X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa ... Ekspertka
    Postów: 280 56

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pewnie beda tez kolejne badania... ale dziekuje wam za wsparcie kochane:*

    f187b719f7366dc44dedac881e025e47.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa 21, nie wiem co powiedzieć, każdy chciałby zdrowe dziecko, ale jak nie kochać takiego z zespolem downaa,prawda? choć nie krytykuję kobiet usuwających taką ciąże( o ile jest to wczesne stadium) i o ile w tak wczesnym stadium da sie to rozpoznac, sorki ale ciemna jestem w tych badaniach. A nie krytykuję bo nie znamy psychiki tych kobiet, moze nie bylyby w stanie sobie z tym poradzic... hmm nie wazne,

    niecierpliwa głowa do góry, dziewczyny napisały ci co masz zrobic mysle ze od tego powinnas zaczac wiem ze to banalnie brzmi ale placzac nic nie zdzialasz:) musi być działanie dziubku :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    młoda mama- no niestety takie pierdoly casem okazuja sie byc straasznie kosztowne...;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak chyba wszystko w tym kraju :D

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    niecierpliwa 21, nie wiem co powiedzieć, każdy chciałby zdrowe dziecko, ale jak nie kochać takiego z zespolem downaa,prawda? choć nie krytykuję kobiet usuwających taką ciąże( o ile jest to wczesne stadium) i o ile w tak wczesnym stadium da sie to rozpoznac, sorki ale ciemna jestem w tych badaniach. A nie krytykuję bo nie znamy psychiki tych kobiet, moze nie bylyby w stanie sobie z tym poradzic... hmm nie wazne,

    niecierpliwa głowa do góry, dziewczyny napisały ci co masz zrobic mysle ze od tego powinnas zaczac wiem ze to banalnie brzmi ale placzac nic nie zdzialasz:) musi być działanie dziubku :))

    Wiesz ja nie wiem co bym zrobiła gdyby wykryto we wczesnej ciąży że dziecko będzie chore. Chyba bym usunęła, bo to jest umęczenie, nie tylko dla kobiety ale i dla całej rodziny, szczególnie dla tego dziecka, bo co z nim by było gdy już będzie dorosłe? Kto by się nim zajął? Tymi kategoriami bym się kierowała.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    młoda mama- no niestety takie pierdoly casem okazuja sie byc straasznie kosztowne...;/

    Ale mogę wam zrobić zdjęcie efektów jak chcenie. Tylko póki co jest bez tego styropianu, bo nie mieliśmy czasu przykleić :) Młody i przyszłe dziecko mają już prawie cały pokój skończony, jeszcze tylko lampka obowiązkowo w Londyn i fototapeta z mostem obowiązkowo Londyńskim... no i żyrandol jakbyśmy mu wymienili na taki z motywem Londynu to by już nas kochał tak najbardziej na świecie, tak bardziej niż przyszłą żonę (tak powiedział) :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie ze chcemy :)))) ja sie zastanawiam jaka szafe do przedpokoju kupic :((( nic nie widze sensownego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy mozna sie dowiedziec jak z dzidziusiem?czy jest zdrowe?

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    pewnie ze chcemy :)))) ja sie zastanawiam jaka szafe do przedpokoju kupic :((( nic nie widze sensownego

    My w przedpokoju mamy taką starą, odrestaurowaną, bo akurat tym się zajmuje i pasuje nam do wnętrza przedpokojowego ;) chcieliśmy przesuwaną, a nie taką ciężką, ale inna zepsułaby klimat. Ja byłam u lekarza, beta rośnie, na USG jeszcze nic nie było widać, mam przyjść 23 kwietnia na USG już będzie widać, wtedy założy mi książeczkę ciąży, ale czuje się ok, nie mam plamień... bo jakbym miała to mam dzwonić w dzień lub w nocy. Nie ma więc obaw. jedna beta ponad 2200, druga coś ponad 3800. Tak więc maluch ma się okay :) Amanda albo Seweryn.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://images64.fotosik.pl/833/ba6eef318da3fc30gen.jpg

    http://images64.fotosik.pl/833/a2726c4bc36690f2gen.jpg

    http://images61.fotosik.pl/829/8169f45d5d654b15gen.jpg

    Oto te zdjęcia, na tym ostatnim widać już rysunek jaki malujemy dla "nowego dziecka" jak to mówi Młody :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amanda albo Seweryn :) moja Marcelinka, Gabrysia albo Marcel :))))))))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ładne :))))))))

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale jak dojdą białe ramki to będzie ładniejsze... tylko kiedy my na to czas znajdziemy to ja nie wiem. Tam po lewo co zdjęcie tego kawałka nie uchwyciło są jeszcze pudełko na kredki takie duże w Londyn i kosz na śmieci w Londyn i doniczka w Londyn... ja sama nie wiem co mu odbiło z tym Londynem, może przez to, że mu obiecałam, że w wakacje polecimy do mojej koleżanki, albo z jakiegoś innego powodu. Normalnie o niczym innym nie mówi tylko o piętrowych czerwonych autobusach i Big Benie :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia - a jak tobie minął dzień?

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogarnęłam troche mieszkanie zrobilam chlopakom obiad(mojemu i tesciowi) bo przyjechal pomoc w remoncie i poleciałam do pracy :) a teraz burczy mi brzuchu i mysle co zjesc :D:D alleee ze sie odchudzam to musze isc szybko spac zeby nie myslec o jedzeniu :D

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też myślę coś zjeść. Słucham muzyczki na słuchawkach, ten mój znów na pokera poszedł... ;/ Nudzę się. staram się pracować, ale nie chce mi się za bardzo, chyba jutro popracuje.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tej porze pracowac? eej mamuśka:))))) a swojego nie boisz sie na pokera puszczac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamusia ja lece spac, jutro sie odezwę muua buziaczek :)

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    o tej porze pracowac? eej mamuśka:))))) a swojego nie boisz sie na pokera puszczac?


    Nie swojego się nie boje puszczać na pokera, musi mieć kolegów, nie mogę go ciągle przy sobie trzymać. Gra od 15 roku życia, czyli już 15 lat :) Nie jest uzależniony, zawsze idzie z wyznaczoną ilością gotówki (co tydzień, co dwa zależy jak stoi z czasem). I są miesiące że przerypie 800 zł, a i są takie że wygra z 3000 zł... przyzwyczaiłam się już. Poza tym on gra za swoje dodatkowe, a nie za te ze stałej pracy :)

    A ja pracuje przy komputerze, właśnie zdjęcia mebelków ogarniałam :) Spać mi się niestety jeszcze nie chce.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co to za dodatkowa praca?:) witajcie przyszle i juz mamusie :))

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ