X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 2 listopada 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam w aplikatorach , aplikowalam do srodka i resztke na zewnatrz takze juz zel nie byl potrzebny, dziekuje estrella ja poki co czuje sie od wczoraj fatalnie wszystko mnie boli mam nadzieje ze to szybko przejdzie 3mam kciuki za nowy cykl ♡ ja ide do lekarza w czwartek takze dopiero wtedy ciaze potwierdzi lekarz

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Estrella z pewnością pomoże, wierzę, że z nim szybciej zajdziemy niż bez niego :) po pierwsze daje super poślizg a to rozluźnia i relaksuje więc może nie będzie się tak myśleć o dziecku (mi się zdarza nawet w trakcie stosunku) ;) po drugie pomaga osobom, które mają problem ze śluzem a po trzecie pomaga plemnikom a nie zabija je jak ślina czy zwykle lubrykanty :D

    Fatim masz rację... też myślę, że szybciej zajdziemy z nim niż bez niego... tym bardziej, że śluz dla plemników jest bardzo ważny a u mnie z nim słabo... na pewno nam nie zaszkodzi a może jeszcze pomoże ;) - trzymam kciuki żeby tak właśnie było! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misake wrote:
    Ja mialam w aplikatorach , aplikowalam do srodka i resztke na zewnatrz takze juz zel nie byl potrzebny, dziekuje estrella ja poki co czuje sie od wczoraj fatalnie wszystko mnie boli mam nadzieje ze to szybko przejdzie 3mam kciuki za nowy cykl ♡ ja ide do lekarza w czwartek takze dopiero wtedy ciaze potwierdzi lekarz

    Po cichutku gratuluję :*:*:* i czekam na wieści od lekarza... a jak się czujesz? Nawet nie wiesz jak się cieszę, że się udało :)

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misake - oby wszystko poszło po twojej myśli

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jakieś zmiany :) ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 8 listopada 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co u Was. Ktoś zaciążył :) ?

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na @ :P

  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 8 listopada 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh u mnie lipa ale dostałam Clo od kolejnego cyklu więc mam nadzieję, że w końcu się uda :)

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam nadzieję, że w końcu uda się bez leków, chociaż jakoś czasami wiara mnie opuszcza, że nigdy się nie uda :(

  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 9 listopada 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie bez leków ostatnio ani @ nie ma ani owulacji :( więc jedyna nadzieja.... no każdy ma gorsze dni ale nadzieja podobno umiera ostatnia :)
    a mnie wczoraj jedna z ciotek dopadła i niby udawała że się przytula a obmacała mi brzuch z każdej strony z tekstem " coś Ci się przybrało, kiedy będzie dziecko" wrrrrrrr

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś odstawiłam leki dla odpoczynku i @ przyszła, ale spóźniona ..zdążyłam zrobić betę w nadziei, ale nici były :P
    Nie zazdroszczę Dziewczynom, że mają bardzo długie cykle i @ nie przychodzi, muszą wywoływać :(

    Aska87 co za fatalna ciotka :/ oszaleć można i wkurzyć się na maksa..

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 listopada 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Aśka ja bym taką ciotkę udusiła...
    Powoooooli zbliżam się do końca cyklu, za 8 dni o Ile przyjdzie @ testuję ;)
    Dziewczyny życzę sobie i Wam z całego serca, żeby w grudniu zobaczyć taki prezent graphics-babies-646956.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2014, 12:09

    estrella lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Jest tu kto? :) wróciłam z urlopu więc znów wracam na forum... jak tam staranka? Ja czekam na dni płodne... żel już przygotowany... od soboty działamy :D - mam nadzieję, że w tym cyklu nic nam nie przeszkodzi ;)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na testowanie w niedziele, zel zdazylam uzyc w tym cyklu tylko 3 razy w tym dwa dostodkowo ;) za pozno przyszedl po prostu, jak po urlopie ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po urlopie suuuper ;) szkoda tylko, że wszystko co dobre tak szybko się kończy :( ale cóż trzeba wrócić do rzeczywistości... ja żel zamówiłam odpowiednio wcześnie żeby doszedł na owulkę ;) zobaczymy czy coś pomoże... Trzymam kciuki za testowanie, oby zakończyło się kropkiem ;)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella "nie" dziękuję ;) a kiedy masz owulkę? Będę mocno kciukać :D
    Po takim odstresowującym urlopie teraz już pójdzie jak po lodzie :P

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulka ma być jakoś wtorek-środa ;) tak więc od soboty zaczynamy starania ze zdwojoną siłą ;) mam tylko nadzieję, że nic mi ten urlop w cyklu nie poprzestawiał bo akurat jak wyjeżdżałam kończyła mi się @... zawsze po niej mam 1-2 dni plamień... a teraz miałam aż 4 dni... zastanawiam się czy nie będzie miało to wpływu na termin owulki... dlatego trzeba co 2 dni działać :D żeby nie przegapić ;)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze kochana ;) fajnie, że na najgorszy moment w cyklu mogłaś sobie wyjechac :P od razu szybciej czas zlecial ;)

    estrella lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj tak czas leci jak szalony :D oby od owulki do testowania mijało tak szybko... bo wtedy też się dłuży... ale coś mi się wydaje, że po powrocie do pracy będę miała tyle rzeczy do zrobienia, że czas będzie pędził jak szalony ;) obym w tym cyklu mogła zatestować bo do tej pory @ przychodziła wcześniej :/

  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 13 listopada 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczynki :) a tak Was odwiedziłam sentymentalnie :-)
    Pirelko cały czas trzymam za Ciebie kciuki :-* Może dostaniecie prezent na gwiazdkę <3
    Wysyłam do Was wiruski bobaskowe :)

    estrella lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgh6j72quh.png
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ