumiem jak to możliwe!!! wszystko fajnie, wyniki idealne, tsh na idealnym poziomie, żelik był a tu prosze!!!
    ja pierdziu!!! estrella 10 dpo wynik powinien wykazać ciąze wg gin także dupa blada! ale dzieki kochana za wsparcie. :**

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 29 października 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poproszę o przepis jak sie wyluzować i nie myśleć o ciąży.
    Dodaję iż wakacje nie wchodzą w grę :))

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ