Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie skoku nie ma wiec i owulacji nie bylo.

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 21 listopada 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Dziewczyny ile dni po spodziewanej dacie nadejscia @ robicie testy ?? Ja robiłam dwa po moich wyliczeniach wg stałego cyklu 26, później zrobiłam dzień przed data wyznaczona na wykresie i nici.

    74di4z174lr410ce.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 21 listopada 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam testy już 11dpo aż do momentu nadejścia @

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć laski, a u mnie ostatni cykl był bezowulacyjny, i tera nie wiem, czy nie mam tej owulacji już od dłuższego czasu, czy po prostu 1 taki cykl był.

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a to hsg to jest to sprawdzenie drożności jajowodów?

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myslalam ze ten będę miała bezowulacyjny bo wszystko zawsze było planowo (cykle 26), a tu dość ze @ przyszła po 22 dniach to teraz cykl mi się z kolei wydluza a owulacje Fatim wykryłam dopiero w 19 dn, codziennie robisz testy ovu ??

    74di4z174lr410ce.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam w cyklach od 9dc, spójrz na mój poprzedni wykres ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi lekarz powiedział, że jak sie nie uda teraz to za pół roku podejdziemy do inseminacji, ale najpierw trzeba zrobic to hsg, podobno jest to mega bolesne i nie mozna się po tym kilka godzin ruszać:(

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    butter ostatnio jedna z dziewczyn pisala, ze jest po hsg i nie jest tak zle wiec glowa do gory ;) poza tym pamietaj o celu :) !

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 21 listopada 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butter wrote:
    mi lekarz powiedział, że jak sie nie uda teraz to za pół roku podejdziemy do inseminacji, ale najpierw trzeba zrobic to hsg, podobno jest to mega bolesne i nie mozna się po tym kilka godzin ruszać:(
    Nie ma się czego bać. HSG jest owiane złą sławą. Ja miałam i to bez żadnego znieczulenia. Badanie trwa kilka minut, ale dla mnie to były ułamki sekund. Jeden jajowód miałam udrożniony podczas badania, owszem zabolało ale jak na @. Na prawdę idź bez obaw. Ja bez problemu bym podeszła drugi raz :)w niektórych szpitalach idzie się tylko na badanie i siup do domu. Ja byłam normalnie przyjęta na oddział i 3 h musiałam na nim spędzić, ale nie dlatego że nie mogłam chodzić. Idziesz na badanie o własnych siłach i o własnych siłach z niego wracasz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 20:22

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 listopada 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butter chyba i umnie ten cykl jest bezowulacyjny, brzuch w ogóle mnie nie bolal w tym cyklu. Miłego dnia.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello,
    No ja dziewczyny mam monitoring w środę i mam nadzieję, że owula będzie po tych wspomagaczach i w ogóle,że się teraz uda :), jak narazie na testach owulacyjnych 1 krecha.
    Jak ja nie lubię tych pojedyńczych kresek :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    1046234sgvrvf099t.gif

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Butter chyba i umnie ten cykl jest bezowulacyjny, brzuch w ogóle mnie nie bolal w tym cyklu. Miłego dnia.
    Mam nadzieję, że u mnie też to było na zasadzie, że 1 cykl był bezowulacyjny, a nie że trwa to już od jakiegoś czasu. eh....

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 24 listopada 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam pierwszy cykl z Clo :) i w piątek monit :)
    w moim przypadku to wiem że na pewno od kwietnia owulki nie miałam :/ a co było wcześniej nie wiem :/

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 24 listopada 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Ci Asia, że ja u siebie też nie jestem pewna czy wcześniej miałam, bo od jakiegoś pół roku ten śluz był strasznie skąpy. No ale zobaczymy w środę. Oby 1 nasz cykl z clo okazał się zielonym :)

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 24 listopada 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butter wrote:
    mi lekarz powiedział, że jak sie nie uda teraz to za pół roku podejdziemy do inseminacji, ale najpierw trzeba zrobic to hsg, podobno jest to mega bolesne i nie mozna się po tym kilka godzin ruszać:(
    Hej, nie boli tak bardzo:-) moje trwało ponad 20 minut, prawy jajowód niedrożny, a przeważnie po prawej mam pęcherzyki:-( lekarz powiedziała żebym sie zastanowiła nad stymulacją owulacji. Musze o tym poczytać bo jestem skołowana. Nie dość że mój M. ma morfologię plemników poniżej normy to ... Nie wiem. Chodziłam prywatnie, zobaczymy co teraz powiedzą w poradni leczenia niepłodności w wawie, niedlugo wizyta. Ja rowniez polecam badanie hsg, wiele wyjaśnia, a przeżyć sie da, rzeczywiście boli jak na @ :-)

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 25 listopada 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czego się nie wytrzyma, dla upragnionego dzieciaczka.

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze przed owulacja zaszkodzilo mi przeziebienie, mialam straszny katar. Zobaczymy jutro jaka tempka bedzie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ciszaaaaaaaaa!
    graphics-friday-256775.gif

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ