Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO TO FAKT TO JEST STRASZNE, WYCHODZI NA TO ZE W NASZYM KRAJU TRZEBA BYC PIJAKIEM ZEBY ZYLO SIE MOZE TROCHE LATWIEJ... oj sorki za caps :)

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale coz nic na to nie poradzimy :/

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nic na to nie poradzimy...

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak pracowałam w centrum handlowym to bywaly miesiace ze mialam 3000 a bywaly ze 1300, teraz mam stałą pensję 1700 a mój 3000, carmen to moze i ja się tam zatrudnie skoro on tam 3 tys wyciaga w górę :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    młoda mama a jaki masz biznesik :)?

  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wracam od gin... i rycze jak bobr po drodze do domu... pecherzykow teraz nie ma i jest troche policystycznych...

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dzis dzien do dupy:(

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa nie płacz, wieem banalnie to brzmi, ja też nie jestem dobra w te klocki bo dopiero zaczynam się starać, ale dziewczyny z takimi schorzeniami też zachodzą w ciąże! potrzeba jest tylko opieka lekarska...
    głowa do góry dziubek :)

  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( a mi sie wydaje ze nie bede mogala:( juz 2 lata i nic wiec na pewno sie i tak nic nie zmieni... :'(

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja

    Wlasnie wrocilam z zajec przerażona wrecz.
    Ile chorob genetycznych moze byc. Poronien uwarunkowanych defektami genetycznymi..
    Para 17 lat ona i 19lat on - dziecko z zespolem Downa.
    Wszyscy na pozor "zdrowi" mozemy miec takie wady

    Nie zdawalam sobie sprawy z ryzyka.

    nxbhnwz.png
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakra...

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem co mam ze soba zrobic:( chce mi sie plakac ale nie bede... juz :( nie moge sobie znalesc kata w domu :(

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa spokojnie ja miałam 2 laparoskopie na jajnikach jeden w ogóle miałam mieć do usunięcia.. A zaszłam w ciąże faktem jest to że poroniłam ale z powodu niedoczynności tarczycy ciąża się nie utrzymała. Zrób sobie badania albo napisz mi o sobie coś więcej czy masz problem z wagą jakie cykle itp to może coś zaradzimy.

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja się renowacją zajmuje + handlem tym co akurat idzie :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po zakupie plakatów w Liroy Merlin i kupiliśmy listwy steropianowe by oprawić je w ramke taką z tych listw przyciętą i przeraziły mnie ceny. Jak kawałek steropianu może kosztować 23 zł... Ja się szykowałam na wydatek 3-7 zł a nie... czuje się wykończona już psychicznie tymi dokończeniami. No ale już prawie kończymy, jeszcze tylko zasłonki, firanki, dywaniki, lampki, zmiana pieca i dwie komody :) To nasza lista zadań na ten miesiąc :) Młody sobie Londyn ubzdurał i teraz w jego pokoju wszędzie widze te czerwone autobusy i czerwone budki telefoniczne. Nawet moja mama jak mu kazała wybrać prezent na zajączka bo nie wiedziała co by chciał to wybrał pościel w londyn... Już dziś trzy razy pytał czy nie może mu przyszywana babcia dać prezentu przed zajączkiem :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa trzeba wierzyć że będzie dobrze :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tu w cos wierzyc jesli nawet z naryeczonym sie poklocilam:( mam dosc:\

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    jak pracowałam w centrum handlowym to bywaly miesiace ze mialam 3000 a bywaly ze 1300, teraz mam stałą pensję 1700 a mój 3000, carmen to moze i ja się tam zatrudnie skoro on tam 3 tys wyciaga w górę :P

    Powiem Ci że dla kobiet nie jest to dobre bo tam jest umowa zlecenie i nie bedziesz miała macierzyńskiego, a tak jak się ma umowe o prace, to siedzisz z maleństwem w domu i Ci za to płacą :) Mój M. jest teraz konsultantem i zaproponowali mu żeby za jakiś czas przeszedł na trenera konsultantów i wtedy będzie miał umowę o prace + będzie sobie dorabiał jako konsultant (skubany dobry jest w te klocki). W końcu Nasza sytuacja finansowa się polepszyła, bo pół roku temu to jakaś masakra była :( Płakać mi się normalnie chciało, wszystko się zaczęło walić po poronieniu, kasa, praca M,(pracował gdzie indziej)problemy zdrowotne dziadków, szkoła. Ten rok 2013 paskudny był, mam nadzieje że ten będzie o niebo lepszy, nie tylko dla mnie ale również dla Was kochane <3

    niecierpliwa... zrób sobie badania hormonalne, bo one potwierdzą zaburzenia hormonalne i również PCOS. Już Ci rozpisuję co i jak.
    Jak dostaniesz @ to idź 3-5 dnia cyklu na badanie LH,FSH, Estradiol, Testosteron (http://www.forumginekologiczne.pl/txt/a,1873,0,nieplodnosc-kobieca-interpretacja-wynikow-badan-hormonalnych-czesc-1-hormony-przysadkowe,box-art)(https://dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/nieplodnosc/811-fsh-i-lh)
    Tydzień po owulacji zrób progesteron i prolaktynę (http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/przed-ciaza/progesteron-lh-fsh-i-prolaktyna-hormony-niezbedne-do-zajscia-w-ciaze-p_35002.html)
    Możesz jeszcze ewentualnie zrobić TSH, FT3, FT4-hormony tarczycy, je można robić w każdym dniu cyklu (http://www.mamazone.pl/tv/film,15763,tarczyca-funkcjonowanie-i-najczestsze-problemy.aspx)
    Mam nadzieje że jakoś pomogłam ;)

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się starałam 13 cykli z mężem o dziecko. Tak więc skoro nam się udało, to wam też się uda :) Idz do lekarza, dowiedz się wszystkiego, ewentualnie lecz i będzie dobrze :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle nieregularne z waga strasznie :( ogolnie jak czytalam to mam duzo objawow zespolu policystycznego jajnikow:( 15kolejna wizyta u gin i zaczynamy leczenie:(

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ