X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle tak się ostatnio zastanawiałam i myślałam , kto wymyślił tą stronkę :) Jest genialny :D bez Was bez waszych porad itp. to nie dało by się rady chyba psychicznie dajecie pałera :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no troszkę nam wątek umarł :)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciuchto tu bylo przez pewien czas:(

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Klaudziaa Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    Witaj ! :* Ja się staram dopiero 5 miesiąć, coś czuje , że długa droga przede mną no cóż zobaczymy :) Oby nam się udało już w tym cyklu :)

    Moje starania to sumie 3 miesiące.. Czytając po trochu forum widzę, że to nie takie proste jak by się wydawało :( Myślę, że fajnie będzie podzielić się z Wami swoimi przemyśleniami :)
    Karolinka1992 na pewno jesteś bliżej niż dalej :*

    " Prawdziwe szczęście jest wtedy , kiedy potrafimy się cieszyć małymi rzeczami. "
  • Klaudziaa Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    karolinka, klaudzia witajcie, każdy jest tu mile widziany :))
    Dziękuję :* miło mi tu zagościć wśród Was :)

    " Prawdziwe szczęście jest wtedy , kiedy potrafimy się cieszyć małymi rzeczami. "
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ta strona to ratuje człowieka psychicznie. Mnie już Mąż nie chce słuchać na temat ciąży, płodności, porodu i wszystkim z tym związane.. poza tym, kto najlepiej zrozumie zrozpaczoną kobietę niż druga kobieta? :D

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudziaa wrote:
    Moje starania to sumie 3 miesiące.. Czytając po trochu forum widzę, że to nie takie proste jak by się wydawało :( Myślę, że fajnie będzie podzielić się z Wami swoimi przemyśleniami :)
    Karolinka1992 na pewno jesteś bliżej niż dalej :*
    Żadna z nas nie wie który miesiąc to ten szczęśliwy :) Oj ile bym dała żeby to wiedzieć , gdybym wiedziała nie wariowała bym tak tylko grzecznie i spokojnie czekała :) Może to być włąśnie ,,ten,, cykl. Im bliżej tym , większe emocje :) Ja dziś robiłam test z porannego moczu jest tam cos jakis cień cienia dosłowie. Ale już tak miałam i wiem czym to pachnie @ tą ,,panią,, :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baba_Jagna wrote:
    ta strona to ratuje człowieka psychicznie. Mnie już Mąż nie chce słuchać na temat ciąży, płodności, porodu i wszystkim z tym związane.. poza tym, kto najlepiej zrozumie zrozpaczoną kobietę niż druga kobieta? :D
    Dokładnie! :D mój też :) przyznaje nie raz zadaje tu tak głupkowate pytanie , ale dziewczyny są tu wyrozumiałe i rozumieją to , że dostajemy nie raz świra :D Tak jak ja :) Co miesiąć.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Klaudziaa Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się staram, ale nie robię testów... Czekam, czy dostanę, czy nie.. Miała któraś z Was sytuację (lub zna dziewczynę, która tak miała), że była w ciąży, ale @ przychodziła co miesiąc przez jakiś czas?


    Karolinka ważne, żebyś się nie poddawała (oczywiście nie można oszaleć na tym punkcie :)) . Będzie to będzie - oby jak najszybciej! :)

    " Prawdziwe szczęście jest wtedy , kiedy potrafimy się cieszyć małymi rzeczami. "
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra miesiączkowała do 4 albo 5 miesiąca

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    a ja przypuszczalnie 10 dpo ... miałam testować 12 ale pewnie jutro się pokuszę... ale jakoś tak, powiem wam, że nawet nie nastawiam się na +, no bo jak, ja mam mieć dwie kreseczki...? ja...? ;/

    Sylwia, jak zrobisz w 11 to koniecznie zerknij na niego jak już wyschnie po kilkunastu minutach. Czasem te pierwsze testy wychodzą negatywnie w przepisowym czasie, a po wyschnięciu okazuje się, że 2 kreski są. To trochę nieprzepisowe, ale działa ;)

    Klaudziaa wrote:
    Ja się staram, ale nie robię testów... Czekam, czy dostanę, czy nie.. Miała któraś z Was sytuację (lub zna dziewczynę, która tak miała), że była w ciąży, ale @ przychodziła co miesiąc przez jakiś czas?


    Karolinka ważne, żebyś się nie poddawała (oczywiście nie można oszaleć na tym punkcie :)) . Będzie to będzie - oby jak najszybciej! :)


    Ja znam 2 takie, które miały krwawienia w czasie ciąży, jedna 2 razy, druga 3. No ale to nie jest @, z perspektywy czasu mówią, że to było ewidentnie słabsze, krótsze, ciemniejsze krwawienie. Ale też większe nić po prostu plamienie.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda, a po tym czasie test nie będzie zafałszowany? Ja tam na dwie krechy nie liczę jakoś szczególnie, bo byłoby to zbyt piękne, zrobię z ciekawości bardziej...

    Zreszta... mierzylam teraz temp bez spoczynku i jest sporo nizsza niz te ostatnie poranne wiec raczej idzie @... no coz.. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 23:45

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 10 lutego 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie jest zafałszowany, ale w praktyce to jeśli np. 12dpo wychodzi -, a "na sucho" +, to 13 dpo jest już + nawet na świeżo.

    Zobaczysz jak temperatura jutro rano. A jak długie masz fazy lutealne?

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś testowałam i w cale nie jestem zaskoczona... negatyw...

    fazy lutealne ciężko mi powiedzieć, bo tylko dwa cykle mierzylam temp i mialam chyba 11dniowe, dziś temp też ładna ale podejrzewam, że to po lutce... dziś ją odstawiam i czekam na @ ...

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 11 lutego 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja sąsiedka krwawiła z bliźniaczkami do 5 miesiąca. Ale tempka niestety nie kłamie :/ glupia @. Przynajmniej masz krótka fl tak jak ja i dlugo nie musimy sobie robić nadziei :(

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 11 lutego 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ale tempka faktycznie ładna u ciebie :) a może jednak ;) zwłaszcza ten spadek w 6dpo taki ciekawy. Test negatywny w 11dpo zdarzal sie juz wielu zaciążonym. Zobaczysz co bd jutro.3mam kciuki

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki...:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o, tak się ruszyło, że miałam małą lekturę z rana ;)

    Witam nowe dziewczyny! :)
    Sylwia, jeszcze za szybko na testowanie jeśli by była ciąża to mogło nie dojść jeszcze do zagnieżdżenia ;)


    Dobrze czytać, że żyjecie, mi od paru dni się robi coś na węzłach chłonnych i się w końcu wybrałam do mojego lekarza. W ogóle od paru lat nie byłam u lekarza, nie wiedziałam co i jak w tym ośrodku :P
    Lekarz to znajomy i jak coś było trzeba to przyjeżdżał na wizytę i obiad przy okazji :P
    Już parę razy próbował pytać o ciążę, ale zawsze go zbywałam, a wczoraj musiał konkretnie wiedzieć, bo zapisał leki, które przy ewentualnej ciąży mogą narobić krzywdy. I się mu poryczałam... Tak mi było głupio, ale nie umiałam się powstrzymać, łzy same leciały. On też był dziki, nie wiedział co się dzieje, bo my ze sobą to raczej sobie zawsze w żartach dogryzaliśmy niż płakaliśmy w rękawy.
    Moje reagowanie agresją na temat ciąży zmieniło się na płacz, będzie niewesoło jak ktoś dalszy się zapyta :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 09:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewciu ie sądzę, żeby już coś z tego było...

    a ty nie przejmuj się, że płaczesz!!Każdy z nas ma prawo do chwili słabości :* <przytula> pamiętaj, tylko silni ludzie mają odwagę przyznać się do swoich słabości :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WTF??! dziewczyny pomocy!!!co to ma być?! chciałam zbadać szyjkę a tam śluz tak rozciągliwy i przeźroczysty, że rozciąga się na dobre 7 cm! co jest!???

‹‹ 318 319 320 321 322 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ