Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz biały śluz bo jesteś w ciąży i on ma za zadanie ochraniać zarodek a te kropki na wkładkę to wynik zagnieżdżenia się zarodka w macicy nie bój się. Idź jednak do lekarza :-)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_21 wrote:
    też bym tak chciała ...
    i będziesz tak mieć prędzej czy później :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie znowu się nie uda bo temperatura mi spada. Nie mam juz siły siw starać, martwić co miesiąc, doszukiwac objawów :-( widocznie coś jest nie tak skoro nie mogę zajść w ciążę :-(. A na domiar wszystkiego to ciągle widzę kobiety w ciąży mało tego wczoraj jak byłam w pracy przyszła taka dziewczynka w sumie bo było widać,że młodziutka i była w ciąży rozmawiałam z nią chwile a potem myślałam,że się poplacze bo ja nie mogę zajść w ciążę a takie dziecko nie wie dobrze co to sex i miłość i zajdzie w ciążę :-(:-( dobrze,że idę do pracy niedługo to nie będę się zamartwiac.
    Życzę wam powodzenia bo ja już przestaje się starac będzie co ma być.

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandni nie załamuj się będzie dobrze zobaczysz kochana:*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tempka mi spadła :-(

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Jak tempka mi spadła :-(
    mmmm mówisz że wredota lada chwila się zjawi. ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem właśnie :-(

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    No nie wiem właśnie :-(
    Oby nie :) Trzymam kciuki <3 :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech nie przychodzi bo juz mam dość :-( rano płakałam :-(

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Niech nie przychodzi bo juz mam dość :-( rano płakałam :-(
    Bidulka nie załamuj się kochana :( :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się,ale nie tracę nadzieji bo mnie przez 6 godzin ciągnie coś jakby w pachwinie tu z boku nie wiem co to :-)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka rano spadła i jeszcze nie masz @? To dziwne- i to dziwne może w dobrym kierunku/ :) Życzę dwóch kresek, ale jesliby się nie udało- to nie trać nadziei, ale może zrób sobie odpoczynek od of- ja tak zamierzam za 2 cykle jakby co...Bez żadnego mierzenia, badania, wyczekiwania. Sam seks i przyjemności :)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę jaka jutro rano będzie. Mam nadzieję bo parę objawów mam tzn. Bolące jajniki i inne.odpoczne jak się teraz nie uda i pójdę na badania :-(

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Zobaczę jaka jutro rano będzie. Mam nadzieję bo parę objawów mam tzn. Bolące jajniki i inne.odpoczne jak się teraz nie uda i pójdę na badania :-(
    Odpoczywaj i nie zadręczaj się tak :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 234

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie stempla spada dzień przed @ i nie jest to dziwne. W ciąży oczywiście nie spadła.

    Mandi, długo się staracie? Dopiero po calym roku bez efektu można się zacząć zastanawiać czy przypadkiem coś nie jest nie w porządku.
    Te wredne ciężarne strasznie się człowiekowi rzucają w oczy na ulicy kiedy człowiek się stara :/
    Dobija mnie, ze ludzie wpadają i się zastanawiają czy nie usunąć, a jak ktoś chce to latami jest dupa :/

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ale ja jeszcze do miesiaczki mam 3 dni. 7 powinnam mieć więce może to chwilowy spadek jutro siw okaże. Trochę 8 miesięcy :-(

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie może to chwilowy spadek ^^

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką nadzieję :-(. Rano się okaże jaka tempka będzie no nic będę czekać do terminu miesiączki. Przyjechałam odpocząć do rodziców to przestanę myśleć trochę o tym wszystkim i zrobię test jak wrócę do siebie no chyba, że okres przyjdzie...

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oderwij się trochę od myślenia czy przyjdzie okres czy nie choć na pewno łatwo nie będzie jesteś u rodziców oglądnijcie sobie jakiś film może zapomnisz o tym choć na chwile

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno ich nie widziałam wiec mamy dużo spraw do obgadanią :-) jakoś to będzie

‹‹ 310 311 312 313 314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ