X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Calineczka, witaj :)

    Proponuję zrobić listę szaraczek, wtedy będzie łatwiej ogarnąć co i jak. Panie od ciąży też zapraszam o podawanie daty porodu, to będziemy miały wiruski na początku listy.
    Podawajcie przybliżoną lub dokładną datę testowania, zacznę ja.

    lamorela- maj 2014

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2014, 19:15

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Calinka Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam spodziewany termin @ na 26 maja, więc testowanie w tym czasie :)

    'Be the change you want to see in the world'
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testuję niby 15/16 ale co z tego cyklu wyjdzie to nie wiem :D

    ja głupia byłam, że nie zaczęliśmy starań od razu po rzuceniu antyków, jeden lekarz radził, ale 2 odstraszyło możliwymi powikłaniami u dziecka i tak się męczyliśmy 3 miesiace w lateksach :/

    w sumie to może nie będę testować w tym miesiącu. będe czekać na @
    nie mam testów nawet, poza tymi gratisowymi z allegro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2014, 14:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, jula w temacie kiedy ciążą dalej o kiełkowaniu :D

  • Calinka Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, też słyszałam, że zdania na ten temat się podzielone. Jedna z moich koleżanek dorobiła się w ten sposób bliźniaków :)

    'Be the change you want to see in the world'
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja bym chciała bliźniaki <3 ale może nie tak na pierwszy ogień

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah a co ;D Calinka gdybys ty wiedziala co ja odpierdzielalam zeby ten 2 cykl wyszedl to głowa mała :P mój myslal ze zeswirowałam :)

    Calinka lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to poopowiadaj :D
    nudy mam dzisiaj w rpacy...

  • Calinka Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się marzą takie dwie dziewczynki ;) Ale na początek jakiś pierworodny, bo jeśli nam nie urodzi się chłopak, to mąż nie przekaże nazwiska i chyba wpadnie w depresję :P

    'Be the change you want to see in the world'
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też :P dlatego poki co siedze na lapku i szukam firanek do domku ;D i zamowienia na kosmetyki skladam :)
    wiec tak moje cykle to znak zapytania :P 28-31, wiec co to tych cykli obliczalam kiedy według danego cyklu mam owulke i kiedy sie najlepiej kochac, wiec podsumowując 28,29,30,31 to wybrałam 6 dni w których musimy sie kochac bo wtedy na pewno wyjdzie :P rozpisywania było ale wyszło ;D
    mój ukochany kalendarzyk dni płodnych http://t-time.pl/dni-plodne :)
    później dostałam od siostry płodna herbatke ktorej nie tknelam bo cuchneła :P a przed seksem zawsze jadłam owoce i bita smietane ;D

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Calinka Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula, też korzystam z tego kalendarzyka, jest świetny :) Wszystko idealnie wyszczególnione ;) Ja jak na razie liczę na te cudowne ziółka, tylko niech w końcu przyjdą i jakby nie smakowały będę pić z wiarą, że się uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2014, 14:42

    'Be the change you want to see in the world'
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Ci ze ta herbatka super płodna tak cuchniala ze jej nawet niełyknełam :P nawet dla staran bym nie byla gotowa :) aaa fuu:P

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mnie zmotywowało do myślenia przez ten temat kiedy ciąża co będę musiała odłożyć/zaprzestać "bo dziecko"
    dziecko mi w sumie w niczym nie przeszkodzi, ale na czas ciąży odpada sport, z czym się już w sumie pogodziłam, ale dopiero teraz dotarło do mnie, że nie będę mogła grac na trąbce... napinanie brzucha raczej nie służy
    ale po ciąży wracam do orkiestry :D

    jest coś z czego wy będzecie musiały zrezygnować? :)

    zastanawia mnie jeszcze malowanie (malowanie w sensie remontów, pracy przy drewnie itd)
    jak pył drewna i te wszystkie aromaty farb?

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciąża i malowanie nie za bardzo :) lepiej niech sie tym twoj zajmie :) hmm z czego zrezygnowac bede musiala? po porodzie z picia gazowanego.. a teraz? hmm chyba z niczego jeszcze nie zrezygnowałam :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde co za teksty na tym "kiedy ciaza".

    Niektorym to sie wydaje ze wszystkie rozumy pozżerali !
    Dziewczyna pisze "są studia i studia" sama jest lekarzem wiec uważa że inne studia to gorsze?
    Studiowala weterynarie a nie medycyne standardową wiec i tak wiele "smaczków" tych studiow ją ominelo i niech sie cieszy :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa wyluzuj :) mi juz przecodzi :P nabuzuje sie ponownie jak ta Nastrucja sie odezwie :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane uciekam :) bede wieczorkiem :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papa ja tez bd wieczorkiem jedziemy z P motocyklem na wies do rodzicow na herbatke :)) papa:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa :) sylwia, ciebie nie będzie wieczorkiem :p

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nakładasz maskę i malujesz. Ja odmawiam hobbystycznie meble i robię to na balkonie myślę, że nic się nie stanie. Jeżeli będzie wszystko on to nie planuję z niczego rezygnować. Nawet zumby nie rzucę (lekarz pozwala) tylko wiadomo jak się gorzej poczuję ćwicząc to mam zrobić sobie przerwę. Po prostu zamiast skakać będę robiła to wolniej. Ciąża to nie choroba i myślę, że tak naprawdę to można robić wszystko tylko z głową.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ