X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 26 października 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny - odpoczęłam w ten weekend, to chyba dobrze wrózy straniom... :)

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 26 października 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się wyszumiłam przed staraniami :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 26 października 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mam takie pytanie kiedy jest czas na testowanie? Cykl 30 dni, owulka w 17 dniu cyklu i mam wrażenie( o ile to nie moje urojenia) implantacja w 6dpo. Oczywiście już zrobiłam test bo nie wytrzymałam. Jeżeli jestem w ciazy kiedy powinien wyjsć pozytywny?

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym czekała do dnia spodziewanej @... wiem, że ciężko wytrzymać bo testy kuszą ale chyba lepiej poczekać i zobaczyć 2 kreski zamiast wcześniej tylko jedną :)

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 26 października 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie masz racje :) tylko nie wiem czy wytrzymam :)

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misake a kiedy masz termin @?

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 26 października 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    02.11

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja 3.11 wiec będziemy czekać razem :-) to tylko tydzień... Ja nawet dłużej musze czekać... :-)

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 26 października 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok w takim razie czekamy razem! To mój pierwszy cykl starań powiedz czy odbierałas jakieś symptomy od swojego organizmu w pierwszym cyklu? Nie wiem czy to moje urojenia ale zaobserwowałam tak jakby implantacje ( ostry kłujący bol jajnika) i mam gesty bialo żółty śluz. Oprócz tego jestem strasznie zmęczona i nie ma w ogóle apetytu.
    Czy są jakieś szanse?

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy w ciazy nie byłam wiec wiele nie pomogę... w pierwszym cyklu miałam różne objawy a ostatecznie nic z tego nie wyszło :/ teraz tez mam różne ale inne niż w poprzednim wiec myślę że psychika płata mi figla :-) u mnie raczej nic z tego ale u Ciebie chyba są duże szanse bo wiele dziewczyn miało takie objawy jak Ty i to była ciaza :-) trzymam mocno kciuki żeby to była fasolka :-)

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 26 października 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misake ja w 4 tyg jestem i Ci powiem ze najpierw zauwarzylamze za czesto mnie kuł lewy jajnik a w ogole to jestem nerwowa i placzliwa a zaraz mam duzo energii...a tak dzien przed spodziewana @ mnie bolalo podbrzusze nie jak na okres a tak mnie cmiło a co do sluzy to zółto kremowy ajak paznokciemzpalca sciagnełam to byl taki mleczny:D

    a udało sie w 1 cyklustaran po rocznej przerwie:)

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak szczerze mówiąc to im więcej czytam roznych wątków tym bardziej się przekonuje ze objawy w ciazy to bardzo indywidualna sprawa. Jedne dziewczyny mają szybko inne później a jeszcze inne przez całą ciążę czują się dobrze... każdy organizm jest inny wiec chyba pozostaje cierpliwie czekać :-) i nie szukać na sile tak jak ja to robie :-P

    Nataszka2200 lubi tę wiadomość

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 26 października 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram sie nie wariować ( łatwo powiedzieć bo przecież każda
    Z nas która stara sie o dziecko chciałaby już być w ciazy ) ale czuje sie bardzo dziwnie wczoraj nie mogłam wstać z łóżka leżałam tak do 15 :) i śluz którego nigdy nie miałam przed miesiączka.
    Tak podpytuje :) Estrella dziękuje za odpowiedzi :*

    estrella lubi tę wiadomość

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem jak się czujesz bo ja też bym chciała juz być w ciąży dlatego szukam info na ten temat które dadzą mi nadzieje :-) tyle ze ja z mężem przez te dwa cykle serduszkowalam tylko po razie w dni płodne bo tak się złożyło dlatego wielkich oczekiwan z tym cyklem nie wiąże... Od listopada działamy na maksa :-)

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 26 października 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataszka ja nigdy nie miałam śluzu przed miesiączka teraz mam taka obfita ilośc jak w dni płodne to mi daje do myślenia :)

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 26 października 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) my działaliśmy na maksa i używałam conceive żelu bo często mam problemy z suchoscia polecam

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ten żel planuję kupić na listopadowe staranka bo u mnie też mega problem ze śluzem :/ A u Ciebie sądzę, że będzie zielono... trzymam kciuki! :)

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 26 października 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje i czekam na wspólne testowanie :*

    estrella lubi tę wiadomość

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 27 października 2014, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misake a jaka masz tempke? ja mam 37i 37,1
    zaraz ide na bete o 7.30 popołudniu bede miec wynik troszke sie boje;Dale rok temujakporoniłam a mierzyłam tempke to nagle z 37 spadło do 36,8 a jak narazie sie trzyma 37:D

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 27 października 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mierze temperatury. Zmierzyłam tylko w weekend bo myslalam ze cos mnie bierze. w sobote rano mialam 36, 8 a w niedziele 36, 4.
    mam nadzieje ze to nic nie oznacza?
    jakos olalam ta temperature ale mialam wczesniej monitoring cyklu jak jeszcze sie nie staralismy i terczyca moja rowniez w eleganckim stanie wyniki idealne. zeby sie udalo :)

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ